Sari la conținut

Au atacat rușii, ce va urma ?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
2 minutes ago, scorpion1970 said:

Pai,daca mai are doua săptămâni, nu i faci și tu "un belis pe furiș" (scuze)...se duce și el la "loc cu verdeață" fericit!!! 😁 

Îmi este frică.... Mă duc naiba și la pușcărie poate face vreun AVC cu mine in pat. Eu zic sa își petreacă ultimele clipe pe front 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 minute, Emma69X a spus:

Buna iepuraș. Și așa nu mă suporta nimeni am venit să arunc cu piș*t și pe aici 😂😂😂 caut variante pentru domnul Uritescu. 

 Nu-i chiar așa,  chiar am unele pretenti de la tine 😘

 

Chiar acum, Emma69X a spus:

Pai are decât o geaca albastră. Ce fac cu ea ... Așa moștenire?

Și în geaca poate are un carnet de cecuri sau un card de plecam amândoi în insule tropicale și ducem o viata c-an povești 😹😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 minute ago, altmarz said:

Vezi ca ai incurcat putin...el e leu... :) 

Okiiii.. numai lei și tigrii... Mă duc să mi fac anti-tetanus

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, Emma69X said:

Okiiii.. numai lei și tigrii... Mă duc să mi fac anti-tetanus

Sigur ajută 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 1 minut, Emma69X a spus:

Okiiii.. numai lei și tigrii... Mă duc să mi fac anti-tetanus

Nu fi rea , ca nu te prinde. Anti-tetanus se folosește în anumite situați , deci depinde de tine cum gestionezi relația 😁

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
1 minute ago, Cozonac7 said:

Sigur ajută 

Buna Cozonac. Iar se umflă aluatul in dumneavoastră sau sunteți pașnic in aceasta seara 😂😂😂😂😂 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Just now, 22leon said:

Nu fi rea , ca nu te prinde. Anti-tetanus se folosește în anumite situați , deci depinde de tine cum gestionezi relația 😁

A fost o aluzie la altceva. Tu ești un iepuraș, pardon, un leu care mi-a vorbit foarte frumos pe forum și în privat! Apreciez maxim ♥️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, Emma69X said:

Buna Cozonac. Iar se umflă aluatul in dumneavoastră sau sunteți pașnic in aceasta seara 😂😂😂😂😂 

Îmi cer scuze... Ce lipsit de maniere sunt! 

Bună, Emma69X 🤗

De ce mă'ntrebi? 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
2 minutes ago, Cozonac7 said:

Îmi cer scuze... Ce lipsit de maniere sunt! 

Bună, Emma69X 🤗

De ce mă'ntrebi? 

Uite cozonac ... Crește pateul. Putin da cu bombe... TikTok se interzice in SUA.... Uuufff

 

Screenshot_20230322-161521-231.png

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 28 minute, Emma69X a spus:

Ca domnul Uritescu nu este nimeni. Am înțeles de la o colega că vine cu aceiași geaca albastră pe la ele de foarte mult timp. Cine știe, poate este geacă anti-glont de aceea recomand înrolarea domului Uritescu.

Iepuras, un sfat... Nu stiu cine e Uritescu, nici cine sunt colegele alea binevoitoare care au sarit ele sa te informeze, din proprie initiativa, care si cum e (asa, din bunatatea sufletului lor pur samaritean...), dar zic sa ciulesti bine urechile alea lungi ca intri-n belele... Tocmai ce am avut niscai scandaluri intre "prietene", grupulete, bisericute si alte adunari intre femeile de p-aci si s-a lasat cu spalari de chiloti in public si matze scoase... Si niciuna n-a castigat "capital de imagine", ba din contra, oamenii seriosi pun mai mare accent pe discretie, corectitudine si servicii bune decat pe o pereche de buci sau tzatze, de-alea sunt si la centura... 

Nu mai pune tu asa mare baza pe tot ce ti se susura suav prin colturi, ca pe urma te jelesti de "rautati", hatereala, programari false, tepe si pe ce ti-ai mai consumat tu batistele... 

Nu e nevoie sa-mi raspunzi, dar daca ai ceva intre urechi s-ar putea sa-mi multumesti mai tarziu. 

"Succesuri"! 

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, Emma69X said:

Uite cozonac ... Crește pateul. Putin da cu bombe... TikTok se interzice in SUA.... Uuufff

 

Screenshot_20230322-161521-231.png

Se întâmplă lucruri mult mai grave!

De exemplu... Am citit câteva recenzii nu tocmai laudative la adresa ta 🥺

 

Ooffffff :(

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, evaforyou said:

Iepuras, un sfat... Nu stiu cine e Uritescu, nici cine sunt colegele alea binevoitoare care au sarit ele sa te informeze, din proprie initiativa, care si cum e (asa, din bunatatea sufletului lor pur samaritean...), dar zic sa ciulesti bine urechile alea lungi ca intri-n belele... Tocmai ce am avut niscai scandaluri intre "prietene", grupulete, bisericute si alte adunari intre femeile de p-aci si s-a lasat cu spalari de chiloti in public si matze scoase... Si niciuna n-a castigat "capital de imagine", ba din contra, oamenii seriosi pun mai mare accent pe discretie, corectitudine si servicii bune decat pe o pereche de buci sa tzatze, de-alea sunt si la centura... 

Nu mai pune tu asa mare baza pe tot ce ti se susura suav prin colturi, ca pe urma te jelesti de "rautati", hatereala, programari false, tepe si pe ce ti-ai mai consumat tu batistele... 

Nu e nevoie sa-mi raspunzi, dar daca ai ceva intre urechi s-ar putea sa-mi multumesti mai tarziu. 

"Succesuri"! 

Pe tine am vrut să te cert de data trecută... Nu ai vrut să oferi sfatul ăsta de a opri scandalul din urmă cu o săptămână dintre cele 2 fete. Eu cred că te-ar fi ascultat. 

În cazul ăsta.... Chiar nu văd rostul pentru care te-ai chinuit să scrii atât de mult. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0761545425
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
2 minutes ago, evaforyou said:

Iepuras, un sfat... Nu stiu cine e Uritescu, nici cine sunt colegele alea binevoitoare care au sarit ele sa te informeze, din proprie initiativa, care si cum e (asa, din bunatatea sufletului lor pur samaritean...), dar zic sa ciulesti bine urechile alea lungi ca intri-n belele... Tocmai ce am avut niscai scandaluri intre "prietene", grupulete, bisericute si alte adunari intre femeile de p-aci si s-a lasat cu spalari de chiloti in public si matze scoase... Si niciuna n-a castigat "capital de imagine", ba din contra, oamenii seriosi pun mai mare accent pe discretie, corectitudine si servicii bune decat pe o pereche de buci sau tzatze, de-alea sunt si la centura... 

Nu mai pune tu asa mare baza pe tot ce ti se susura suav prin colturi, ca pe urma te jelesti de "rautati", hatereala, programari false, tepe si pe ce ti-ai mai consumat tu batistele... 

Nu e nevoie sa-mi raspunzi, dar daca ai ceva intre urechi s-ar putea sa-mi multumesti mai tarziu. 

"Succesuri"! 

Daca "îți doreai" sa dai un sfat așa de colega dulce ce ești, am numărul public și puteai să îmi lași un mesaj. Nu au ce mațe scoase sa fie că nu suntem în evul mediu separat că eu închiriez doar locații cu camere video, dabea aștept un iepuraș mai viteaz... Și doi la mână, lasa-ma pe mine proasta dar strâmtă decât să fiu deșteaptă și largă ♥️🤭😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 1 minut, Cozonac7 a spus:

Pe tine am vrut să te cert de data trecută... Nu ai vrut să oferi sfatul ăsta de a opri scandalul din urmă cu o săptămână dintre cele 2 fete. Eu cred că te-ar fi ascultat. 

În cazul ăsta.... Chiar nu văd rostul pentru care te-ai chinuit să scrii atât de mult. 

Sorry, dar sfatul asta l-am oferit cu mult inainte de scandaluri, dar in privat... Daca n-a contat atunci, n-ar fi contat nici daca stateam eu la fileu intre ele. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
2 minutes ago, evaforyou said:

Sorry, dar sfatul asta l-am oferit cu mult inainte de scandaluri, dar in privat... Daca n-a contat atunci, n-ar fi contat nici daca stateam eu la fileu intre ele. 

În cazul ăsta îmi cer scuze față de tine! 

Edit: Dacă-mi permiți... Pe EmmaRița69X Las-o să zburde pe imaș 😇

 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 2 minute, Cozonac7 a spus:

În cazul ăsta îmi cer scuze față de tine! 

Edit: Dacă-mi permiți... Pe EmmaRița69X Las-o să zburde pe imaș 😇

 

Stii cum e, sa nu zic ca n-am incercat... Nush ce-o fi fost in capul meu, pana si cleo4 s-a dat batuta😁😁

  • Haha 2
Link spre comentariu

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, evaforyou a spus:

Mda... Unde dai si unde... bubuie... 

Va las sa va bombardati cu hipersonice😁😁

Mi s-a terminat "muniția"... ❤️👍😂

Primul comm... ❤️

Al doilea... 👍

NexT... 😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...