Sari la conținut

Roberta - Discretie si Profesionalism! - 0720.266.023 Telefon,sms sau WhatsApp


Postări Recomandate

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Înainte de a posta, e bine să te uiți pe un manual de Limba Română.

La cestiune: mon cher, cine se scuză se acuză. Și nici ciungă-n păr nu avem.

 

Mon cher, tu mange de la merde. Comme d'habitude.

 

Lumea vorbeste ca o ai mica tare. Din cauza asta esti frustrat si te porti urat cu femeile?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Înainte de a posta, e bine să te uiți pe un manual de Limba Română.

La cestiune: mon cher, cine se scuză se acuză. Și nici ciungă-n păr nu avem.

Bre, nu stiu ce sa zic, dar nu cred ca este roman :no2 :no2 ... Zic si eu... :blushing2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mon cher, tu mange de la merde. Comme d'habitude.

 

Lumea vorbeste ca o ai mica tare. Din cauza asta esti frustrat si te porti urat cu femeile?

Mon cher, de Caragiale, auziit-ai?

În altă ordine de idei, nu vrei dumneata să mi-o măsori în gâtu-ți?

Espece d'imbecile, va!

 

Colac peste pupăza suntem și rasiști ?

Colac peste pupăză, de ce? Nu scria pe fruntea lui că e străin. De bun-simț ar fi fost să specifice acest lucru, eventual cerându-și scuze pe pentru eventualele greșeli. Sau că scrie în engleză. Ne ajunge Taki pe care abia îl înțelegem, dar măcar cu el ne-am obișnuit!

  • Like 1
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Oras:nu spun
  • Oras:nu spun

Mon cher, de Caragiale, auziit-ai?

În altă ordine de idei, nu vrei dumneata să mi-o măsori în gâtu-ți?

Espece d'imbecile, va!

 

Colac peste pupăză, de ce? Nu scria pe fruntea lui că e străin. De bun-simț ar fi fost să specifice acest lucru, eventual cerându-și scuze pe pentru eventualele greșeli. Sau scrie în engleză. Ne ajunge Taki pe care abia îl înțelegem, dar măcar cu el ne-am obișnuit!

 

Ce faci, semidoctule? Iarasi corectezi greselile altora exact in aceeasi fraza in care iti demonstrezi semi-analfabetismul?

 

P.S. Se pare ca esti singurul care nu si-a dat seama ca individul este strain. Ai aratat din nou lumii ca ai inteligenta unui borcan cu muraturi.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Știu ca te gândești la @nu am ce face acum,dar nu cred.

sa crezi ...fara sa cercetezi  :laugh2  ia da-i cu :atm  sa vezi daca deschide gura 

Nu, nici vorbă! Nu la ea, ea are curaj și demnitate. Nu se ascunde, nu o dă cotită. 

 

Cu vârsta, te mai lasă simțurile.  :laugh2

undeva a pierdut firul povestii :laugh2

O sa meditez.

Fa-o intens  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Mon cher......

.....................................

 

Colac peste pupăză, de ce? Nu scria pe fruntea lui că e străin. De bun-simț ar fi fost să specifice acest lucru, eventual cerându-și scuze pe pentru eventualele greșeli. Sau că scrie în engleză. Ne ajunge Taki pe care abia îl înțelegem, dar măcar cu el ne-am obișnuit!

Daca este un user din 2012... trebuia sa stie cum se făceau atunci recenziile. Eu stiu... pentru ca am studiat forumul in lung si-n lat. Asa fac când vreau sa obtin ceva... inainte sa ajung intr-o activitate, studiez locul si momentul potrivit, si orice lucru care imi e specific din aceea activitate, pana-n scoarță. De ce atunci... anumiți străini care făceau recenzii, o faceau in asa fel incat nu se lua nimeni de ei? Daca este Roberta care comanda si cere recenzii... inseamna ca nu o face bine. Eu le zic la cei care imi spun cu disperare ca vor sa scrie recenzii... le zic, cu un calm ciudat: "Tu nu vezi ca nimeni nu scrie recenzii la mine, membrii importanti care ar putea sa dea lumea peste cap pentru mine. Au ei ceva in cap de nu o fac, sunt cativa importanti de pe forum care mi-au zis ca ma descurc si singura."

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca este un user din 2012... trebuia sa stie cum se făceau atunci recenziile. Eu stiu... pentru ca am studiat forumul in lung si-n lat. Asa fac când vreau sa obtin ceva... inainte sa ajung intr-o activitate, studiez locul si momentul potrivit, si orice lucru care imi e specific din aceea activitate, pana-n scoarță. De ce atunci... anumiți străini care făceau recenzii, o faceau in asa fel incat nu se lua nimeni de ei? Daca este Roberta care comanda si cere recenzii... inseamna ca nu o face bine. Eu le zic la cei care imi spun cu disperare ca vor sa scrie recenzii... le zic, cu un calm ciudat: "Tu nu vezi ca nimeni nu scrie recenzii la mine, membrii importanti care ar putea sa dea lumea peste cap pentru mine. Au ei ceva in cap de nu o fac, sunt cativa importanti de pe forum care mi-au zis ca ma descurc si singura."

:slap2  :slap2  :slap2  :slap2  :slap2  :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca este un user din 2012... trebuia sa stie cum se făceau atunci recenziile. Eu stiu... pentru ca am studiat forumul in lung si-n lat. Asa fac când vreau sa obtin ceva... inainte sa ajung intr-o activitate, studiez locul si momentul potrivit, si orice lucru care imi e specific din aceea activitate, pana-n scoarță. De ce atunci... anumiți străini care făceau recenzii, o faceau in asa fel incat nu se lua nimeni de ei? Daca este Roberta care comanda si cere recenzii... inseamna ca nu o face bine. Eu le zic la cei care imi spun cu disperare ca vor sa scrie recenzii... le zic, cu un calm ciudat: "Tu nu vezi ca nimeni nu scrie recenzii la mine, membrii importanti care ar putea sa dea lumea peste cap pentru mine. Au ei ceva in cap de nu o fac, sunt cativa importanti de pe forum care mi-au zis ca ma descurc si singura."

Chiar nu era necesara ,,interventia " ta.

 

Esti pe langa subiect..

 

Spor la treaba...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Daca este un user din 2012... trebuia sa stie cum se făceau atunci recenziile. Eu stiu... pentru ca am studiat forumul in lung si-n lat. Asa fac când vreau sa obtin ceva... inainte sa ajung intr-o activitate, studiez locul si momentul potrivit, si orice lucru care imi e specific din aceea activitate, pana-n scoarță. De ce atunci... anumiți străini care făceau recenzii, o faceau in asa fel incat nu se lua nimeni de ei? Daca este Roberta care comanda si cere recenzii... inseamna ca nu o face bine. Eu le zic la cei care imi spun cu disperare ca vor sa scrie recenzii... le zic, cu un calm ciudat: "Tu nu vezi ca nimeni nu scrie recenzii la mine, membrii importanti care ar putea sa dea lumea peste cap pentru mine. Au ei ceva in cap de nu o fac, sunt cativa importanti de pe forum care mi-au zis ca ma descurc si singura."

 

 

 

Numai aiureli debitezi azi, mai mult ca oricând.

 

Ai găsit pe jos ciunga scăpată de rozfricădeapă şi o mesteci tu?

 

Doar aia se mai crede moartea bărbaţilor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Numai aiureli debitezi azi, mai mult ca oricând.

 

Ai găsit pe jos ciunga scăpată de rozfricădeapă şi o mesteci tu?

 

Doar aia se mai crede moartea bărbaţilor.

Tu n-ai ce face? Care moarte?... Citeste o recenzie la mine... si ai sa vezi ce se întâmplă, studiază tot. Asa cum fac eu de trei ani de zile pe acest forum... Nu ma multumesc cu firimituri. Doar o singura persoana a vrut sa scrie intr-o recenzie adevarul... si s-a oprit la timp. Daca găsesti cuvintele lui si mi le transmiți in privat... esti tare, si nu te mai cert. Esti amic cu sti tu cine... si de aceea imi esti simpatic. Altfel... ia in calcul, cum a facut si marinarul, faptul ca nu imi înțelegi intențiile- si te las linistit, fara sa te mai supăr cu ceva.
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Daca este un user din 2012... trebuia sa stie cum se făceau atunci recenziile. Eu stiu... pentru ca am studiat forumul in lung si-n lat. Asa fac când vreau sa obtin ceva... inainte sa ajung intr-o activitate, studiez locul si momentul potrivit, si orice lucru care imi e specific din aceea activitate, pana-n scoarță. De ce atunci... anumiți străini care făceau recenzii, o faceau in asa fel incat nu se lua nimeni de ei? Daca este Roberta care comanda si cere recenzii... inseamna ca nu o face bine. Eu le zic la cei care imi spun cu disperare ca vor sa scrie recenzii... le zic, cu un calm ciudat: "Tu nu vezi ca nimeni nu scrie recenzii la mine, membrii importanti care ar putea sa dea lumea peste cap pentru mine. Au ei ceva in cap de nu o fac, sunt cativa importanti de pe forum care mi-au zis ca ma descurc si singura."

 

 

Tu n-ai ce face? Care moarte?... Citeste o recenzie la mine... si ai sa vezi ce se întâmplă, studiază tot. Asa cum fac eu de trei ani de zile pe acest forum... Nu ma multumesc cu firimituri. Doar o singura persoana a vrut sa scrie intr-o recenzie adevarul... si s-a oprit la timp. Daca găsesti cuvintele lui si mi le transmiți in privat... esti tare, si nu te mai cert. Esti amic cu sti tu cine... si de aceea imi esti simpatic. Altfel... ia in calcul, cum a facut si marinarul, faptul ca nu imi înțelegi intențiile- si te las linistit, fara sa te mai supăr cu ceva.

Stau si ma gandesc, tu vorbesti la misto sau asa esti tu ? Imi lasi impresia ca traiesti intr-o lume a ta, vorbesti numai in dodii

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Tu n-ai ce face? Care moarte?... Citeste o recenzie la mine... si ai sa vezi ce se întâmplă, studiază tot. Asa cum fac eu de trei ani de zile pe acest forum... Nu ma multumesc cu firimituri. Doar o singura persoana a vrut sa scrie intr-o recenzie adevarul... si s-a oprit la timp. Daca găsesti cuvintele lui si mi le transmiți in privat... esti tare, si nu te mai cert. Esti amic cu sti tu cine... si de aceea imi esti simpatic. Altfel... ia in calcul, cum a facut si marinarul, faptul ca nu imi înțelegi intențiile- si te las linistit, fara sa te mai supăr cu ceva.

 

-Recenziile mă lasă rece.

-Am mai mult de trei ani pe forum. D-aia mă lasă recenziile rece.

-Nu mă interesează să caut recenzii. Mă lasă rece, ţi-am mai spus?

-Nu-s amic cu nimeni.

-Nu mă superi, mă iriţi cu impresiile pe care ţi le-ai împrăştiat tu pe aici azi: amantă de om de afaceri, aproape manager de salon de futut, şi altele, nu le caut.

 

Dacă erai aşa cum te crezi, suma pentru un futut şi-o muie, depăşea cu multe zerouri aia pe care o pretinzi tu.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

-Recenziile mă lasă rece.

-Am mai mult de trei ani pe forum. D-aia mă lasă recenziile rece.

-Nu mă interesează să caut recenzii. Mă lasă rece, ţi-am mai spus?

-Nu-s amic cu nimeni.

-Nu mă superi, mă iriţi cu impresiile pe care ţi le-ai împrăştiat tu pe aici azi: amantă de om de afaceri, aproape manager de salon de futut, şi altele, nu le caut.

 

Dacă erai aşa cum te crezi, suma pentru un futut şi-o muie, depăşea cu multe zerouri aia pe care o pretinzi tu.

Daca nu te intereseaza recenziile afla altfel.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Stau si ma gandesc, tu vorbesti la misto sau asa esti tu ? Imi lasi impresia ca traiesti intr-o lume a ta, vorbesti numai in dodii

Esti abia la inceput cu impresiile... despre persoana mea. Eu zic sa imi dai quote, nu pe vreun topic de recenzii... si sa stai linistit, privind de pe margini reacții la ceea ce scriu. Ai sa înțelegi mai multe asa.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

te agiti ca pestele pe uscat si nu mi-ai raspuns la intrebarea aceea :rax2

Tre' sa ma-ntalnesti! 😜

... Dar nici atunci nu garantez nimic. Nu, nu este L.!

Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce faci, semidoctule? Iarasi corectezi greselile altora exact in aceeasi fraza in care iti demonstrezi semi-analfabetismul?

 

P.S. Se pare ca esti singurul care nu si-a dat seama ca individul este strain. Ai aratat din nou lumii ca ai inteligenta unui borcan cu muraturi.

Cretinoidule, esti singurul care nu și-a dat seama că tastele la telefon sunt mici!

Cât despre nea "purtugau" ăla... nu stau să analizez decât recenzia. Recenzia unuia căruia i-a mâncat pizda capul.

  • Like 1
  • Minus 21
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...