Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Da, ne cunoastem si intradevar este o Doamna ,eu ii doresc sa se lase cat mai curand de meseria asta.

 

pozele poate nu sunt de nota 10 dar atitudinea ei da

Multumesc Brett,mi-a parut bine ca te-am cunoscut :girly .Pup

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De lasat o sa ma las,dar nu anul acesta :laugh2 ,momentan mai raman alaturi de voi :kiss2

Cand consideri tu ca trebuie sa te lasi ca sa nu mai te intorci.Cum m-am bucurat si pentru celelalte fete care s-au lasat am sa ma bucur si pentru tine sa zica astia ca sunt lingerica  :laugh2

  • Like 18
  • Minus 20
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Cand consideri tu ca trebuie sa te lasi ca sa nu mai te intorci.Cum m-am bucurat si pentru celelalte fete care s-au lasat am sa ma bucur si pentru tine sa zica astia ca sunt lingerica  :laugh2

Multumesc Cinestie".Te :kiss2

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Buna colorado,tin sa te anunt ca: A fost prima oara cand l-am vazut pe acest om,nu l-am mai vazut pana in prezent.

 

Nu ma intereseaza ce conturi a avut el ,tu,sau altii de pe aici..ma intereseaza "plata" si cei 7 ani de acasa...Atat.

 

Tu ce "conturi/clone ai avut in trecut? Pup

Spui ca nu te interesează dar mă intrebi :slap2

Link spre comentariu

Salut comunitatea!

 

Astazi am fost in vizita la Rebeca (suna mai bine :P ) si vreau sa va spun ca a fost o experienta minunata. Nu exagerez cu absolut nimic dar o sa consider ca fiind cea mai buna experienta de pana acum. Am programat intalnirea de ieri, primit confirmare cu ora stabilita, astazi mesaj de confirmare cu 1-2 ore inainte si am primit ultimele indicatii cand eram in zona. Nu am avut niciun moment impresia ca este prima noastra intalnire. A fost foarte deschisa si rabdatoare inca de la telefon si asta anunta o intalnire reusita iar Rebeca nu a dezamagit cu nimic. Locatia este ok, nu sunt agent imobiliar iar felul ei de a se purta cu tine nu te impinge spre a analiza peretii sau mobilierul, eu unul nu mi-am luat ochii de la ea de cand am intrat pe usa. Este zambitoare si te face sa te relaxezi destul de repede, desi eram destul de incordat la inceput, recunosc. Am stat un pic de vorba despre diferite lucruri, de apreciat ca ai ce vorbi cu ea, pare o fata destul de desteapta si nu cred ca ma insel. Am cerut un prosop am fugit la dus pentru o scurta igienizare si apoi am revenit in camera de actiune. Despre actiune nu vreau sa vorbesc foarte mult, a fost un mic joc foarte placut pentru a trezi camaradul inainte de a pune prezervativul, oral protejat, normal protejat in 2 pozitii si uite am reusit sa am o zi mai buna astazi. 

 

NOTELE: 

Locatie: 8.5 (nu vroiam sa o cumpar, gasesti tot ce ai nevoie la baie si era curat)

Fata: 9 (este draguta, arata bine la corp si este foaaarte zambitoare, dar depinde si de voi daca sunteti cu bun simt)

Oral: 9 (este protejat dar destul de placut)

Normal: 9 (mie unul chiar mi-a placut)

Gfe: 10+ (aici puteti sa sariti pe mine, imi asum dar pentru prima vizita, am fost ca si cand era o colega de facultate pe care am reintalnit-o si am facut sex) 

 

Cadoul: 100 lei/finalizare + o cutie de bobo  :blushing2

 

De recomandat, fiecare trage concluziile, eu doar am relatat cum m-am simtit eu.

 

Multumesc Rebeca si sper sa ne mai vedem!  :hug1

 

 

Va salut cu respect,

Liviu

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...