Sari la conținut

Indisponibila


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
La 18.11.2022 la 16:09, pitiu98 a spus:

Salutare,

Am reusit azi sa trec pe la Simona (programare la 14:30), mi s-a parut o experienta foarte misto, am stat la o finalizare + anal (200 Lei), a inceput cu un ON foarte sexy, privirile alea ma omoara, dupa care a trecut capra, am incercat anal, nu am reusit din prima asa ca am trecut la NP dupa ce m-am incalzit putin si eu si Jr-u am reusit si anal, ai o priveliste cand o pui capra vai mama, dupa am trecut iar la NP de data asta eu venit eu peste ea, am mai schimbat 1-2 pozitii dar mi-a pus capat cand si-a pus picioarele pe umerii mei si am inceput sa pompez...nu am rezistat mult, ca si note eu zic 10 pe linie.

De revenit? Cu siguranta, m-am simtit foarte bine

Sper ca data viitoare sa nu se mai mute nici un vecin ca sa pot urca cu liftu si nu pe scari :))))

Te pup Simona! :* 

.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 ore, Simonica. a spus:

Bunaaa! 💕

Disponibilă pentru programări între orele 11:00 - 20:00 🤗 

🏠: Prima Nufărului, Str. Ion Bradu nr 5

🔴 Programările se fac pe whatsapp la nr de telefon 0753616908, precizați și pana la ce oră puteți fi deranjați! Pentru a nu exista neplaceri confirmați, va rog, cu o ora înainte programarea.  🤗 Vă pup și vă aștept cu drag! 💜

97C255D9-89F0-42FF-A021-7D9EB5FEA809.jpeg

O priveliste demnă de ochi împărătești.

Mii de mulțumiri și ptr. aceasta imagine oferita noua . 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati.

Azi am trecut si eu pragul Simonei. Am incercat de ieri sa ajung la ea insa azi am reusit doar. Programarea relativ usoara prin whats app si la ora stabilita sau mai exact cu 10 min mai devreme am primit unda verde ca pot urca. Ajuns sus am facut cunostinta cu Simona care este aproape ca si in poze, adica in realitate arata mai bine. Cum zicea colegul Panda  :", corp clepsidră, coapsele sunt mai late, sânii cu silicoane, fără tatuaje sau alte modificări fizice" si tot ca pe el m-a cucerit dupa cateva schimburi de vorbe. M-a invitat sa povestim putin si am fost servit cu un pahar de apa. Nu m-am simtit grabit nici o secunda iar dupa socializare am primit un prosop pentru un refresh la baie. Inainte sa trec pe la baie i-am inmanat cadoul, despre care nu a pomenit deloc pana atunci, si ne-am inteles si cat stau( nu le-am vorbit inainte). Dupa dusul de rigoare m-a poftit in camera unde s-a dezbracat si am descoperit ceva woaww. Aveti descrierea mai sus cu mentiunea ca trebuie vazut live. A urmat un preludiu destul de ok, cu FK urmat de ON bine executat iar privirile alea in ochi merita toti banii. I-am intors si eu favorul pret de cateva minute dupa care a montat prez si am trecut la NP. Nu am vrut sa ratez sanii si FK in timpul actiunii asa ca am ramas la pozitia LOT unde am avut parte de ambele si dupa cateva minute a venit finishul. A urmat igienizarea de rigoare, nu s-a grabit sa se dea jos imediat, apoi am mai trecut pe la baie. Am mai baut ptuina apa, i-am multumit pentru intalnire si am plecat.  

 

Notele: 

ON-10 Priviri perverse, deep, atenta la vecini, 

NP- 10 Reusit 1 pozitie , dar a fost atenta cand am cerut sa se miste mai incet s-a conformat, 

GFE/Atitudine - 10 foarte prietenoasa, nu m-am simiti grabit nici o secunda, FK doar pe buze, 

Aspect- 10 Pozele vorbesc de la sine, dar in realitate e si mai si

Locatie-10 prima Nufarului, apartament nou, dotat cu de toate si zona destul de safe

Amenda-150/nr.

De recomandat-DA.

De revenit :  Da.

Mersi Simonica de vizita si sper sa mai ajung pe la tine inainte sa pleci. !

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 19.11.2022 la 22:26, sparatcus a spus:

Buna confrati.

Azi am trecut si eu pragul Simonei. Am incercat de ieri sa ajung la ea insa azi am reusit doar. Programarea relativ usoara prin whats app si la ora stabilita sau mai exact cu 10 min mai devreme am primit unda verde ca pot urca. Ajuns sus am facut cunostinta cu Simona care este aproape ca si in poze, adica in realitate arata mai bine. Cum zicea colegul Panda  :", corp clepsidră, coapsele sunt mai late, sânii cu silicoane, fără tatuaje sau alte modificări fizice" si tot ca pe el m-a cucerit dupa cateva schimburi de vorbe. M-a invitat sa povestim putin si am fost servit cu un pahar de apa. Nu m-am simtit grabit nici o secunda iar dupa socializare am primit un prosop pentru un refresh la baie. Inainte sa trec pe la baie i-am inmanat cadoul, despre care nu a pomenit deloc pana atunci, si ne-am inteles si cat stau( nu le-am vorbit inainte). Dupa dusul de rigoare m-a poftit in camera unde s-a dezbracat si am descoperit ceva woaww. Aveti descrierea mai sus cu mentiunea ca trebuie vazut live. A urmat un preludiu destul de ok, cu FK urmat de ON bine executat iar privirile alea in ochi merita toti banii. I-am intors si eu favorul pret de cateva minute dupa care a montat prez si am trecut la NP. Nu am vrut sa ratez sanii si FK in timpul actiunii asa ca am ramas la pozitia LOT unde am avut parte de ambele si dupa cateva minute a venit finishul. A urmat igienizarea de rigoare, nu s-a grabit sa se dea jos imediat, apoi am mai trecut pe la baie. Am mai baut ptuina apa, i-am multumit pentru intalnire si am plecat.  

 

Notele: 

ON-10 Priviri perverse, deep, atenta la vecini, 

NP- 10 Reusit 1 pozitie , dar a fost atenta cand am cerut sa se miste mai incet s-a conformat, 

GFE/Atitudine - 10 foarte prietenoasa, nu m-am simiti grabit nici o secunda, FK doar pe buze, 

Aspect- 10 Pozele vorbesc de la sine, dar in realitate e si mai si

Locatie-10 prima Nufarului, apartament nou, dotat cu de toate si zona destul de safe

Amenda-150/nr.

De recomandat-DA.

De revenit :  Da.

Mersi Simonica de vizita si sper sa mai ajung pe la tine inainte sa pleci. !

.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 5 ore, Simonica. a spus:

 

Bunaaa! 💕

Disponibilă pentru programări între orele 13:00 - 20:00 🤗 

🏠: Prima Nufărului, Str. Ion Bradu nr 5

🔴 Programările se fac pe whatsapp la nr de telefon 0753616908, precizați și pana la ce oră puteți fi deranjați! Pentru a nu exista neplaceri confirmați, va rog, cu o ora înainte programarea.  🤗 Vă pup și vă aștept cu drag! 💜

B277CE28-9099-4AF5-B058-4948F91FCB66.jpeg

Contrastul perfect intre un corp divin și o lenjerie imaculata . 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna tuturor,

Duminica am reușit și eu sa trec pragul acestei domnițe , totul a fost perfect, programare ușoară , locație ușor de găsit.

am ales un “meniu” complet cu toate serviciile.

on: 10*
ap:10*
masaj de relaxare:10*
 

de o frumusețe rară aceasta domnișoara .

sper sa ne revedem pana pleci de la noi.

cu stima,

Un cetățean .

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 22.11.2022 la 9:15, don juan66 a spus:

Buna tuturor,

Duminica am reușit și eu sa trec pragul acestei domnițe , totul a fost perfect, programare ușoară , locație ușor de găsit.

am ales un “meniu” complet cu toate serviciile.

on: 10*
ap:10*
masaj de relaxare:10*
 

de o frumusețe rară aceasta domnișoara .

sper sa ne revedem pana pleci de la noi.

cu stima,

Un cetățean .

.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

salve futacilor,

am vizitat o si eu pe domnisoara Simonica acum vreo 2-3 sapt. Programare prin Whatsapp, ajuns la locatie si dupa usa ghici ciuperca ce i? O fata frumusica, cu niste sani frumosi, cu fundul si coapsele putin mai mari decat se vede in poze, dar per total este ok. Apartament cu tot ce trebuie, curat, la baie tot ce ai nevoie.

Am facut rapid un dus, dupa care am fost poftit in camera.

A inceput cu un oral neprotejat bun, cu priviri sexoase, dupa care am pompat putin in misionar si am trecut la doggy(unde ai de ce sa prinzi)

Am finalizat oral - eu in picioare, ea la marginea patului

Note:

Aspect fizic - 8

Locatie - 9.5

ON - 9

NP - 9

De revenit: Probabil

Va doresc spor la futut

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 22.11.2022 la 10:11, adrianradi a spus:

salve futacilor,

am vizitat o si eu pe domnisoara Simonica acum vreo 2-3 sapt. Programare prin Whatsapp, ajuns la locatie si dupa usa ghici ciuperca ce i? O fata frumusica, cu niste sani frumosi, cu fundul si coapsele putin mai mari decat se vede in poze, dar per total este ok. Apartament cu tot ce trebuie, curat, la baie tot ce ai nevoie.

Am facut rapid un dus, dupa care am fost poftit in camera.

A inceput cu un oral neprotejat bun, cu priviri sexoase, dupa care am pompat putin in misionar si am trecut la doggy(unde ai de ce sa prinzi)

Am finalizat oral - eu in picioare, ea la marginea patului

Note:

Aspect fizic - 8

Locatie - 9.5

ON - 9

NP - 9

De revenit: Probabil

Va doresc spor la futut

.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 9 ore, Simonica. a spus:

Bunaaa, dragilor! 💕

Câteva zile voi mai fi in Oradea! 🤗

Disponibilă pentru programări pana la ora 20:00 🤗 .

🏠: Prima Nufărului, Str. Ion Bradu nr 5

🔴 Programările se fac pe whatsapp la nr de telefon 0753616908, precizați și pana la ce oră puteți fi deranjați! Pentru a nu exista neplaceri confirmați, va rog, cu o ora înainte programarea.  🤗 Vă pup și vă aștept cu drag! 💜

 

Merci 🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...