Sari la conținut

Ce mancati azi la cina?


alopat

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

"

Am incercat frate ... degeaba!

"Prietene" Picon, esti de prost gust. Ce era de dovedit, ai dovedit! Ai avut atatia oameni langa tine. Cum ti-a iesit unul din cuvant era ori betiv, ori bolnav cu capul! Trebuie sa iti pui intrebarea daca 5u esti normal tataie. Vechea garda ti-a dat reject, actuala ????? Nu ai multi prieteni mosule, pentru ca tu ai vrut asta. Poate cativa care nu te vad bine dar.....De ce? este ok, xoxo, ok, esti sigur ca iti tin partea? Tataie, m-ai amenintat cu adevarat. Te tin coaiele bosorogule?vrei sa dam in public totul hodorogule?
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce sa dai ba in public? Sa dau eu cum m-ai amenintat? Cum ai amenintat-o pe Sorina? cum ai inceput sa ma injuri? Ok, ti-am raspuns si eu, ca m-ai scos din tatani? Ce garda veche ba? Suntem tot impreuna, de unde plm le scoti?  Cu xoxo nu am nicio treaba, nici nu stiu daca am interferat cu el.  Cu de ce? sunt in relatii civilizate. Tu ce dracu vrei? Uite, iti intind o mana: hai sa bem o cafea cu martori, cine vrei tu si sa ne lamurim o data! Accepti? Spune fiecare ce e de spus si vedem ce si cum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@advanced, Picon,vb la modul cel mai serios pareti oameni maturi, cititi…incercati o impacare.

 

Ps: @advanced, acum am vazut. Picon ti-a intins  o mana de impacare, incearca sa lasi si tu de la tine, nu e buna atata ura.  Plus ca impacarea e mereu dulce

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...