Sari la conศ›inut

๐Ÿ‘‘๐ŸŽต๐•„๐•–๐•๐• ๐••๐•š๐•š ๐•ก๐•– ๐•”๐•’๐•ฃ๐•– ๐•๐•– ๐•ก๐•ฆ๐•š ๐•ก๐•– ๐•ฃ๐•–๐•ก๐•–๐•’๐•ฅ ศ™๐•š ๐•Ÿ๐•ฆ ๐•ฅ๐•– ๐•ก๐•๐•š๐•”๐•ฅ๐•š๐•ค๐•–ศ™๐•ฅ๐•š ๐•Ÿ๐•š๐•”๐•š๐• ๐••๐•’๐•ฅฤƒ ๐••๐•– ๐•–๐•๐•–๐ŸŽผ๐ŸŽถ๐Ÿ˜‰


Postฤƒri Recomandate

  • Rฤƒspunsuri 27,5k
  • Creat
  • Ultimul Rฤƒspuns

Top autori

  • JocelynEon

    3466

  • 22leon

    1123

  • witcher

    1073

  • OFllmodels

    1011

  • Membru Premium
Reputaศ›ie: 615
  • Oras:Bucureศ™ti
  • Oras:Bucureศ™ti
Acum 1 minut, -yorick- a spus:

ย 

Stau si eu pe margine si ma minunez sincer ce gasiti soecial la asa muzica obsedanta. Acum cant eu si va opriti voi, pe urma cantati voi si ma opresc eu, cam asta este conceptul lor muzical. Fara mesaj, linie melodica banala, parca ar fi un robot la claviaturi etc.โ˜บ๐Ÿค—๐Ÿ˜ณ

  • Like 3
  • Mersi 2
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputaศ›ie: -3877
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 5 minute, derwall a spus:

Stau si eu pe margine si ma minunez sincer ce gasiti soecial la asa muzica obsedanta. Acum cant eu si va opriti voi, pe urma cantati voi si ma opresc eu, cam asta este conceptul lor muzical. Fara mesaj, linie melodica banala, parca ar fi un robot la claviaturi etc.โ˜บ๐Ÿค—๐Ÿ˜ณ

Cre'cฤƒ eศ™ti fratele meu din altฤƒ mamฤƒ ๐Ÿ˜...my brother from.another mother...scz, doar รฎn privinศ›a asta, fiindcฤƒ nu te cunosc ศ™i nu-mi permit sฤƒ mฤƒ รฎnfrฤƒศ›esc aศ™a cu tine ๐Ÿ˜…

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputaศ›ie: 615
  • Oras:Bucureศ™ti
  • Oras:Bucureศ™ti
Chiar acum, cincistele a spus:

Cre'cฤƒ eศ™ti fratele meu din altฤƒ mamฤƒ ๐Ÿ˜...my brother from.another mother...scz, doar รฎn privinศ›a asta, fiindcฤƒ nu te cunosc ศ™i nu-mi permit sฤƒ mฤƒ รฎnfrฤƒศ›esc aศ™a cu tine ๐Ÿ˜…

Slagare adevarate se lansau in perioada 1965-1975 ( Nicu Covaci dixitโ˜บ๐Ÿค—๐Ÿ˜‹).

Inainte de 1975, cam 75 % din muzica era de valoare si 25 % erau chifle, tocaturi. Acum este cam invers.

Auzi faza, sa asculti muzica electronica( hai sa zicem ca asta ar fi...) si sa nu fi auzit de ELP, Rick Wakeman, Tangerine Dream, Isao Tomita......pfuiii.

  • Like 3
  • Minus 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Univers
  • Oras:Univers
Acum 41 minute, derwall a spus:

Stau si eu pe margine si ma minunez sincer ce gasiti soecial la asa muzica obsedanta. Acum cant eu si va opriti voi, pe urma cantati voi si ma opresc eu, cam asta este conceptul lor muzical. Fara mesaj, linie melodica banala, parca ar fi un robot la claviaturi etc.โ˜บ๐Ÿค—๐Ÿ˜ณ

Partea bunฤƒ e cฤƒ el este singurul "vizionar" al secolului 21 care apreciazฤƒ o astfel de muzicฤƒ, cel puศ›in pe forumul ฤƒsta ๐Ÿ™‚
ย 

ย 

ย 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputaศ›ie: 615
  • Oras:Bucureศ™ti
  • Oras:Bucureศ™ti
Acum 3 minute, Tan-Optimist a spus:

Partea bunฤƒ e cฤƒ singurul "vizionar" al secolului 21 care apreciazฤƒ o astfel de muzicฤƒ, cel puศ›in pe forumul ฤƒsta ๐Ÿ™‚
ย 

ย 

ย 

๐Ÿค—๐Ÿ˜šโœŒ๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputaศ›ie: 16209
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 50 minute, derwall a spus:

Stau si eu pe margine si ma minunez sincer ce gasiti soecial la asa muzica obsedanta. Acum cant eu si va opriti voi, pe urma cantati voi si ma opresc eu, cam asta este conceptul lor muzical. Fara mesaj, linie melodica banala, parca ar fi un robot la claviaturi etc.โ˜บ๐Ÿค—๐Ÿ˜ณ

ย 

Acum 38 minute, derwall a spus:

Slagare adevarate se lansau in perioada 1965-1975 ( Nicu Covaci dixitโ˜บ๐Ÿค—๐Ÿ˜‹).

Inainte de 1975, cam 75 % din muzica era de valoare si 25 % erau chifle, tocaturi. Acum este cam invers.

Auzi faza, sa asculti muzica electronica( hai sa zicem ca asta ar fi...) si sa nu fi auzit de ELP, Rick Wakeman, Tangerine Dream, Isao Tomita......pfuiii.

CSF? NCSF ๐Ÿคทโ€โ™‚๏ธ

ย 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputaศ›ie: 0
Acum 51 minute, derwall a spus:

Slagare adevarate se lansau in perioada 1965-1975 ( Nicu Covaci dixitโ˜บ๐Ÿค—๐Ÿ˜‹).

Inainte de 1975, cam 75 % din muzica era de valoare si 25 % erau chifle, tocaturi. Acum este cam invers.

Auzi faza, sa asculti muzica electronica( hai sa zicem ca asta ar fi...) si sa nu fi auzit de ELP, Rick Wakeman, Tangerine Dream, Isao Tomita......pfuiii.

๐Ÿ˜…Muzica electronica?! ๐Ÿค”, unde?cรขnd?ย 

Vorba "bombardierilor", singurul ศ™i inegalabilul รฎn acest stil de muzica este...cel de jos๐Ÿ˜‰๐Ÿฅ‚

ย 

Link spre comentariu

Creeazฤƒ un cont sau autentificฤƒ-te pentru a adฤƒuga comentariu

Trebuie sฤƒ fi un membru pentru a putea lฤƒsa un comentariu.

Creeazฤƒ un cont

รŽnregistreazฤƒ-te pentru un nou cont รฎn comunitatea nostrฤƒ. Este simplu!

รŽnregistreazฤƒ un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentificฤƒ-te aici.

Autentificฤƒ-te acum
  • Navigare recentฤƒ   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.


ร—
ร—
  • Creeazฤƒ nouฤƒ...