Sari la conținut

0773367672 Pustoaica zona Militari


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi am vizitat o si eu, chiar daca oferta a fost doar de oral din cauza perioadei fetelor. Locatia este pe strada Amzei si are destule locuri de parcare pentru cei motorizati. Am sunat cu 30 de minute inainte si am fost primit foarte calduros de dameza.

 

Ca si aspect este destul de slabuta, niste sani micuti si simpatici plus o fata la fel de simpatica(o fata simpla). Am trecut la un oral destul de corect executat, avand parte de lins oute pana la batut cu ea peste fata si gura. Finalizat ca si oferta pentru perioada ciclului pe fata si in gura, dupa care a mai supt o putin de dragul artei.

 

Dusat si igienizat intr o baie curata cu tot cu gel de dus si prosop pus la dispozitie.

 

Initial am vrut 2 finalizari, insa a sunat jandarmul si am fost nevoit sa plec.

 

Nu avea rest si am lasat 100 in loc de 60 pentru o finalizare, insa mi a spus ca nu are rest de la inceput. Sper ca nu v am stricat piata.

 

O: 7(atata s a putut)

 

Mi a povestit ca ar oferi si ceva dominare, se poate discuta\negocia cu ea la telefon.

 

Daca voi reveni, cel mai probabil nu.

 

1x60RON, 2x120 RON

  • Like 4
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Corina isi desfasoara activitatea in zona Pietei Amzei. Langa o sucursala BRD, ca si punct de reper. O garsoniera foarte modern amenajata si foarte curata, cu toate conditiile necesare. Uneori am gasit cu greu loc de parcare. Insa depunctez  pentru ceva mai important, si anume pentru ca nu sunt convins ca prosopul care ma astepta mereu pe masina de spalat din baie ar fi fost proaspat. O data era cam umed. Si nu stiu daca era spalat si nu avusese timp sa se usuce sau era pur si simplu deja folosit. Nota 9.

 

Ca si fizic, eu nu am ce sa reprosez acestei fetei. E foarte tanara. Draguta. Constitutia ei e pe gustul meu. Mereu amintita cicatrice de pe abdomen, din recenziile anterioare, e doar o cicatrice. Nu e nimic dizgratios sau respingator la ea. Nu e complet epilata/rasa inghinal. Insa igiena a fost mereu ireprosabila. Nota 9.

 

Oralul a fost mereu neprotejat. Foarte umed si destul de bun, incat sa ma aduca in pragul capitularii. Nu are o tehnica nemaiintalnita, se ajuta si de mana, nu acorda in mod deosebit atentie zonelor adiacente, insa il face constiincios. La una dintre intalniri a propus sa trecem direct  la normal, insa i-am sugerat sa-mi faca si ea mie oral si chiar nu a strambat din nas sau ceva. La normal e ceva mai pasiva, nu se exteriorizeaza, insa nu se eschiveaza, incearca sa schimbe cate ceva la fiecare intalnire pentru a elimina monotonia si e deschisa in a se mula, daca ii comunici preferintele tale. Are initiativa in a te saruta pe gura si cauta contact fizic, e dezghetata, e receptiva si sensibila la stimuli, se umezeste in mod natural si abundent, si din punctul meu de vedere aceste lucruri fac diferenta si ridica nota la 8.

 

Atitudinea este una corecta fata de client si atat. Nu te grabeste sau ceva. E politicoasa. Nu cauta in mod expres sa te faca sa revii. Imediat dupa incheierea intalnirii, redevine preocupata sa verifice telefoanele. Se scuza pentru acest lucru si e de apreciat. Insa nu e benefic pentru marketing, daca ma intrebi pe mine. Nu cred ca e rau intentionata, ci doar tanara si neexperimentata. Nota 8.

 

GFE de nota 9. E pisicoasa si lipicioasa, fara sa exagereze.

 

Am platit 150 de lei pentru o ora. Tarif rezonabil, cred eu, pentru serviciile oferite.

 

P.S. Orice detalii privind locatie, fizic, servicii sau tarife Corina le pune la dispozitie telefonic cu toata deschiderea. Asta, pentru eventualitatea in care recenzia mea nu a atins toate aspectele.

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:mizil
  • Oras:mizil

Am vizitat-o si eu pe Corina si ma inscriu pe lista colegilor multumiti de atitudinea si serviciile ei. Este frumoasa, cu o privire inocenta, foarte atenta si receptiva la dorintele partenerului. Nu cuantific in cifre, dar ii ofer o nota mare pentru fanteziile legate de dominare oferite. De asemenea, ofera senzatii deosebite prin oralul umed, neprotejat, cu finalizare -tot ca un raspuns neconditionat la dorintele mele.

Desi am stat mai putin de o ora, am plecat foarte multumit, raportat la cei 120 ron oferiti. Voi reveni cu siguranta!

Link spre comentariu
  • Oras:-18.805875, -174.645636
  • Oras:-18.805875, -174.645636

Am vizitat-o si eu pe Corina si ma inscriu pe lista colegilor multumiti de atitudinea si serviciile ei. Este frumoasa, cu o privire inocenta, foarte atenta si receptiva la dorintele partenerului. Nu cuantific in cifre, dar ii ofer o nota mare pentru fanteziile legate de dominare oferite. De asemenea, ofera senzatii deosebite prin oralul umed, neprotejat, cu finalizare -tot ca un raspuns neconditionat la dorintele mele.

Desi am stat mai putin de o ora, am plecat foarte multumit, raportat la cei 120 ron oferiti. Voi reveni cu siguranta!

:fish12 :fish12 <-- Asta sau reclama de la ea catre ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pisic sau un moderator poate afla dupa ip daca e ea sau nu. Ce-i drept, poate fi scris dupa telefon si nu mai are acelasi IP daca conexiunea este de la operatorul de telefonie.

 

Railor. Ati vazut-o mai mica si va luati de ea?

 

Ca idee, Corina draga (macho666) , la fel de bine poate sa scrie si un :animal_fish: , ca nu e peste :D

Dar na, acum tu stii adevarul.

 

De curiozitate: pestisor nu, colega nu, cine iti face pozele? Pui clientii sa te traga in poze? Pai asa as sta toata ziua la tine :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:mizil
  • Oras:mizil

:fish12 :fish12 <-- Asta sau reclama de la ea catre ea.

Data inscrierii mele pe forum si faptul ca este prima postare te-a facut sa afirmi acest lucru si de aceea cuvintele mele nu sunt credibile? Chiar daca nu pot dovedi veridicitatea acestora, totusi raman un client multumit.

Link spre comentariu
  • Oras:mizil
  • Oras:mizil

Data inscrierii mele pe forum si faptul ca este prima postare te-a facut sa afirmi acest lucru si de aceea cuvintele mele nu sunt credibile? Chiar daca nu pot dovedi veridicitatea acestora, totusi raman un client multumit.

PS @hobbit: Corect, un moderator poate confirma ca mesajul meu este sincer. Fac aceste precizari fara vreun interes, ci pentru ca ma simt putin vinovat ca se arunca cu noroi cand nu este cazul.

Link spre comentariu
  • Oras:-18.805875, -174.645636
  • Oras:-18.805875, -174.645636

Data inscrierii mele pe forum si faptul ca este prima postare te-a facut sa afirmi acest lucru si de aceea cuvintele mele nu sunt credibile? Chiar daca nu pot dovedi veridicitatea acestora, totusi raman un client multumit.

Mai degraba exprimarea. Poate m-am pripit.

Link spre comentariu
  • Oras:-18.805875, -174.645636
  • Oras:-18.805875, -174.645636

Helo eu nu mai imi fac reclame singura si chiar daca am facuto am avut onoarea sa recunosc,NU AM PESTE! NU EXISTA ASA CEVA IN CASA MEA!

Orice e posibil. Dar cum i-am spus si lui RBogdan, poate m-am pripit.

Link spre comentariu
  • Oras:intr-un ocean de pizde
  • Oras:intr-un ocean de pizde

FINALIZARE orala, corporala, oral neprotejat de vis, normal dur sau foarte romantic, uro activa unde vrei si pasiva de la gat in jos, dominate activa si pasiva, french kiss, locatie de lux, te astept cu drag, caut colega, 07 Nov, 11:00

0726659483 BUCURESTI

 

Saptamana trecuta am ajuns si eu la Corina, am sunat la numarul de telefon 0726659483 si am reusit sa fac o programare foarte usor, am ajuns la locatia din piata Amzei, (locurile de parcare sunt usor de gasit, dar nu la orice ora), o garsoniera foarte curata si aerisita, baie dotata cu tot ce trebuie, prosoape curate, gel de dus si notez cu 9 locatia. Corina este simpatica la fata, corp slim, bruneta cu parul lung, sanii mici, cur micut, picioare frumose, curata peste tot, inaltime aproximativ 1.60 si primeste nota 9 pentru cum arata. Am mers si am facut un dus, ea era deja dusata si am revenit la un sex oral neprotejat, executat finut, destul de umed, nu da atentie zonelor adiacente, dar per total este ok si o notez cu 8 la oral. Am trecut la sex normal unde este extrem de stramta, nu comenteaza pozitiile si se umezeste destul de repede, am pompat destul de tare in pizdica aia mica pana am finalizat si o notez cu 9 la sex normal. Gfe de nota 8. Am platit pentru o ora de distractie 120 lei. Este o fetita foarte cuminte si intelegatoare, o recomand pentru Top.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, de astazi am revenit si acum ma puteti recunoaste dupa tatuaj ca sunt fata din poze, va astept cu drag sunt la Constantin Brancoveanu, va sarut dulce

 

  :drool

Hmm... suntem vecini (de cartier)  :138x

 

Ramai si tu stabilita mai mult timp aici, ca si asa e cam sarac Berceni-ul in gagicute muncitoare

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anunt nou, fata a introdus in meniul posibil si una bucata mascul.

CUPLU PERFECT Satisfacem pe oricine prin fantezii de vis, Erika si nikolas bisexuali pasivi si activi sex oral normal, uro, dominare si multe alte fantezii, acceptam orce fel de cupluri si grupuri sau persoane,150 ora 0734.874.928

 

post-130466-0-82510100-1417262563_thumb.jpg

post-130466-0-69541700-1417262568_thumb.jpg

post-130466-0-64118900-1417262573_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca tot ne astepti, da-ne si noua mai multe detalii despre cum te gasim. Esti singura in locatie sau partenerul sta in bucatarie cu urechea la usa?

Poate pentru unii dintre noi informatii de genul asta conteaza...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...