Sari la conținut

Mary nimfomana 0763838565 si 0723869361


Postări Recomandate

Nu este ea. Cineva are chef de gluma. Nu asa posta Mary. Deci lary28 dacă ți-ai facut clona ca sa strici imaginea fetei da-ti doua palme sa iti revi și sa nu te mai prostești pe topicele altor fete

Contu cu Lary este al ei, asa ca nu putea sa posteze altcineva in afara de ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astept cu interes sa te intalnesc, un update al programului, locatiei, serviciilor, cost(uri),si bineinteles te rog sa "spulberi"orice suspiciune ca de pe acest cont, nu ar posta Mary nimfo..

Mie mi a confirmat ca serviciile si preturile au ramas neschimbate.

Si locaria este aceeasi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Si eu sper ca Marry sa fie chiar ea! Sincer, ar fi fost pacat ca ea sa se retraga si sa nu primeasca ceea ce ei ii place. Si lui Marry ii place sa fie o femeie fara limite, ideala as zice eu. Sa ofere si sa i se ofere placere, orgasm, trairi maxime. Retoric, e ceva rau in asta??

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu sper ca Marry sa fie chiar ea! Sincer, ar fi fost pacat ca ea sa se retraga si sa nu primeasca ceea ce ei ii place. Si lui Marry ii place sa fie o femeie fara limite, ideala as zice eu. Sa ofere si sa i se ofere placere, orgasm, trairi maxime. Retoric, e ceva rau in asta??

Am fost...e Mary 😂
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Ultima postare a lui Mary este:

 

Postat 06 December 2018 - 10:31 AM

              Buna!Ce mai faceti?Sunteti bine?Vreti sa vedeti cat de bine sunt eu?Vizitati ma!Sunati ma la numarul 0722999789 .Sunt tot in piata Amzei ,nu  m am mutat.Va pup!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...