Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 23 minute, unsuflet a spus:

La Samira nici eu nu am ajuns incă, dar la Anca cum de nu ai ajuns???? E de ani buni la noi. Nu o rata, că imediat ne părăsește.

Nici la Dianna ,Izaa și altele nu ai ajuns ....cum nici eu nu am fost pe la toate 😂 doar ce mi-a plăcut 🙈🤣

Link spre comentariu
Reputație: 1657
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 3 minute, Semakaone a spus:

Nici la Dianna ,Izaa și altele nu ai ajuns ....cum nici eu nu am fost pe la toate 😂 doar ce mi-a plăcut 🙈🤣

Asa e, doar că in discutie erau cele 2.

La Diana nu am ajuns din cauza op, pe Izaa nu am prins-o.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, unsuflet a spus:

Asa e, doar că in discutie erau cele 2.

La Diana nu am ajuns din cauza op, pe Izaa nu am prins-o.

 

Acum 1 minut, unsuflet a spus:

Asa e, doar că in discutie erau cele 2.

La Diana nu am ajuns din cauza op, pe Izaa nu am prins-o.

Lasă 🤣 că toți am fost și oralul e protejat , și a fost bine 🤣 nai prins tu pe multe 🤣.

Cu Emmy am vb merg pe mâna ta sper sa n-am experiența că și cu bobocul Aradului 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eliza e foarte faina in poze :) Du-te frate semakone și la oli ție poate o să-ți placa:) eu am fost în Timișoara la Simona și pe mine mă grăbit domnișoara dar când am scris pe forum toți au scris in contra că nu grăbește la urma a reieșit că am stat și în plus câteva minute:)))

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 12 ore, Semakaone a spus:

😂😂😂 lasă că ai m-ai scăpat cateva🙈.🤣✌️.Nici eu nu am fost la toate 🤣👍

Nu mai citi printre rânduri , m-am referit la toate enumerate de Hater … 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 17 ore, germanu a spus:

Eliza e foarte faina in poze :) Du-te frate semakone și la oli ție poate o să-ți placa:) eu am fost în Timișoara la Simona și pe mine mă grăbit domnișoara dar când am scris pe forum toți au scris in contra că nu grăbește la urma a reieșit că am stat și în plus câteva minute:)))

Nu m-ai merg la nici una 😁 ...intru și eu în ,post,..nu m-ai păcătuiesc 🤣.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 minutes ago, Semakaone said:

@hateru 🤣🤣🤣🤣 am fost sa fut pe una care avea Fk 🙈 și mi-am pierdut pula prin parcare și nu am mai primit nimic 🤣🤣👍

Pai nu la pula iti face FK 😂😂😂😂😂😂

La cine ai fost ca si mie imi place cu FK?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, hateru a spus:

Pai nu la pula iti face FK 😂😂😂😂😂😂

La cine ai fost ca si mie imi place cu FK?

 

Acum 1 minut, hateru a spus:

Pai nu la pula iti face FK 😂😂😂😂😂😂

La cine ai fost ca si mie imi place cu FK?

Lasă că ai fost 🙈 de câteva ori și bănuiesc că l-ai primit 😁👍 Mă bufnește râsul 🤣 de ce nu a primit colegul Fk 🤣🤣...futui apa aia de gură..de nu o port in buzunar 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 minutes ago, Semakaone said:

 

Lasă că ai fost 🙈 de câteva ori și bănuiesc că l-ai primit 😁👍 Mă bufnește râsul 🤣 de ce nu a primit colegul Fk 🤣🤣...futui apa aia de gură..de nu o port in buzunar 🤣🤣🤣

Nu stiu la cine te referi..... 🤨

Macar fata are apa de gura la baie. Daca colegul a uitat de ea...aia e, nu a primit FK.

Am fost la altele care ofera FK si nu aveau apa de gura la baie...

Link spre comentariu

Corect.

Samira nu avea apa de gura la baie .. direct limba in gura.

Am mai fost pe vremuri la unele care imi bagau limba in gura de la intrare .. Maya in Timisoara .. latina Ruby … ala e FK adevarat.

In rest .. apa de gura .. chimie … forma de moment …astrele sa fie aliniate si multe altele. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 15 minute, hateru a spus:

Nu stiu la cine te referi..... 🤨

Macar fata are apa de gura la baie. Daca colegul a uitat de ea...aia e, nu a primit FK.

Am fost la altele care ofera FK si nu aveau apa de gura la baie...

Am zis în alt context ,mă gândesc  că înțelegi ,colegu tot a comentat de preludiu și de servirea clintului ... acuma a fost servit cu tot ce trebuie 🙈..și el a uitat să folosească apa de gură să primească Fk🤣🤣Mai și scrie că a avut alte gânduri și a uitat 🤣.Mă las gata așa. Nu mai merge 🤣🤣

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 minute, shadow0123 a spus:

Corect.

Samira nu avea apa de gura la baie .. direct limba in gura.

Am mai fost pe vremuri la unele care imi bagau limba in gura de la intrare .. Maya in Timisoara .. latina Ruby … ala e FK adevarat.

In rest .. apa de gura .. chimie … forma de moment …astrele sa fie aliniate si multe altele. 

Eu când am fost avea apă de gură în baie fara pahar .

Dacă îți bagă limbă în gură direct de la intrare una ce suge mai multe pule până ajungi tu este chimie 🤣🤣

Link spre comentariu
Acum 10 ore, hateru a spus:

Nu stiu la cine te referi..... 🤨

Nu stie nimeni la cine se refera sau ce vrea sa spuna uneori pentru ca ii mai ciudat in exprimare .. sunt niste ghicitori postarile lui.

Face o gluma si dupa aia rade la propria gluma.

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 13 ore, shadow0123 a spus:

Nu stie nimeni la cine se refera sau ce vrea sa spuna uneori pentru ca ii mai ciudat in exprimare .. sunt niste ghicitori postarile lui.

Face o gluma si dupa aia rade la propria gluma.

 

Acum 13 ore, shadow0123 a spus:

Nu stie nimeni la cine se refera sau ce vrea sa spuna uneori pentru ca ii mai ciudat in exprimare .. sunt niste ghicitori postarile lui.

Face o gluma si dupa aia rade la propria gluma.

Tuuu ești cap de țeavă , n-ai cum să înțelegi unele vorbe ..alea sunt pentru băieții care merg stânga ,dreapta 😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...