Sari la conținut

Nufărul lângă Mc’D


Postări Recomandate

Este tipa aceea da … nespălată tot timpul în nufărul … de zici ca e bețivă și drogata ! Dar mă repet se spală când o duc la camera … se spală bine și pe păr și etc !!! Normal ca a doua zi e pe strada cum sa arate în câteva zile e înapoi … dacă știi sa o iei … o sa îmi dați dreptate !

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Gyula
  • Oras:Gyula
Acum 49 minute, mylky a spus:

Este tipa aceea da … nespălată tot timpul în nufărul … de zici ca e bețivă și drogata ! Dar mă repet se spală când o duc la camera … se spală bine și pe păr și etc !!! Normal ca a doua zi e pe strada cum sa arate în câteva zile e înapoi … dacă știi sa o iei … o sa îmi dați dreptate !

Mylky eu nu am vrut sa te simți jignit,  nu o știu pe aceea fata din nufăru. Eu ma refeream doar la dameza din Iosia ,era curata nu ii vorba despre asta, fizic mă  refeream ca îți trebuie ori stomac tare ori 2 sticle de vin sa o poți fute la cum arata. Dacă reuseai sa treci peste aspectul fizic , femeia era chiar peste ce oferă multe care se cred top. Încă o data sper sa nu ma înțelegi greșit și sa te simți jignit. Îți mulțumesc că ne împartasesti din experientele tale , iar mai departe dacă vrem sa încercăm și noi sau nu depinde doar de noi.

Link spre comentariu

Mai , nu am timp să stau aici să îmi bat pula sau altceva de voi să zic așa … la urma urmei și eu merg în funcție de ce scrieți voi la altele !!! Deci nu știu poate tre ai sânge în pipotă să o abordezi ! Dar mai bine seara când nu ești văzut !

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Bună băieți, în primul rând, mulțumim frumos pentru informațiile oferite de Milky, în al doilea rând, părerea mea este că, ar trebui convinsă să-și scoată un regim, pe o perioadă mai lungă, sau măcar câteva zile, să facă rost de un număr de telefon, să se aranjeze un pic și sa nu stea pe stradă, pentru că e într-adevăr penibil sa mergi acolo la ea pe stradă și s-o iei de acolo. Plus că nici ea nu ar sta în frig și atunci am putea noi s-o ajutam sa crească nivelul ei de viață, s-o învățăm sa se întrețină singură... Sunt total de acord cu cei care ziceau, că dacă se spală, nu e nimic de reproșat... Și eu as face câteva vizite... Te rog frumos Milky, dacă te intilnesti din nou cu ea, să-i propui și această posibilitate, sigur a fi câțiva amatori care s-ar băga, la așa ceva... Dar măcar sa ne anunți dacă are regim pana a doua zi la 12 si tu pleci mai repede, că în cursul dimineții putem rupe o ora două mai ușor decât noaptea...  Bineînțeles facem fifti-fifti cu regimul... 

Asta a fost doar o idee, ca să fie bine la toată lumea și vă rog, să vă abțineți cei cu comentariile negative... 

O zi frumoasă și ciocane tari la toată lumea... 😇

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Eu nu abordez asemenea chestii , dacă vrea știe ea să înceapă singură , eu unul nu zic nimic … am familie acasă etc , eu fut atâta tot ! Nu îs peste … și nici nu vreau să o învăț chestii de genul ăsta … are ea cap numa nu vrea să îl pună la contribuție 

  • Like 3
  • Mersi 2
Link spre comentariu
On 11/28/2023 at 11:37 AM, unucinci said:

Bună băieți, în primul rând, mulțumim frumos pentru informațiile oferite de Milky, în al doilea rând, părerea mea este că, ar trebui convinsă să-și scoată un regim, pe o perioadă mai lungă, sau măcar câteva zile, să facă rost de un număr de telefon, să se aranjeze un pic și sa nu stea pe stradă, pentru că e într-adevăr penibil sa mergi acolo la ea pe stradă și s-o iei de acolo. Plus că nici ea nu ar sta în frig și atunci am putea noi s-o ajutam sa crească nivelul ei de viață, s-o învățăm sa se întrețină singură... Sunt total de acord cu cei care ziceau, că dacă se spală, nu e nimic de reproșat... Și eu as face câteva vizite... Te rog frumos Milky, dacă te intilnesti din nou cu ea, să-i propui și această posibilitate, sigur a fi câțiva amatori care s-ar băga, la așa ceva... Dar măcar sa ne anunți dacă are regim pana a doua zi la 12 si tu pleci mai repede, că în cursul dimineții putem rupe o ora două mai ușor decât noaptea...  Bineînțeles facem fifti-fifti cu regimul... 

Asta a fost doar o idee, ca să fie bine la toată lumea și vă rog, să vă abțineți cei cu comentariile negative... 

O zi frumoasă și ciocane tari la toată lumea... 😇

Pretty Woman se numea filmul ?

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Acum 23 ore, markkknight a spus:

o ia in gat frumos mi-a supto acuma cateva zile a vrut sa steie in caldura si a zis ca imi face ceva frumos nici nu am rezistat direct in gat i-am bagat un cuvant nu a avut

Salutare, banuiesc ca nu are telefon 😁🤔, eu am mai dat ture prin zona...am vazut o tipa micuta de inaltime cu un hanorac cu gluga in cap, dar nu cred ca este ea conform descrierilor...blonda ,creata... unde ai abordat.o mai exact ?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 3 ore, spartacus_bload a spus:

Salutare, banuiesc ca nu are telefon 😁🤔, eu am mai dat ture prin zona...am vazut o tipa micuta de inaltime cu un hanorac cu gluga in cap, dar nu cred ca este ea conform descrierilor...blonda ,creata... unde ai abordat.o mai exact ?

langa biserica de langa mc donalds dar iti zic ca daca ii dai sa suga nu trebe sa ii zici ca iti vine ca ea nu se opreste nici daca iti dai drumul la ea in gura si da e fix fata care ai vazut-o

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...