Sari la conținut

🎀🍭 Cezara ❤️ 0758304730 💋


Postări Recomandate

  • Oras:AC Milan
  • Oras:AC Milan
1 oră în urmă, PierreB a spus:

stai linisit ca am parte de experiente misto si fara sa ma umilesc cu flori sau cu promisiuni de recenzii stralucitoare.

vezi sa nu flirtezi prea mult ca la fara 5’ trebuie sa fii iesit pe usa … la fix urca urmatorul 😂

scuze si eu Cezara.

Te umilești dacă oferi flori unei femei?😂😂😂

  • Like 3
Link spre comentariu
7 hours ago, noanonymus said:

Te umilești dacă oferi flori unei femei?😂😂😂

… unei femei… care nu ti ar deschide usa apartamentului daca nu ar urma sa ii lasi cadoul pe masa in RON… raspunsul e  da.

daca iti place mult de ea… la plecare lasa-i doua hartii in plus… oricum va aprecia mai mult.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 7 ore, PierreB a spus:

… unei femei… care nu ti ar deschide usa apartamentului daca nu ar urma sa ii lasi cadoul pe masa in RON… raspunsul e  da.

daca iti place mult de ea… la plecare lasa-i doua hartii in plus… oricum va aprecia mai mult.

 Da un șpriț avem voie ? 🤗 

Poate ar fi mai  bine să îi dai hârtiile în plus  la începutul  ședinței , că la sfârșit ,  îi dai aproximativ degeaba.  

🤫

Link spre comentariu
  • Oras:AC Milan
  • Oras:AC Milan
La 08.10.2022 la 3:33, PierreB a spus:

… unei femei… care nu ti ar deschide usa apartamentului daca nu ar urma sa ii lasi cadoul pe masa in RON… raspunsul e  da.

daca iti place mult de ea… la plecare lasa-i doua hartii in plus… oricum va aprecia mai mult.

Răspunsul tău nu răspunde la întrebarea mea, pusă în urma postării tale anterioare, e un fel de ocolire pe la Piatra Olt😂😂😂 

Link spre comentariu
On 10/8/2022 at 11:45 AM, _potrivitu said:

Da un șpriț avem voie ? 🤗 

Poate ar fi mai  bine să îi dai hârtiile în plus  la începutul  ședinței , că la sfârșit ,  îi dai aproximativ degeaba.  

eu de obicei las tips, daca imi place serviciul, dupa ce beneficiez de el. ca in orice restaurant.

tu se pare ca esti obisnuit ca la impinge tava.. sa platesti inainte sa mananci.😅

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 07.10.2022 la 18:54, PierreB a spus:

stai linisit ca am parte de experiente misto si fara sa ma umilesc cu flori sau cu promisiuni de recenzii stralucitoare.

vezi sa nu flirtezi prea mult ca la fara 5’ trebuie sa fii iesit pe usa … la fix urca urmatorul 😂

scuze si eu Cezara.

    Am vazut ce experiente misto ai, ti-am citit recenziile 🤭

   Replica ta ca te umilisti cand dai flori unei femei...nu merita raspuns ...e autogol 😁

   Partea cu "promisiuni de recenzii stralucitoare" e doar in mintea ta frustrata, ca nu poti sa concepi de ce ar scrie cineva o recenzie in care sa aprecieze o femeie.

  Legat de partea cu flirtatatul e suficient  o ora...cum am si spus :"cat esti cu ea esti iubitul ei"

"Așa a fost și cu iubirea noastră
atît cît a durat, preț de-o aversă
privim o altă ploaie prin fereastră
și-n noi pîndește-o liniște perversă"

  Ti-as recomanda sa o citesti toata, e foarte frumoasa 😌, nu iti spun nici autorul nici cum se cheama...mai cauta si citeste si pe alte site-uri...ajunge cat offtopic ai facut aici ( doar azi dimineata 4 postari offtopic pe 3 topice pe care le urmaresc 😡)

PS. Scuze. Am spus ca nu mai intervin dar nu m-am putut abtine :slap2

 

  • Like 5

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare!

În cele din urma am reușit sa ajung la Cezara, poate m am grabit sa trag concluzii, cert e ca aveam așteptări destul de mari de la ea, care au fost cu mult depășite!

 Am făcut programare pe whatapp la o ora destul de tarzie dar fiind seara de liga campionilor am reușit sa ma scot cu plecarea tarzie de acasa!

M a așteptat  imbracata în costumul Evei, exact cum i am cerut, am stat pe canapea de vb, GFE excelent,  după care s a urcat pe mine și am început spreludiul sărutându-ne minute bune, un FK fff bun, sarutari pe corp, pe sfarcuri, fiind fff excitat , am cerut sa merg la duș.

Înainte sa plec la duș am întins-o pe canapea și am început sa o ling in pizda, gemetele ei m au excitat și mai mult și am fugit la baie, cand m am întors ma aștepta în dormitor și am început sa continuam prin FK, m a lins pe sfarcuri, pe corp, a coborât mai jos și a început sa mi o suga f delicat și atent, cu lins pe toate părțile, lins pe coaie, pasiunea cu care o facea(sau cel puțin asa mi s a parut)ma excita și mai tare, am preluat initiativa și am întins o pe marginea patului, am continuat Fk, lins pe sfarcuri, limbi in pizda care erau acompaniate de gemetele ei, pana a avut orgasm!

Am cerut un prezervativ, era prea sexy ca sa nu facem sex normal, mi a montat prezervativul și am început în poziția misionar un dute-vino în timp ce ne priveam apoi ne sarutam nebunește, după puțin timp am finalizat în prezervativ, se încheiase o partida ff reușită, ne am sărutat puțin, am mers la baie  apoi am plecat acasă, de apreciat ca nu mi a cerut banii înainte!

O experienta peste așteptați și clar ca o sa mai revin!

  • Like 7
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut. 

M-am revăzut de curand cu Cezara.  Ce pot sa mai zic ? Decat ca a fost absolut senzational : DFK de cum am intrat pe usa si pana am plecat,  vesela , joviala ca de obicei, oralul nepro absolut fantastic, deep complet,  finalizat CIM primul nr , normal protejat la nr 2 excelent, implicat exact cum imi place mie. 

Am achitat cu o deosebita plăcere 500 RON, timp aproximativ 70 min, fara pic de graba. 

Abia aștept sa ne revedem  !  In 2 sau in 3 ( cu Alexa ) ca mi s-a facut dor  ! 

O zi buna va doresc  ! 

  • Like 8
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reușit si eu sa prind un loc la Cezara săptămâna trecută si pot confirma ce au scris colegi pe topic. Arata f bine și la corp si fata, mai înaltă decât mine cu tocurile cel puțin ( fara cam la fel) , acțiunea f intensa. O suge cu pasiune si isi etalează fundul in oglinda din lateralul patului in timpul asta. Acțiunea este acompaniata de fk de cand intri pe ușă.  Abia aștept sa mai revin.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Desi nu mai e activa pe forum Cezara e foarte activa in dormitor :rockettes-1. Aceeasi locatie, aceeasi fata frumoasa, iubareata, pupacioasa....:2qm40hg

    

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, MisterX a spus:

   Desi nu mai e activa pe forum Cezara e foarte activa in dormitor :rockettes-1. Aceeasi locatie, aceeasi fata frumoasa, iubareata, pupacioasa....:2qm40hg

    

Asta e tot ce contează, până la urmă 😉

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut. 

Recent, m-am revazut cu Cezara. 

A fost o revedere de excepție.  Una dintre cele mai intense și minunate clipe petrecute anul acesta in compania unei fete de excepție. 

Parerea mea este ca e din ce în ce mai buna 😊.

Note de 100 la tot : atitatitudine, bun -simt , ce sa mai zic de oralul nepro deep complet finalizat CIM superb si normalul protejat cu un fut de mare angajament, e cu tine pe toata durata intalnirii . Numai cu tine ! Daca mai zic si de DFK-ul  permanent mi se intareste instant , asa ca nu mai zic nimic.

A , ba da , mai zic doar atat : revin cat de curand  ! 

Te pup Cezara ! Esti minunata  ! 

O zi buna va doresc  ! 

  • Like 7
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Am avut azi placerea sa ma revad cu Cezara 🙈. Am vrut sa imi iau doza de pupaceli ca sa nu ii duc prea mult dorul cat timp va fi in vacanta. Maine va fi ultima zi dupa care revine in ianuarie cu o surpriza :movingthem1

    Cezara cu cat o vizitezi mai des cu atat devine mai lipicioasa si mai pupacioasa. E una din cele mai pupacioase fete pe care  o cunosc si saruta impecabil

    Din punctul meu de vedere e o fata de nota 10, iubita perfecta 🥰. Frumoasa, un corp atletic, lipicioasa...nu stie sa gateasca dar la cum face sex probabil ca nici nu va fi nevoie 🤭

     Oral deep complet, sarguincioasa, CIM, continua si dupa finalizare...o ador 😊

     Sex normal la fel, foarte bun in orice pozitie. Fundul ei bombat si tare se simte senzational.

       Are o pasarica frumoasa cu labii mici, rozalii, pufoase si foarte fine...imi place mult sa simt cum vibreaza cand o rasfat😛

   Ca si noutate pot spune ca si-a schimbat locatia intersectie Enescu cu Calea Victoriei dar e ceva provizoriu si probabil din ianuarie o vom gasi in alta parte, iar schimbarea de look cred ca va fi interesanta 😍.

    Abia astept sa o revad!

    Seara faina!

     

 

  

 

  • Like 9
  • Inimioara 1

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
12 minutes ago, MisterX said:

    Am avut azi placerea sa ma revad cu Cezara 🙈. Am vrut sa imi iau doza de pupaceli ca sa nu ii duc prea mult dorul cat timp va fi in vacanta. Maine va fi ultima zi dupa care revine in ianuarie cu o surpriza :movingthem1

    Cezara cu cat o vizitezi mai des cu atat devine mai lipicioasa si mai pupacioasa. E una din cele mai pupacioase fete pe care  o cunosc si saruta impecabil

    Din punctul meu de vedere e o fata de nota 10, iubita perfecta 🥰. Frumoasa, un corp atletic, lipicioasa...nu stie sa gateasca dar la cum face sex probabil ca nici nu va fi nevoie 🤭

     Oral deep complet, sarguincioasa, CIM, continua si dupa finalizare...o ador 😊

     Sex normal la fel, foarte bun in orice pozitie. Fundul ei bombat si tare se simte senzational.

       Are o pasarica frumoasa cu labii mici, rozalii, pufoase si foarte fine...imi place mult sa simt cum vibreaza cand o rasfat😛

   Ca si noutate pot spune ca si-a schimbat locatia intersectie Enescu cu Calea Victoriei dar e ceva provizoriu si probabil din ianuarie o vom gasi in alta parte, iar schimbarea de look cred ca va fi interesanta 😍.

    Abia astept sa o revad!

    Seara faina!

     

 

  

 

Surprize surprize...😜🫢🙃🫣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...