Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu te iubesc, Amanda! Comentez pentru ca vreau, pentru ca pot si pentru ca, in general, mi se rupe in paişpe de ce crezi tu:p

 

Da-i si la postarile anterioare cu minus, asa se face.

Ce nu percepe idiotenia ta ca asta doar scoate din sarite si atat.

Forumul a ajuns de kkt si in ce priveste o discutie, dar si in scopul facut...

Daca nu vi se da in cap cu sifi, trebuie sa va tampiti cu drame!

Te-ai simtit la "retardati", macar iti dai seama, nu ma faci sa nu mai scriu cu minus, doar ma iriti.

  • Minus 3
Link spre comentariu

Ca urmare a unei solicitari primite in PM de la un donator rog pe toti care cei care au trimis bani pana acum, chiar daca nu doresc sa scrie suma sa posteze nick-ul folosit pe forum aici. Ca sa fie totul cat mai transparent, sa nu se mai trezeasca cineva... banat. Eu am mai spus-o si ma repet: cine doreste si are posibilitatea sa mearga sa o viziteze daca nu crede.
 
Multumesc si pe acesta cale lui @lukky73 ca a spart gheata si a dat un exemplu:
 

User: lukyy73
Contributie: ocazionala
Suma donata: 450 lei
Modalitatea de transfer: transfer bancar

 

Cei care nu doresc sa completeze tot pot scrie doar:

 

User: ......
Contributie: .....
Suma donata: confidential
Modalitatea de transfer: transfer bancar / paypal / predare personala etc.

  • Like 1
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Sparg eu gheata atunci.Am ajutat-o si eu pe Cassy pana acum cu 500 lei. Deci Ana_maria Cluj.

Urmatorul cine e?

 

 

Multumesc si pe acesta cale lui @lukky73 ca a spart gheata si a dat un exemplu:

 

 

O precizare :  ana_maria a spart gheata   :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ca urmare a unei solicitari primite in PM de la un donator rog pe toti care cei care au trimis bani pana acum, chiar daca nu doresc sa scrie suma sa posteze nick-ul folosit pe forum aici. Ca sa fie totul cat mai transparent, sa nu se mai trezeasca cineva... banat. Eu am mai spus-o si ma repet: cine doreste si are posibilitatea sa mearga sa o viziteze daca nu crede.

 

Multumesc si pe acesta cale lui @lukky73 ca a spart gheata si a dat un exemplu:

 

 

Cei care nu doresc sa completeze tot pot scrie doar:

 

User: ......

Contributie: .....

Suma donata: confidential

Modalitatea de transfer: transfer bancar / paypal / predare personala etc.

 

Fane, incearca cu calm sa intelegi ca cea mai mare greseala in toata treaba asta a fost cautarea trufiei omului...

Mi-am batut tastatura in gol cand spuneam sa o faceti privat... nu erau la fel de multi bani? Sunt mai multi acum?

Cautati oameni cu suflet, dar ii cautati la orgoliu pentru care sa faca un gest...

Vrei ca lumea sa trimita din prostie si grandomanie postand pe forum ca a dat?!

Alta greseala a fost ca s-a postat! Prin simplu calcul unul cu salariu minimi/mediu va fute in gand!

Mai ascultati si ce spun ca nu va vreau raul!

Pisi, inchide in pula mea porcaria asta! De bann ma doare in paishpe.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:sud
  • Oras:sud

Si eu sunt pentru discretie . In caz contrar e mandrie si orgoliu. Acum cateva zile Amada a propus gazdiurea lui Cassy in perioada iernii. Parca nici nu s-a auzit. Ce ne mai plac negativismele...

Eu propun infintarea unei fundatii cu redirectionarea a 2% din impozit , etc , stiti voi. Asta cred ca se poate discuta pe forumul mare

In loc de pesti sa ne gandim la undite

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Măi nene, parcă e școala de nebuni, nu alta! Orice acțiune umanitară trebuie să fie publică pentru a avea succes. Sigur, că postarea pe forum a sumelor depuse poate să nu fie ok, poate fi interpretată și nu chiar fără temei, în fel și chip. Dar să nu uităm că sunt persoane care nu vor să apară cu nume real, cont, tranzacție bancară etc. pe nicăieri, din rațiuni evidente și apelează la alți useri care nu prea se sinchisesc, pentru a face tranzacția pentru ei ( știu ce vorbesc). Postarea aici, sub acoperirea anonimatului, ar putea să împiedice o eventuală mânărie - avem din păcate exemple din trecut. Dar într-adevăr, opțiunea de a ajuta, de a posta, aparține fiecăruia. 

 

Klm-ule, Fanebabane lucrează la o chestie care să o poată ajuta suficient pe Cassy, suficient cât să nu mai fie nevoie de ajutorul nostru, suficient cât să nu mai fie nevoie să citim mizeriile unora. 

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Da pe bune acum.

Ca saraca fata are un necaz,Doamne fereste,se poate intampla oricui,ca cineva vrea sa o ajute,un lucru de apreciat,dar porcaria asta a ajuns prea departe.

Inchideti topicul,iar cine vrea pe viitor sa o ajute,sa ia legatura cu ea si cu asta,basta!

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Ba eu in general nu ma bag in certuri, dar, terminati fratilor , cine vrea ajuta , cine nu , nu !

Sa nu fim nevoiti sa citim postari kilometrice ???? Serios ?? Defineste nevoia de-a citi postarile !!! Vroiai sa ajuti si nu te-ai hotarat pana nu ai citit postarile sau e din cauza ca ati vazut trafic aici si trebuia sa va faceti vazuti ?

Daca faci o fapta buna n-o faci sa scoti ochii, o faci si gata !

 

P.S: Sper sa ajute la ceva:

User: KillBill13

Contributie: ocazionala

Suma donata: 200 lei

Modalitatea de transfer: transfer bancar

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Asa zic si eu: ai 15 topice de muzica, fazan, topic de foto, de pisici, bancuri, jurnale colorate... Numai unul si unul! Ce rost are sa va pierdeti timpul pretios cu "postarile kilometrice"?

auzi mah asta, celorlaltiscuze ca postez aici ar fi fost frumos sa ma abtin. ei bine nu pot. bai pacaliciule eu pe tine nu te suport neam. aproape niciodata nu mi-e o persoana antipatica. trebuie sa imin faca ceva sa imi devina antipatica. ia marsh tu la ale tale ca trantesti ceva ocazional despre mine pe unde apuci. de data asta mai putin deranjant, dar per total si cumulat cum iti deschizi botul imi vine sa te pocnesc direct peste el. jet bai jolly, taranush antipatic ce esti. 

 

sper Cassy sa te simti din ce in ce mai bine in fiecare zi :*

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba eu in general nu ma bag in certuri, dar, terminati fratilor , cine vrea ajuta , cine nu , nu !

Sa nu fim nevoiti sa citim postari kilometrice ???? Serios ?? Defineste nevoia de-a citi postarile !!! Vroiai sa ajuti si nu te-ai hotarat pana nu ai citit postarile sau e din cauza ca ati vazut trafic aici si trebuia sa va faceti vazuti ?

Daca faci o fapta buna n-o faci sa scoti ochii, o faci si gata !

 

P.S: Sper sa ajute la ceva:

User: KillBill13

Contributie: ocazionala

Suma donata: 200 lei

Modalitatea de transfer: transfer bancar

 

Si in ce colt al curului te mananca sa spui?

Nu vrei sa-ti fac si o medalie din plastelina?

Aia 200 erau pentru boala sau cand ti-ai dat seama de facturi si pensionare?

 

 

auzi mah asta, celorlaltiscuze ca postez aici ar fi fost frumos sa ma abtin. ei bine nu pot. bai pacaliciule eu pe tine nu te suport neam. aproape niciodata nu mi-e o persoana antipatica. trebuie sa imin faca ceva sa imi devina antipatica. ia marsh tu la ale tale ca trantesti ceva ocazional despre mine pe unde apuci. de data asta mai putin deranjant, dar per total si cumulat cum iti deschizi botul imi vine sa te pocnesc direct peste el. jet bai jolly, taranush antipatic ce esti. 

 

sper Cassy sa te simti din ce in ce mai bine in fiecare zi :*

 

Retine, noteaza-ti, ca ma doare in pashpe de puncte, nu ma mai baga in seama, zdreanta, eu ca tine vad zilnic, tu ca mine nici nu intelegi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Si in ce colt al curului te mananca sa spui?

Nu vrei sa-ti fac si o medalie din plastelina?

Aia 200 erau pentru boala sau cand ti-ai dat seama de facturi si pensionare?

 

 

 

Retine, noteaza-ti, ca ma doare in pashpe de puncte, nu ma mai baga in seama, zdreanta, eu ca tine vad zilnic, tu ca mine nici nu intelegi.

Pentru mine nu conteaza la ce au fost folositi, sper ca au ajutat ! :)

Cer prea mult daca solicit decenta in exprimare ? Multumesc !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru mine nu conteaza la ce au fost folositi, sper ca au ajutat ! :)

Cer prea mult daca solicit decenta in exprimare ? Multumesc !

 

Vorbim decent, ma mir ca ai stat atat la coada rozicei si nu ti-ai luat nici o copita.... sa-mi spui tocmai mie de decent.

Pe ale ei le astepti, este? :)

Nu am zis ca rau ai facut ca ai ajutat, de ce plm te lauzi? Sa-mi spui ce vrei sa scrie pe medalie, ma apuc sa le fac, pe spate va fi "cel mai mare cretin".

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vorbim decent, ma mir ca ai stat atat la coada rozicei si nu ti-ai luat nici o copita.... sa-mi spui tocmai mie de decent.

Pe ale ei le astepti, este? :)

Nu am zis ca rau ai facut ca ai ajutat, de ce plm te lauzi? Sa-mi spui ce vrei sa scrie pe medalie, ma apuc sa le fac, pe spate va fi "cel mai mare cretin".

Big like

:))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Pentru mine nu conteaza la ce au fost folositi, sper ca au ajutat ! :)

Cer prea mult daca solicit decenta in exprimare ? Multumesc !

Billy nu ii scrie nimic aici pramatiei,nici de bun simt, ca abia asteapta sa i se adreseze careva sa faca 5 pagini de turbare etilica. Trebuie ignorata,cand vorbeste singura se opreste dupa o vreme,altfel nu. In orice caz de cand o stiu pe femeia asta sintagma 'boala vaci nebune' capata noi sensuri

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Billy nu ii scrie nimic aici pramatiei,nici de bun simt, ca abia asteapta sa i se adreseze careva sa faca 5 pagini de turbare etilica. Trebuie ignorata,cand vorbeste singura se opreste dupa o vreme,altfel nu. In orice caz de cand o stiu pe femeia asta sintagma 'boala vaci nebune' capata noi sensuri

 

Tu dai N minusuri, vorbesti despre mine ca si cum nu citesc si eu...

Cauta alt psihiatru, asta nu te ajuta. :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Vorbim decent, ma mir ca ai stat atat la coada rozicei si nu ti-ai luat nici o copita.... sa-mi spui tocmai mie de decent.

Pe ale ei le astepti, este? :)

Nu am zis ca rau ai facut ca ai ajutat, de ce plm te lauzi? Sa-mi spui ce vrei sa scrie pe medalie, ma apuc sa le fac, pe spate va fi "cel mai mare cretin".

Faci cum vrei ! La fel cum am procedat in multe cazuri, parasesc conflictul asta ! Have a nice life ! :)
  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...