Jump to content

Recommended Posts

• Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mai bine sa nu va ajute nimeni ca sa mai slabeasca si ele un pic

Stiti cum suna asta? domnisoara Sara are ca atu masajul erotic, dar punctul ei forte este masjul de relaxare. Schimbam si PR-ul sau doar managementul?

Imaginea unui salon nu se construieste dupa cum bine vedeti atacand un user cu interese sau nu. Vreau sa vad un site, vreu sa vad poze, vreau sa stiu despre ce este vorba legat de oferta de sambata. U

Posted Images

Serviciile sunt la fel din păcate !!!

Clar de evitat ![/quote

Vizitat acum o săptămână salonul

Masaj de relaxare destul de slăbuț maxim 10 min

Masajul erotic a constat doar într o frecare cu sânii pe spatele meu.

Apoi trecut direct la laba

Nu am ce note sa dau la asa ceva

Durata de când am coborit din mașină pina când am urcat în mașină cu doua dușuri incluse a fost de 40 min

Clar a fost ultima vizita a mea la acest salon

Nici nu cred ca are rost sa aștept punctul de vedere al Nirvana privind aceasta vizită

• 2 weeks later...

Buna ziua! Azi sunt disponibile domnisoarele Sara, Giulia si Eva !         Miercuri : Alice, Irina si Giulia                 Joi: Sara, Eva si Alice.                               Vineri: Alice, Giulia si Irina                           Sambata : Irina, Sara si Eva ! 

• Like 1

Am vizitat salonul acum ceva timp, deși prima mea vizita, a fost una catastrofală, am zis sa mai dau o șansă și am ales-o pe celebra Eva, pe seama recenziilor pozitive. Desi mi s-a părut că recenziile drei sunt cam suculente, am zis sa incerc și m-am lămurit că sunt scrise ori de ea ori de peste. In primul rand atitudinea este una de prințesă de mahala, are un râs deranjant și prostesc.

Masajul de relaxare a fost făcut cu toată lenea, prin mișcări repetative și enervante, încât am simțit nevoia să-i spun "mai schimba mișcările" că să-mi răspundă "da' ce vrei să-ți fac?" Nu a durat mai mult de 10 min. Apoi masajul body făcut mecanic, atitudinea rece și distanta m-a făcut să mă simt inconfortabil, mai ales că a zis "hai întoarcere" masajul erotic o laba grăbită și cam atât, în total 25 de min. La sfârșit sare din pat și îi zic că vreau sa vorbesc cu managerul și îmi spune ironic să-i zic ei ce problema am :))))

una peste alta în afara de faptul, că arata bine, deși sânii sunt foarte lăsați pentru vârsta ei, dra lăsa de dorit: atitudine rece, distanta, de superioritate. Masajul foarte prost făcut, fara nicio tehnica, o frecție rapida în bătaie de joc. 

De evitat!!!

• Like 1

Fara a fi rautacios, chiar nu v-ati obisnuit cu tepele de la Nirvana? Stiu salonul de 14 ani, a fost la inceputuri un etalon in ale masajului erotic, avea si 2 "frati", unul in Bucuresti, altul in Sibiu...dar de vreo cativa ani acolo nu-i altceva decat tiganie!

• 3 weeks later...

HELLO! Programul de sapt aceasta 18-21 ianuarie (11;00-22;00) :

LUNI : Sara, si Eva 

MARTI : Giulia , Eva si Sara

Miercuri :Sara, Eva si Irina

JOI: Giulia, Sara si Irina 

Vineri : Sara, Eva,Irina

Sambata :Eva si Irina