Sari la conținut

mixed wrestling


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La finalul lunii Iulie vine in Bucuresti Goddess Mirage aka Adriana (pseudonime), cine cunoaste domeniul cat de cat stie despre cine e vorba. Nu e deloc ieftina insa e o ocazie unica si deja mi-am facut rezervare.

  • Like 1
Link spre comentariu

La finalul lunii Iulie vine in Bucuresti Goddess Mirage aka Adriana (pseudonime), cine cunoaste domeniul cat de cat stie despre cine e vorba. Nu e deloc ieftina insa e o ocazie unica si deja mi-am facut rezervare.

Salut vad ca nu ai mesagerie, ma intereseaza cateva detalii legat de rezervarea de care zici... pretul e si el un detaliu important

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca sa mai reinvii un pic topicul dar mai degraba sa imparatsesc probabil una dintre cele mai tari experiente avute vreodata, astazi am avut placerea de a o intalni pe Goddess Mirage aka Adriana. Imi vine greu sa descriu in cuvinte, dar ce pot spune este ca mi-a depasit asteptarile din toate punctele de vedere: fizic impresionant, forta incredibila, agilitate, personalitate incantatoare. In realitate arata chiar mai bine decat in fotografii sau videoclipuri si intalnirea cu ea a fost ceva unic, de neuitat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sesiunea a constat in posing, muscle worship si wrestling/scissoring. Posing de mare campioana cu niste forme pur si simplu ireale. Muscle worship foarte permisiv, topless, dominant. La wrestling si scissoring am avut ocazia sa-i simt pe pielea mea forta iesita din comun. Scissoringul il aplica cu o forta adevarat inspaimantatoare, daca nu bati la timp iti poate rupe oasele sau te lasa inconstient.

In Romania poatel doar Oana H este la acest nivel, dar ca marea majoritate nu face sesiuni. Cele care ar face, desi sunt mai degraba la "grupa mica" se arunca la niste scoruri astronomice. Probabil se castiga destul de bine din videochat.

  • Like 1
Link spre comentariu

Sesiunea a constat in posing, muscle worship si wrestling/scissoring. Posing de mare campioana cu niste forme pur si simplu ireale. Muscle worship foarte permisiv, topless, dominant. La wrestling si scissoring am avut ocazia sa-i simt pe pielea mea forta iesita din comun. Scissoringul il aplica cu o forta adevarat inspaimantatoare, daca nu bati la timp iti poate rupe oasele sau te lasa inconstient.

In Romania poatel doar Oana H este la acest nivel, dar ca marea majoritate nu face sesiuni. Cele care ar face, desi sunt mai degraba la "grupa mica" se arunca la niste scoruri astronomice. Probabil se castiga destul de bine din videochat.

Sa inteleg ca nu te-ai bagat la KO cu ea. Macar ofera asa ceva daca stii?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai mult ca sigur ofera pentru ca daca nu bateam la timp ajungeam KO fara discutie. As fi incercat dar mi-era frica de o fractura. Din ce mi-a spus a avut clienti care si-au dorit sa mearga peste o anumita limita si au avut nevoie de ingrijiri medicale.

 

 

Iertata sa imi fie ignoranta, dar cine este Oana H de care spui?
Merci
In rest ai dreptate mare, sunt fete bodybuilders dar care nu se baga la sedinte de genul mentionat de tine...
Macar posing si muscle worship si poate ceva dominare, gen...

Oana Hreapca. Ma refeream doar ca fizic, nu ca ar face asa ceva.

 
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Mai mult ca sigur ofera pentru ca daca nu bateam la timp ajungeam KO fara discutie. As fi incercat dar mi-era frica de o fractura. Din ce mi-a spus a avut clienti care si-au dorit sa mearga peste o anumita limita si au avut nevoie de ingrijiri medicale.

 

 

Oana Hreapca. Ma refeream doar ca fizic, nu ca ar face asa ceva.

 

 

Nu pot vizualiza link-ul. Ai cumva altul? Sau unde pot vedea poze? De Amada se mai stie ceva?   

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...