Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Tu vrei 200 lei pentru o finalizare ? Mama mia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Pana la urma poti sa ceri cat vrei, e gura ta, pizda ta . Traim vreumuri triste. Acum 10 ani trebuia sa ma platesti tu sa stric pula pe tine !

 

Ba baietzi,o sa mai prindem futai la 200lei pe ora doar in berceni,popesti-leordeni sau jilava,ca 'mozelele sunt puse doar pe facut bani .

 

Si nu e troll la adresa lui Yren,doar o stare generala.

Vorba aia nici curvele nu mai sunt ce erau odata....ave !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

 O vorba din batrani zice sa te feresti de omu' span si de omu' rosu si citind ultimele paginii cam asta pare starea generala pe aici ! Fiind perseverent din fire, am hotarat sa incerc pe viu fata cu parul rosu (la spanoaica parca as zice pas ) !

 Am contactat-o prin pm din timp, am stabilit detaliile intalnirii fara probleme si m-am prezentat la ora x in punctul y ! Am sunat, m-a rugat sa astept 3 minute si m-a sunat inapoi dupa 3 minute, prin urmare nu am ce comenta la aspectul seriozitate vis-a-vis de programare !

 Am ajuns sus, am inmanat placinta (mai mult sau mai putin placinta) promisa pe topicul de poze , am fost servit cu un pahar de ceva (erau mai multe variante, nu conteaza ce am ales eu), am lasat banii pe masuta, fara sa fie solicitati, am socializat cateva minute si m-am cerut la baie, dupa care actiune, mai departe incerc sa detaliez pe masura ce dau note !

 Locatie: 9 - se pare ca e noua, dar e ok, destul de moderna, ok, am scazut un punct pentru ca am vazut si mai bune !

 Fata : 9 - miniona, dar pe toace taman buna, dupa cum se vede si din poze cu forme foarte faine. Pana la urma datorita pozelor am ajuns acolo, in general fiind singura chestie pe care o iau din recenzii, anume daca pozele sunt reale, restul fiind pareri bazate pe preferintele personale !

 Igiena: 10

 Oral: 10 - Nota e data din punctul meu de vedere, mentionez ca nu sunt fan hard, prefer soft si umed !

 Normal : 9 - mi-a placut si stilul si sunetele si expresia fetei.

 GFE: 9 - nu e genul pisicos, dar, e amabila, poate sustine o discutie cu brio, se adapteaza usor si are un comportament in oglinda, ofera ce primeste !

 Halat: conform cu anunturile !

 De revenit: Mie unul mi-a placut de ea si parca as mai programa o intalnire cand va mai vizitez !

  • Like 5
Link spre comentariu

 O vorba din batrani zice sa te feresti de omu' span si de omu' rosu si citind ultimele paginii cam asta pare starea generala pe aici ! Fiind perseverent din fire, am hotarat sa incerc pe viu fata cu parul rosu (la spanoaica parca as zice pas ) !

 Am contactat-o prin pm din timp, am stabilit detaliile intalnirii fara probleme si m-am prezentat la ora x in punctul y ! Am sunat, m-a rugat sa astept 3 minute si m-a sunat inapoi dupa 3 minute, prin urmare nu am ce comenta la aspectul seriozitate vis-a-vis de programare !

 Am ajuns sus, am inmanat placinta (mai mult sau mai putin placinta) promisa pe topicul de poze , am fost servit cu un pahar de ceva (erau mai multe variante, nu conteaza ce am ales eu), am lasat banii pe masuta, fara sa fie solicitati, am socializat cateva minute si m-am cerut la baie, dupa care actiune, mai departe incerc sa detaliez pe masura ce dau note !

 Locatie: 9 - se pare ca e noua, dar e ok, destul de moderna, ok, am scazut un punct pentru ca am vazut si mai bune !

 Fata : 9 - miniona, dar pe toace taman buna, dupa cum se vede si din poze cu forme foarte faine. Pana la urma datorita pozelor am ajuns acolo, in general fiind singura chestie pe care o iau din recenzii, anume daca pozele sunt reale, restul fiind pareri bazate pe preferintele personale !

 Igiena: 10

 Oral: 10 - Nota e data din punctul meu de vedere, mentionez ca nu sunt fan hard, prefer soft si umed !

 Normal : 9 - mi-a placut si stilul si sunetele si expresia fetei.

 GFE: 9 - nu e genul pisicos, dar, e amabila, poate sustine o discutie cu brio, se adapteaza usor si are un comportament in oglinda, ofera ce primeste !

 Halat: conform cu anunturile !

 De revenit: Mie unul mi-a placut de ea si parca as mai programa o intalnire cand va mai vizitez !

Multumesc! :girly 

Link spre comentariu

Disponibilă pana la ora 20.☺️❤️

Oricum esti rapandula ! Indiferent de ora si de minusurile acordate ! Trebuie sa ai probleme la scufie daca crezi ca pe mine ma intereseaza parerea ta. Scuze ! Noi te platim, noi ne dam cu parerea ! Tu doar platesti sa scrii ce vrei ! Si, eventual, ma poti plati pe mine sau pe altii, sa-ti faca reclama. Eu n-o s-o fac ! Esti prea boccie !

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Oricum esti rapandula ! Indiferent de ora si de minusurile acordate ! Trebuie sa ai probleme la scufie daca crezi ca pe mine ma intereseaza parerea ta. Scuze ! Noi te platim, noi ne dam cu parerea ! Tu doar platesti sa scrii ce vrei ! Si, eventual, ma poti plati pe mine sau pe altii, sa-ti faca reclama. Eu n-o s-o fac ! Esti prea boccie !

Nu ti-ar fi mai usor s-o ignori ? Cu ce te ajuta nervii ?

 

P.S: "Boccie" nu-i ! :no2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu ti-ar fi mai usor s-o ignori ? Cu ce te ajuta nervii ?

 

P.S: "Boccie" nu-i ! :no2

Nu-ti bate capul  , ca e d'ala care vrea sa futa pe 50 de lei  . Nu o sa-l convingi cu nimic in plus

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In primul rand nu esti obligat sa ma vizitezi daca nu iti permite bugetul,iar in al doilea rand nu iti da nimeni dreptul sa  aduci jigniri in necunostinta de cauza si sa vorbesti vulgar!O seara buna!

 

I-auzi brâul! Asta de unde căcat ai scos-o? Da' cum ai vrea să vorbim pe un forum de curve? Cu dumneavoastră???  :slap2 

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Mai ai camera de supraveghere în locație?

Am avut camera in prima mea locatie cand aveam contract cu bgs-ul, eram pe la inceput si am facut o pt protectia mea, asta fiind in urma cu 1 an si ceva.La cat de des am shimbat locatiile in ultima vreme,crezi ca stateam sa montez camera peste tot?FII sigur de ceva inainte de a afirma.

Link spre comentariu

Am avut camera in prima mea locatie cand aveam contract cu bgs-ul, eram pe la inceput si am facut o pt protectia mea, asta fiind in urma cu 1 an si ceva.La cat de des am shimbat locatiile in ultima vreme,crezi ca stateam sa montez camera peste tot?FII sigur de ceva inainte de a afirma.

 

Iti dai seama ca baietii de la BGS vizionau cum te futeai?

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...