Sari la conținut

Postări Recomandate

In ultimele saptamani am trecut de cateva ori pe la Nirvana. Cunosc salonul de multa vreme,5-6 ani cred ca au trecut de cand am fost prima data. Am cunoscut multe domnisoare cu care m-am simtit bine, am avut si cateva experiente nereusite in acesti ani, dar, daca evaluez in ansamblu, predomina momentele in care m-am simtit bine si foarte bine. Cum nu am intrerupt legatura cu salonul, am trecut periodic prin acest loc bine asezat, in Cotroceni,langa Facultatea de Medicina.

M-am bucurat in aceste ultime saptamani de faptul ca s-a intors Roxy si am intrat cu ea in masaj de cateva ori. Nu regret aceste alegeri pentru ca o consider una dintre cele mai interesante persoane pe care le-am cunoscut in saloanele de masaj. Apreciez foarte mult capacitatea ei de a comunica intr-un mod relaxat, placut si politicos, Roxy fiind o persoana lipsita de aroganta sau de obraznicie. Am facut referire la aceste calitati umane pentru ca ele conteaza foarte mult pentru mine atunci cand interactionez cu o persoana.

In legatura cu sedinta de masaj, timpul a fost respectat. De altfel, in cele mai multe cazuri, nu pot sa spun ca am stat sub 50 de minute in salon, in toti acesti ani in care am mers constant. Masajul de relaxare a fost ok, chiar m- a intrebat daca doresc sa fie facut mai cu forta sau mai usor. De altfel, in tot timpul sedintei, Roxy a dat dovada de rabdare si nu m-am simtit grabit sau tratat pe fuga. Partea erotica a fost cea care m-a facut sa revin, la masajul body, Roxy se unduieste ca asemenea unui sarpe pe spatele tau, iar cand te intorci cu fata atingerea sanilor si a feselor te electrizeaza, ca si plimbarile lungi cu degetele de-a lungul corpului. Ca infatisare, Roxy este slaba, destul de inalta, cu sani mari, siliconati si buze pline, ispititoare, care te fac dornic sa gusti din ele.

Voi reveni, cu siguranta, cat de des voi reusi.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 11.09.2022 la 1:31, Manir a spus:

Is this place still open, anyone been there lately? any updated pictures of the girls?

Yes, Nirvana is open and fully working.

they have renovated the rooms and the shower no longer leaks 

new website

https://nirvanamasaj.ro/ 

girls: 

sara

eva

roxy

irina

andreea 

and new rates

Masaj erotic nud (60 minute) 230 ron 

for some obscure reasons the Boss does not write here

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost recent la Nirvana pentru un masaj de o ora la 230 lei si experienta a fost sub asteptari. Fetele sunt dragute dar vorbesc tare intre ele si este multa agitatie. Nu este deloc o atmosfera de relaxare.

Am intrat cu o tipa slim, nu mai tin minte numele dar arata ok la corp si destul de permisiva. Dupa dusul de rigoare, a inceput masajul. Timp de 10 minute mi-a masat piciorul drept. Doar piciorul drept 😀. La un moment dat am vrut sa o intreb daca nu trece si la alte parti ale corpului. Intr-un final cred ca s-a plictisit si a urmat un masaj rapid cu sanii pe spate. M-a rugat sa ma intorc, cateva minute de masaj urmate de o laba rapida. I-am spus ca nu ma grabesc nicaieri si ca as prefera sa imi maseze corpul nu scula dar degeaba. Daca am vazut ca nu isi da interesul am intrebat-o daca pot macar sa termin pe sanii ei ceea ce a acceptat. Masajul a durat in realitate jumatate de ora cu tot cu dus.

In concluzie, mergeti doar daca aveti chef de o laba scumpa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salonul este de fapt un bordel sub acoperire. Majoritatea fetelor se fut pe ceva in plus si iau clienti pe comt propriu. Programarile nu se respecta. Daca nu vrei sa dai bani pt futut, ai parte doar de o laba scumpa.

Link spre comentariu
La 15.10.2023 la 15:51, este a spus:

Salonul este de fapt un bordel sub acoperire. Majoritatea fetelor se fut pe ceva in plus si iau clienti pe comt propriu. Programarile nu se respecta. Daca nu vrei sa dai bani pt futut, ai parte doar de o laba scumpa.

Pai și ce e așa rău că fetele se fut? Nu asta trebuie să facă fetele? Tu le faci un pic reclama acum sau ce ..? Daca tot zici că majoritatea fetelor se fut,recomanda mi și mie una(hai doua) care se fute cel mai bine,că mai făcut curios..

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost eu azi la Larisa... Corp 100, masaj ok si ala erotic bun. 

La salonul asta mereu ma duc cu extra cascaval, iese scump dar merită din cand in cand. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 12 ore, alexberg a spus:

Am fost eu azi la Larisa... Corp 100, masaj ok si ala erotic bun. 

La salonul asta mereu ma duc cu extra cascaval, iese scump dar merită din cand in cand. 

Sa-ntelegem ca s-a-ntors Lari??? :)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 03.04.2024 la 13:14, chris c a spus:

Sa-ntelegem ca s-a-ntors Lari??? :)

Nu ma.. Asta e alta Lari, daca te refereai la aia de la fantasy, daca nu, atunci nu stiu ca nu prea am fost la salonul asta.. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...