Sari la conținut

Postări Recomandate

Have recently visited miss black bunny.

Location: 8 nice area, bathroom ok.

Black Bunny: 6 white skinned, small and bit chubby. Didn't wear much make up and had a bored attitude, checking phone constantly and avoiding conversation.

Oral: 4 just not her thing, one single movement. Looking bored or tired and commenting if you request something.

Normal: 6 she has a big ass, this was the pro. 

Attitude: 1 she has an air of șmecherită that simply is annoying. 

If you have 300 Ron to spend for the sake of spending then you should visits black bunny otherwise my advise is to further check other girls with way much better service/ attitude and looks.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 42 minute, white rabbit a spus:

Have recently visited miss black bunny.

Location: 8 nice area, bathroom ok.

Black Bunny: 6 white skinned, small and bit chubby. Didn't wear much make up and had a bored attitude, checking phone constantly and avoiding conversation.

Oral: 4 just not her thing, one single movement. Looking bored or tired and commenting if you request something.

Normal: 6 she has a big ass, this was the pro. 

Attitude: 1 she has an air of șmecherită that simply is annoying. 

If you have 300 Ron to spend for the sake of spending then you should visits black bunny otherwise my advise is to further check other girls with way much better service/ attitude and looks.

Thank you for rewiev , sorry because i don't give you pleasure!🙄

Link spre comentariu
4 minutes ago, iacob96adi said:

Ia uite ce zice colegul mai sus

Attitude: 1 she has an air of șmecherită that simply is annoying. 

 

Adică cam tragi țeapă. Adicăcam nu prea meriti nici 100 lei

E clar ca s-a saturat de pula , incepuse bine pe Magheru

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 57 minute, iacob96adi a spus:

Ia uite ce zice colegul mai sus

Attitude: 1 she has an air of șmecherită that simply is annoying. 

 

Adică cam tragi țeapă. Adicăcam nu prea meriti nici 100 lei

Nu trag nicio țeapă🙂chiar daca sunt obosită încerc sa va multumesc si nici smecherită nu-s !!cu toată lumea m-am comportat frumos!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am fost ieri pe la iepuraşul negru să văd dacă se menţine la nivelul primei întâlniri şi nu am regretat.

Primirea a fost ok, m-a tratat cu suc, am stat la discuţii. Apoi am făcut un duş scurt şi am trecut la acţiune. Aici menţionez că prosopul era un pic suspect. Utilizabil, dar nu ştiu dacă era curat. Oralul a fost soft şi pasional, exact pe placul meu, şi la normal am apreciat implicarea şi priveliştea. Nu a sărit nici peste preludiu. A fost chiar un pic mai bine ca prima vizită. Pe de altă parte a fost mai obosită, şi asta s-a simţit. Apoi aceiaşi poveste cu lipsa de comunicare de după acţiune, deşi parcă a fost mai bine acum.

De data asta m-a aşteptat şi o căţelusă mică şi foarte simpatică. Mie mi-a făcut plăcere, dar bănuiesc că mai sunt persoane care au alergii.

 

Este loc de mai bine, dar având în vedere cum s-a comportat obosită, abia aştept să văd ce poate face odihnită. Per total, o experienţă reuşită pe care vreau să o mai repet.

Am stat 1h, 300 ron. Lista cu amenzi este mai sus pe thread (nu e departe).

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, fakeaccount a spus:

Am fost ieri pe la iepuraşul negru să văd dacă se menţine la nivelul primei întâlniri şi nu am regretat.

Primirea a fost ok, m-a tratat cu suc, am stat la discuţii. Apoi am făcut un duş scurt şi am trecut la acţiune. Aici menţionez că prosopul era un pic suspect. Utilizabil, dar nu ştiu dacă era curat. Oralul a fost soft şi pasional, exact pe placul meu, şi la normal am apreciat implicarea şi priveliştea. Nu a sărit nici peste preludiu. A fost chiar un pic mai bine ca prima vizită. Pe de altă parte a fost mai obosită, şi asta s-a simţit. Apoi aceiaşi poveste cu lipsa de comunicare de după acţiune, deşi parcă a fost mai bine acum.

De data asta m-a aşteptat şi o căţelusă mică şi foarte simpatică. Mie mi-a făcut plăcere, dar bănuiesc că mai sunt persoane care au alergii.

 

Este loc de mai bine, dar având în vedere cum s-a comportat obosită, abia aştept să văd ce poate face odihnită. Per total, o experienţă reuşită pe care vreau să o mai repet.

Am stat 1h, 300 ron. Lista cu amenzi este mai sus pe thread (nu e departe).

Mulțumesc mult!!😘😘

Mentionez că toate prosoapele sunt spălate în fiecare zi!!!😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...