Sari la conținut

❤️ mesageria privata a fost dezactivata si membrii activi 🔝


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 10 minute, 22leon a spus:

 

O palinca, sarmale...întra în ofertă ? Ca dacă da ,m-aș pune la coadă 😜😂😂

 

Acum 50 minute, marcus6 a spus:

Mulțumesc, sper sa ajung în câteva luni.

 

Acum 7 minute, scorpion1970 a spus:

Baaaaa....dar la "impartasanie sau la spovedit" nu te bagi?! Numai la mancare va sta gândul. 😀 

Eu zic sa ne vorbim și sa mergem împreună sa o punem cu "botu" pe labuțe pe Eva.... nu de alta dar o vad cam tensionata și sa o detensionam, puțin, ce ziceți? 😏

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Chiar acum, scorpion1970 a spus:

Îmi cer scuze, dar costumul vechi este la curățat... 😁🙈

Magdaleno, de ce minti?? Ala vechi a intrat la apa, agheazma aia e de vina, stii tu care! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 8 minute, scorpion1970 a spus:

Baaaaa....dar la "impartasanie sau la spovedit" nu te bagi?! Numai la mancare va sta gândul. 😀 

Nu , ca am amintiri urate de la botez.....am rămas cu ideea ca popa a vrut sa ma înece .😂😂

Și la alte "activități de apropiere interumana " 😜😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, evaforyou a spus:

Magdaleno, de ce minti?? Ala vechi a intrat la apa, agheazma aia e de vina, stii tu care! 

Eu ma "spovedesc" la tine sub patrafir și tuuuu, dai din casa?! 🙈

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 2 minute, extraterestru78 a spus:

 

 

Eu zic sa ne vorbim și sa mergem împreună sa o punem cu "botu" pe labuțe pe Eva.... nu de alta dar o vad cam tensionata și sa o detensionam, puțin, ce ziceți? 😏

Asa, deci: 4 palinci, 4 portii de sarmale, ardei, mamaligi si smantani aferente... Na, ramaneti pe "labute", dupa ce puneti "botu" la asa ceva! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 5 minute, extraterestru78 a spus:

 

 

Eu zic sa ne vorbim și sa mergem împreună sa o punem cu "botu" pe labuțe pe Eva.... nu de alta dar o vad cam tensionata și sa o detensionam, puțin, ce ziceți? 😏

Hmmmm🤔, eu ma bag...dar aveți grija ce va doriți! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, colericul a spus:

@florinbidi de pe Bacău, uitați-vă câte recenzii are. Va trebui să iau forumul la puricat pe secțiunile unde nu prea e trafic și unde sunt utilizatori care țin aproape singuri acea secțiune. 

@cleopatra1, scuza-ne vorbaria, iar am dat-o in sarmale... Verifica pls propunerea cand ai timp! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 minute, evaforyou a spus:

Asa, deci: 4 palinci, 4 portii de sarmale, ardei, mamaligi si smantani aferente... Na, ramaneti pe "labute", dupa ce puneti "botu" la asa ceva! 

Ajungem la mancare dupa ce punem si botul la altceva. Știm noi ordinea😜😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 minute, colericul a spus:

Oare nu s-ar putea da niște sancțiuni celor ce deturnează subiectul? E zona de regulament și nu de DG. Să li se taie PM pentru o lună chiar dacă au cont plătit... 

Lipsa atenție? 

Pe bune, dacă și când ii voie buna se gaseste câte unul să se bage în seamă. Sau erau mai bune certurile de pe jumătate de topic ? 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 7 minute, colericul a spus:

Oare nu s-ar putea da niște sancțiuni celor ce deturnează subiectul? E zona de regulament și nu de DG. Să li se taie PM pentru o lună chiar dacă au cont plătit... 

Du-te mai de aici... trebuia  tu sa apari sa faci pe milițianul👎

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, colericul a spus:

Oare nu s-ar putea da niște sancțiuni celor ce deturnează subiectul? E zona de regulament și nu de DG. Să li se taie PM pentru o lună chiar dacă au cont plătit... 

Sa ni se taie sarmalele de pe lista! Pisicu' putea sa inchida orice topic daca voia, anunta ce si cum si basta, daca ne-a permis sa vorbim, asta facem! 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Va rog...fiti și voi mai smeriti;hai, post și rugăciune!!! 😇

Acum 3 minute, 22leon a spus:

Lipsa atenție? 

Pe bune, dacă și când ii voie buna se gaseste câte unul să se bage în seamă. Sau erau mai bune certurile de pe jumătate de topic ? 

 

Acum 3 minute, extraterestru78 a spus:

Du-te mai de aici... trebuie tu sa apari sa faci pe milițianul👎

 

Acum 3 minute, evaforyou a spus:

Sa ni se taie sarmalele de pe lista! Pisicu' putea sa inchida orice topic daca voia, anunta ce si cum si basta, daca ne-a permis sa vorbim, asta facem! 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 5 minute, colericul a spus:

@corcodelgigel tot de pe Bacău, recenzor vechi cu multe topice inițiate direct cu recenzie 

Mai omule, nu esti nou pe-aici si numa' ce te-ai plans de noi, ca am scris prea mult! Mentioneaz-o si pe @cleopatra1 cand vrei ceva de la ea, altfel ramai cu corcodelele lu' gigel in mana! 

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 minute, scorpion1970 a spus:

Va rog...fiti și voi mai smeriti;hai, post și rugăciune!!! 😇

 

Vrei și tu minus ? 🤣🤣

Dar pe bune acum , când sunt scandaluri nu apare sa calmeze spiritele, dar s-a gasit acum.

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 52 minute, evaforyou a spus:

Imi pare rau daca nu faci diferenta intre ironie si jignire, nu jignesc pe nimeni aiurea! Dar am retinut... Nu tii la glume, nu le mai fac cu tine si basta! 

Chiar o sa trec pe langa tine, si am rugamintea de a nu te simti vizat in mod special de vreo viitoare postare de-a mea, cand am de spus ceva o spun direct, nu bat saua sa priceapa iapa. 

Inca ceva, si nu e doar pentru tine, ci si pentru altii care citesc, treaba mea, la modul serios, este acest forum, voi intrati aici ca sa gasiti ceva de futut, sa va distrati etc. Eu intru aici ca sa castig bani, imi voi da cu parerea in continuare despre ce se intampla pe aici, fie ca va place, fie ca nu! 

Iti doresc ce vrei tu, ca stii mai bine! 

 

 

 

 

Dacă nici eu nu țin la glumă.. 

Eva ,   diferența dintre ironie și jignire nu este chiar atât de mare. Mai ales  că ți-am atras atenția că nu  e ok.  Ai mai fost ironică cu mine și nu m-am supărat.  Da nu pe acea temă.  Dacă tu crezi că au fost SF (uri  balaurii,  carcalaci)  60 de mii de vizualizari în 4 luni  e treaba ta. Ironia ta pe acel subiect,  pentru mine este o jignire .  . Toată postarea ta ,  am simțit-o  ca pe o ironie jignitoare.  

 Nu îngrădesc nimănui dreptul la libera exprimare,  dar fără jigniri.  Dacă mă jignești,  îți asumi că  poate o voi face și eu.  Din păcate a fost picătură care a umplut paharul deja plin .  Pace. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 2 minute, scorpion1970 a spus:

Va rog...fiti și voi mai smeriti;hai, post și rugăciune!!! 😇

 

 

 

Nup, postul incepe pe 15 noiembrie, promit ca de atunci incolo o sa zic Ave Maria inainte de fiecare orgasm si Miluieste-ne pre noi pacatosii dupa fiecare CIM! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dristor
  • Oras:Dristor
Acum 7 minute, evaforyou a spus:

Sa ni se taie sarmalele de pe lista! Pisicu' putea sa inchida orice topic daca voia, anunta ce si cum si basta, daca ne-a permis sa vorbim, asta facem! 

 

 

Sărmăluțe în foi de viță as vrea cu smântână și ardei iute:giggle:

Ziua și ora și sunt prezent :D

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, colericul a spus:

Aveți o secțiune întreagă, DISCUȚII GENERALE, unde vă puteți desfășura dar nu, trebuie să vă dați în stambă oriunde, inclusiv pe topicele de recenzii. Apoi vă plângeți că nu găsiți informații... Uite încă un motiv de ce marea majoritate a recomandărilor se fac în particular iar când e vorba de propus cei care încă mai fac recenzii, reușiți să acoperiți propunerile cu postări inutile ce pot face ca @cleopatra1 să nu vadă postările. Voi răspunde la postările voastre pe topicul lui @evaforyou

Sa știi ca asa bine a fost când ai avut alta treabă... acuma serios. 

App: vezi ca ai uitat să-l propui pentru inverzeala pe prietenul tău de suflet, altadata... poate se supăra pe tine și știi bine ce-i poate pielea, doar făceați parte din același Clan! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, colericul a spus:

Aveți o secțiune întreagă, DISCUȚII GENERALE, unde vă puteți desfășura dar nu, trebuie să vă dați în stambă oriunde, inclusiv pe topicele de recenzii. Apoi vă plângeți că nu găsiți informații... Uite încă un motiv de ce marea majoritate a recomandărilor se fac în particular iar când e vorba de propus cei care încă mai fac recenzii, reușiți să acoperiți propunerile cu postări inutile ce pot face ca @cleopatra1 să nu vadă postările. Voi răspunde la postările voastre pe topicul lui @evaforyou

Nu prea des, please, nu vreau sa-mi "ridici" topicul, si-asa nu pot prelua toate cererile! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 3 minute, pasiflora a spus:

Sărmăluțe în foi de viță as vrea cu smântână și ardei iute:giggle:

Ziua și ora și sunt prezent :D

Gata, ca depasiti capacitatea "salii de mese"! Livrez prin Glovo! 

  • Haha 3
Link spre comentariu

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 2 minute, 22leon a spus:

Primește notificări,  ca de asta este citata când se fac propuneri. Alte probleme ? Ca poate te reținem 😁😂

"ie grele", tot nu a înțeles!!! 😁 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...