Sari la conținut

Masaj relaxare 0792088596


Postări Recomandate

  • Oras:Coitwo colț cu Inel2
  • Oras:Coitwo colț cu Inel2

Masaj de relaxare si eroti-sm.

Am luat numarul printr-o recomandare si m-am programat pe wp relativ usor. Locatia pe Ferdinand, aproape de Cardiomed. Sunt doua fete pline de viata si deschise, aprox 30 ani cu +/- , +175/70 si 155/50, aceste detalii sunt estimative, nu ma judecati.

Am intrat cu cea inalta, masaj profi, am inteles ca face treaba asta de multi ani, dar ceea ce e atragator: fratilor, cei mai mari, cei mai frumosi si cei mai tari sâni Naturali pe care i-am vazut in viata mea! Nu sunt mare fan, dar i-am stropit la final ca nu puteam rata asa ceva. 

Nu am incercat mai mult, fiind prima vizita si nu voiam sa stric momentul.

Dupa dușul de final am discutat cu ea si mi-a spus ca e dispusa la noi clienti si mi-a dat acordul sa las numarul de telefon aici. I-am spus de aceasta platforma si pare incantata, cu posibilitatea de a-si face cont aici sa comunice cu noi si sa isi descrie serviciile.

Note: locatia 8,5-cu masa de masaj

Aspect 10, colega am vazut-o doar imbracata, de un 9. Oricum, frumoase!

Masaj relaxare 10, erotic a fost doar cateva minute pt intarire, eu pe masa de masaj ea in picioare, nu pot nota decat finalizarea pe sani, 10!

Igiena 9, nu a facut duș in prezenta mea dar nici nu au fost semnale negative.

 

  • Like 6
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut , super tare ca ai împărtășit cu noi , era nevoie de asa ceva pe piața din Constanța.  

Mi-am pierdut accesul la vechiul cont,  dar sunt mare fan al masajului . Îmi poți spune te rog dacă colega ( cea mai mica de înălțime ) este cumva blonda cu silicoane și s-a prezentat Nicoleta? Mersi 

Maine ajung și eu și revin cu recenzie 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București / Constanța
  • Oras:București / Constanța

Pescareala la nivel mondial . Ce naiba , cont făcut acum 58 de min de când și contul și ai intrat special că să lași aici comentariu 😂. Măcar să merite ceea ce spune tipul de mai sus ( aceeași persoană presupun ) 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 05.02.2024 la 17:41, Mariano2000 a spus:

Salut , super tare ca ai împărtășit cu noi , era nevoie de asa ceva pe piața din Constanța.  

Mi-am pierdut accesul la vechiul cont,  dar sunt mare fan al masajului . Îmi poți spune te rog dacă colega ( cea mai mica de înălțime ) este cumva blonda cu silicoane și s-a prezentat Nicoleta? Mersi 

Maine ajung și eu și revin cu recenzie 

 

Hai Mariano,ai ajuns?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București / Constanța
  • Oras:București / Constanța

Daca tot spuneți că ați ajuns și că ajungeți , poze , anunțul de unde le-ați găsit pe fete ? Că doar nu a mers ăla pe strada " auzi fata , faci masaj ? " 😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 42 minute, buii29 a spus:

Daca tot spuneți că ați ajuns și că ajungeți , poze , anunțul de unde le-ați găsit pe fete ? Că doar nu a mers ăla pe strada " auzi fata , faci masaj ? " 😂

Tu vrei masaj sau sa le faci cazier? 🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:București / Constanța
  • Oras:București / Constanța
Acum 14 ore, talibanu a spus:

Tu vrei masaj sau sa le faci cazier? 🤣🤣

Îți dai seama că vreau masaj , dar tu ai merge undeva doar pe baza unui număr și a unei recenzii ? Fara poze , fara anunț , și unde mai și comentează unul care și-a făcut cont imediat ce a postat primul recenzia ? Pai hai sa ne întoarcem la anunțurile matrimoniale din ziare , că ar fi același lucru 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 05.02.2024 la 16:41, Mariano2000 a spus:

Salut , super tare ca ai împărtășit cu noi , era nevoie de asa ceva pe piața din Constanța.  

Mi-am pierdut accesul la vechiul cont,  dar sunt mare fan al masajului . Îmi poți spune te rog dacă colega ( cea mai mica de înălțime ) este cumva blonda cu silicoane și s-a prezentat Nicoleta? Mersi 

Maine ajung și eu și revin cu recenzie 

 

Te referi de cea din navodari de langa penny?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
41 minutes ago, Exc... said:

Te referi de cea din navodari de langa penny?

Nu știu de unde este, am auzit de la un prieten de ea dar nu mai are numărul ei și nu am găsit un anunț.  Știi tu ceva ?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
On 2/5/2024 at 2:48 PM, Prad_Bitt said:

Masaj de relaxare si eroti-sm.

Am luat numarul printr-o recomandare si m-am programat pe wp relativ usor. Locatia pe Ferdinand, aproape de Cardiomed. Sunt doua fete pline de viata si deschise, aprox 30 ani cu +/- , +175/70 si 155/50, aceste detalii sunt estimative, nu ma judecati.

Am intrat cu cea inalta, masaj profi, am inteles ca face treaba asta de multi ani, dar ceea ce e atragator: fratilor, cei mai mari, cei mai frumosi si cei mai tari sâni Naturali pe care i-am vazut in viata mea! Nu sunt mare fan, dar i-am stropit la final ca nu puteam rata asa ceva. 

Nu am incercat mai mult, fiind prima vizita si nu voiam sa stric momentul.

Dupa dușul de final am discutat cu ea si mi-a spus ca e dispusa la noi clienti si mi-a dat acordul sa las numarul de telefon aici. I-am spus de aceasta platforma si pare incantata, cu posibilitatea de a-si face cont aici sa comunice cu noi si sa isi descrie serviciile.

Note: locatia 8,5-cu masa de masaj

Aspect 10, colega am vazut-o doar imbracata, de un 9. Oricum, frumoase!

Masaj relaxare 10, erotic a fost doar cateva minute pt intarire, eu pe masa de masaj ea in picioare, nu pot nota decat finalizarea pe sani, 10!

Igiena 9, nu a facut duș in prezenta mea dar nici nu au fost semnale negative.

 

Salut ! Ai cumva și numărul colegei ? Am încercat sa o contactez și eu pe fata aceasta , mi a dat detaliile însă de a 2-a zi pana acum are telefonul închis . Mersi anticipat

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 08.02.2024 la 23:12, Mariano2000 a spus:

Nu știu de unde este, am auzit de la un prieten de ea dar nu mai are numărul ei și nu am găsit un anunț.  Știi tu ceva ?

Stiu dar nu il pot da aici. Este pe circuit inchis. 

Link spre comentariu
  • Oras:Coitwo colț cu Inel2
  • Oras:Coitwo colț cu Inel2
La 11.02.2024 la 10:28, Mariano2000 a spus:

Salut ! Ai cumva și numărul colegei ? Am încercat sa o contactez și eu pe fata aceasta , mi a dat detaliile însă de a 2-a zi pana acum are telefonul închis . Mersi anticipat

 

Nu il am, acesta a fost singurul numar.

Link spre comentariu
  • Oras:Coitwo colț cu Inel2
  • Oras:Coitwo colț cu Inel2
La 09.02.2024 la 15:32, sava.nicol a spus:

Ieri și azi telefon închis,wtzp o linie alba.A dat navala băieții de au blocat activitatea fetelor.Daca a fost cineva la ele,poate ne informeaza și pe noi.

Probabil. Si eu am incercat sa mai fac o programare dar se pare ca numarul nu mai e activ. Navala asta nu face bine uneori

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...