Sari la conținut

Care e parerea voastra despre Clement Mic?


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Chiar acum, clement mic a spus:

Apprends le français salope 😂

Petit pd, ta bite est trop petite? rentre toi ta main dans le cul et vas chier!

Connard, que toi ne connais pas la langue du pays ou tu bosse ou je ne sais pas  je ne sais pas ce que tu fous, c'est grave, mais tu ne connais pas tres bien ni le francais, ce qui est plus grave!

Va te faire foutre, connard!

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
Just now, picon said:

Connard, que toi ne connais pas la langue du pays ou tu bosse ou je ne sais pas  je ne sais pas ce que tu fous, c'est grave, mais tu ne connais pas tres bien ni le francais, ce qui est plus grave!

Va te faire foutre, connard!

 

Haha tu parle comme un gamin de 10 ans

Vas à l'école,  me casse pas les couilles 

Je ne suis pas intéressé à tes fesses,  mais si tu as une sœur de plus de 18, je la nique bien

Je suis en roumanie pour ça mon frère 😂😊

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
15 minutes ago, clement mic said:

Haha tu parle comme un gamin de 10 ans

Vas à l'école,  me casse pas les couilles 

Je ne suis pas intéressé à tes fesses,  mais si tu as une sœur de plus de 18, je la nique bien

Je suis en roumanie pour ça mon frère 😂😊

I am sorry for you.

I just hope that you stick to +18. I do not want French pedophiles in my country

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 10 minute, clement mic a spus:

Haha tu parle comme un gamin de 10 ans

Vas à l'école,  me casse pas les couilles 

Je ne suis pas intéressé à tes fesses,  mais si tu as une sœur de plus de 18, je la nique bien

Je suis en roumanie pour ça mon frère 😂😊

Espece d'imbecile, va te faire foutre ailleurs! T' est chiant! Et laisse la camme, tu vois les effes! :lol:

P.S. Je n'ai pas aucune soeur, mais deux freres et sept cousins. On t'attend pour un gangbang au fond de ta  gorje. :) T'en fais pas, on te casse pas ta sale guelle! On y pisse seullement!

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
5 minutes ago, picon said:

Espece d'imbecile, va te faire foutre ailleurs! T' est chiant! Et laisse la camme, tu vois les effes! :lol:

P.S. Je n'ai pas aucune soeur, mais deux freres et sept cousins. On t'attend pour un gangbang au fond de ta  gorje. :) T'en fais pas, on te casse pas ta sale guelle! On y pisse seullement!

 

Ah la famille homo

Je vois pourquoi tu veux de la bite noir 😂😂😂

Vas en Afrique te faire enculer et lâche moi les couilles salope

Demande à ton père d'acheter le billet , je sais que t'es pauvre

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 1 oră, clement mic a spus:

Ah la famille homo

Je vois pourquoi tu veux de la bite noir 😂😂😂

Vas en Afrique te faire enculer et lâche moi les couilles salope

Demande à ton père d'acheter le billet , je sais que t'es pauvre

C' est ca que tu a compris, espece de pedale? 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 6 ore, bertus a spus:

Multumesc ca ai impartit experienta cu noi. Sper sa nu va aglomerati si prind si eu.

 

Astept recenzia a lui @cincistele sa ma hotarasc.

 

@pisicuts poti muta topicul la testate

Ce recenzie ? M-am pișat pă el și i-am dat 600 dă lei. Senzația e că ar fi acceptat și mult mai puțin, cre'că îi și place, n-o face exclusiv pt bani. 

Plm, omul e de o penibilitate imensă, îți dai seama ce ridicol e să râdă ăsta dă țîganii noștri ? 

Aaa, să nu uit...mi-a spus că e pasiv și adoră să fie sodomizat. 🤮 E chiar uro pasiv și visul lui e să devină alb în urma terapiei cu pișălău 🤭🤦

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 28 minute, cincistele a spus:

Ce recenzie ? M-am pișat pă el și i-am dat 600 dă lei. Senzația e că ar fi acceptat și mult mai puțin, cre'că îi și place, n-o face exclusiv pt bani. 

Plm, omul e de o penibilitate imensă, îți dai seama ce ridicol e să râdă ăsta dă țîganii noștri ? 

Aaa, să nu uit...mi-a spus că e pasiv și adoră să fie sodomizat. 🤮 E chiar uro pasiv și visul lui e să devină alb în urma terapiei cu pișălău 🤭🤦

Tu nu reusesti decat sa te pisi pe tine inpotentule! Ma-ta plangea ca a fatat un cretin ca tine!🤣🤣🤣 Tu nu esti in masura decat sa ii faci recenzie lui ma-ta,  singura care ti-a atins pula cand te spala de branzade pe pula jegosule!

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 minute ago, gallo said:

Tu nu reusesti decat sa te pisi pe tine inpotentule! Ma-ta plangea ca a fatat un cretin ca tine!🤣🤣🤣 Tu nu esti in masura decat sa ii faci recenzie lui ma-ta,  singura care ti-a atins pula cand te spala de branzade pe pula jegosule!

asta e topicul a lui @clement mic. Daca vrei si tu sa fi pisat si sodomizat deschide un topic la testate. Pune nr de telefon, servicii, cadou si eventual niste poze sa vedem pe cine ne putem pisa

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 6 minute, bertus a spus:

asta e topicul a lui @clement mic. Daca vrei si tu sa fi pisat si sodomizat deschide un topic la testate. Pune nr de telefon, servicii, cadou si eventual niste poze sa vedem pe cine ne putem pisa

Nu am cum sa fiu pisat mai mult decat esti tu bulangiule!! Este cunoscut faptul ca ai fost sodomizat in copilarie. Am o curiozitate? Daca esti prost si bulangiu, de ce vrei sa semnalizezi asta? Besi in pula calului homalaule!🤣🤣🤣 Umbla vorba in targ ca cinci stele te chinuie, te sodomizeaza fara alifie!🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
40 minutes ago, cincistele said:

What review? I pissed on him and gave him 600 lei. The feeling is that he would have accepted even less, even if he likes it, he doesn't do it exclusively for money. 

Plm, the man is immensely embarrassed, do you realize how ridiculous it is to laugh at our gypsies? 

Aaa, let's not forget ... he told me he was passive and loved being sodomized. He is really passive and his dream is to turn white after the piss therapy 🤭 🤦

You have such fantasies

It shows what kind of bitch you are, ENOUGH SAID 

Wash my window

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 11 minute, gallo a spus:

Tu nu reusesti decat sa te pisi pe tine inpotentule! Ma-ta plangea ca a fatat un cretin ca tine!🤣🤣🤣 Tu nu esti in masura decat sa ii faci recenzie lui ma-ta,  singura care ti-a atins pula cand te spala de branzade pe pula jegosule!

Gura ! Stai la coadă că ne pișăm și pă tine, flăcăule ! Puțintică răbdare ! 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 6 minute, cincistele a spus:

Gura ! Stai la coadă că ne pișăm și pă tine, flăcăule ! Puțintică răbdare ! 🤣🤣🤣

Hai ca iarasi te scuip in gat cu sloboz, asa se intampla cand imi sugi pula cretinule!🤣🤣🤣 Ti-am explicat ca daca esti bulangiu si iti place sa sugi pula, aia nu stie carte, iti umple gatul si se slobozeste in ficatul tau muistule cirotic!🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
2 minutes ago, cincistele said:

Neah, I'm pissing on you, surrogate, give me the kunta kinte! Defendant French, second hand! 🤣 🤣 _

Go back to school. You are so illiterate that I am losing braincells communicating with you

We already know your gay fantasies, no need to repeat 100x times

  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 8 minute, gallo a spus:

Hai ca iarasi te scuip in gat cu sloboz, asa se intampla cand imi sugi pula cretinule!🤣🤣🤣 Ti-am explicat ca daca esti bulangiu si iti place sa sugi pula, aia nu stie carte, iti umple gatul si se slobozeste in ficatul tau muistule cirotic!🤣🤣

Ce-i flăcău ? Ce te zbați atât ? Gura mare puișor și fă un pic dă gargară cu slobozu' lu'  șefu' tău 🤣🤣🤣

Ce dracu', doar asta faci de-o viață...

  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, clement mic said:

Go back to school. You are so illiterate that I am losing braincells communicating with you

We already know your gay fantasies, no need to repeat 100x times

you reptilian brain only can think about shagging 50 lei sex-workers. You do not put much effort into thinking

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 1 minut, clement mic a spus:

Go back to school. You are so illiterate that I am losing braincells communicating with you

We already know your gay fantasies, no need to repeat 100x times

Ești prost dă puți ! Stinky little shit ! 

Google translate can't translate all my language expressions, you fucking moron stupid second hand french gay 🤷🏻🤣😂...guess what, you're too stupid to understand that 😁

 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
13 hours ago, clement mic said:

You just revealed yourself, you suck dicks

While I fuck real hoes, we not in the same category so go fuck yourself 

I really want you to meet me and say the shit you write behind your computer to my face!

Let's see what happens

And Carrefour is french so I OWN YOU, you better not step a foot over there anymore

I made you my bitch the second you stepped into my thread

Singuru lukru pe care il detii tu e continutul budelor de la Carrefour inainte sa traga altii apa si punga de aurolac care ai ciordit-o din canal sub Podu Basarab. Esti un sarak care a ajuns sa suga pula in Romania ca nu are bani sa futa in Franta. Vai de capu tau.

Te-a invatat bine Macron cu Marea Resetare: "You own nothing and you're happy to suck cock".

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
13 minutes ago, clement mic said:

No time for your racist punk ass

I am not getting paid sending messages here

As I said you can all go fuck each other.. I don't care

Just keep my name out of your mouths

clementina ai pielea prea fina. I wish you could take a joke as good as you take a cock in the Carrefour toilets

  • Haha 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...