Sari la conținut

Discutii generale orasul Constanta


Postări Recomandate

1 hour ago, nicieu said:

toate ca toate, ce ne facem cu anumiti utilizatori (nu dau nume) ca eu am fost propus de @carpe_diem pentru nominalizari la recenzia anului, la cea de la Ema... altii vor si ei ceva, ca de, @benzema09, @carpe_diem, @cheludmx, au fost UL, acum eu sunt propus la nominalizari, puii mei, oricat de cretin as fi considerat pe aici, am si eu oameni care ma apreciaza, cum ai fi tu @Pandishpan, @carpe_diem, poate ca @benzema09, dar nu bag mana in foc... @g2br13l, chiar daca am avut contrele noastre, consider ca ne-am respectat mereu si am ajuns de multe ori la consens... @gica 1955, este doar suparat pe mine ca nu suntem de acord in legatura cu doamna maseuza... @talibanu, e prietenul meu, chiar daca acum ma ignora, ca am scris mult si l-am plictisit, dar in sinea lui stie ca sunt baiat bun... si poate mai sunt si altii, dar eu cu voi am interactionat cel mai mult pe forum si din acest motiv am ales sa va scriu aici... 

L.E... asa ca nu ii pot dezamagi pe oamenii astia mai sus pomeniti!

M-ai pierdut. 

Sincer n-am înțeles nimic. Ori sint franjuri, ori sint greu de cap săptămâna asta. 😄

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 8 minute, g2br13l a spus:

M-ai pierdut. 

Sincer n-am înțeles nimic. Ori sint franjuri, ori sint greu de cap săptămâna asta. 😄

e un pomelnic pentru sanatatea voastra! 😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 ore, nicieu a spus:

toate ca toate, ce ne facem cu anumiti utilizatori (nu dau nume) ca eu am fost propus de @carpe_diem pentru nominalizari la recenzia anului, la cea de la Ema... altii vor si ei ceva, ca de, @benzema09, @carpe_diem, @cheludmx, au fost UL, acum eu sunt propus la nominalizari, puii mei, oricat de cretin as fi considerat pe aici, am si eu oameni care ma apreciaza, cum ai fi tu @Pandishpan, @carpe_diem, poate ca @benzema09, dar nu bag mana in foc... @g2br13l, chiar daca am avut contrele noastre, consider ca ne-am respectat mereu si am ajuns de multe ori la consens... @gica 1955, este doar suparat pe mine ca nu suntem de acord in legatura cu doamna maseuza... @talibanu, e prietenul meu, chiar daca acum ma ignora, ca am scris mult si l-am plictisit, dar in sinea lui stie ca sunt baiat bun... si poate mai sunt si altii, dar eu cu voi am interactionat cel mai mult pe forum si din acest motiv am ales sa va scriu aici... 

L.E... asa ca nu ii pot dezamagi pe oamenii astia mai sus pomeniti!

Rezumat? E de bine?🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, talibanu a spus:

Rezumat? E de bine?🤣🤣

 

Acum 41 minute, nicieu a spus:

e un pomelnic pentru sanatatea voastra! 😂

e de bine! :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 minute, aleajactaest a spus:

Au innebunit lacustele astea ce au invadat litoralul. Cred ca o sa ajungem sa platim EXTRA si pentru spalatul la coaie

Pai s-a scumpit combustibilul, energia, apa...e totul scump pe litoral. Extra, extra🤣🤣🤣

  • Haha 1

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 9 minute, carpe_diem a spus:

Pai s-a scumpit combustibilul, energia, apa...e totul scump pe litoral. Extra, extra🤣🤣🤣

sa nu uitam de parcare, ca au venit cu masinile unele dintre ele... deci si asta este un motiv :D 😂

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 4 minute, lexluthor a spus:

Vrabia mălai visează 🤣🤣🤣🤣...să te mut cu mesageria ta privată..Am vrut sa iti dau un pm să te întreb ceva și canci🤔🤔🤔

si nu ai DG? trebuie sa strici si topicul ala? vezi, de asta o sa iti iei minusuri in continuare, si nu numai de la mine, mai sunt useri interesati de trollingul tau! 😎 

p.s. cand ii certi pe altii ca polueaza topice, sa nu uiti sa iti faci si tie autocritica!🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, lexluthor a spus:

Vreau să te rog ceva...poti sa te faci ca nu mă vezi ? Da mi ignor ..te rog frumos..nu imi strica seara..toate cele bune 

eu pe tine nu te vad, nu trebuie sa ma fac ca nu te vad, dar imi tot sare in ochi atunci cand postezi parafrazari din regulamentul pe care tu nu il respecti sau cand ii certi pe alti utilizatori din motive de poluare a topicelor, ceea ce si tu faci cu succes! 

nu-mi spune ca ai cedat atat de usor si nu ma mai minusezi fara motiv (cum ai tot facut-o) adica esti doar ranchiunos pentru ca datorita mie, nu mai primesti asa multe like-uri, ba chiar ti-ai luat o multime de minusuri in ultima perioada.

Link spre comentariu

Nu vreau să intru în polemică cu tine ca oricum nu am sanse la cat scrii...iti spun atât.. Am preferat să te las in plata domnului ca asa am considerat ca este mai bine..este o vb din bătrâni...cine cedează...Dar nu este treaba ta ce primesc sau ce dau ..Nu ti am mai zis nimic așa că te rog inca odata să îți vezi de pătratica ta așa cum și eu o fac.. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 7 minute, lexluthor a spus:

Nu vreau să intru în polemică cu tine ca oricum nu am sanse la cat scrii...iti spun atât.. Am preferat să te las in plata domnului ca asa am considerat ca este mai bine..este o vb din bătrâni...cine cedează...Dar nu este treaba ta ce primesc sau ce dau ..Nu ti am mai zis nimic așa că te rog inca odata să îți vezi de pătratica ta așa cum și eu o fac.. 

vorba din batrani era asa: "desteptul cedeaza primul" ar fi trebuit sa o scrii cum trebuie... eu am receptionat ce ai spus tu, dar te voi urmari din umbra si de fiecare data cand te vei lua de alti useri ca nu respecta regulamentul pe care tu nu il respecti, iti voi acorda ceea ce meriti... in momentul cand vei respecta si tu acel regulament, targetul meu se va fi indeplinit! sa fii iubit lex!

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 22 minute, playmaker a spus:

 

domnu, o singura interventie... topicul respectiv este pentru a se face propuneri pentru nominalizarile premiilor, deci inca nu se voteaza... vin userii si propun merituosii iar apoi se face o lista si se voteaza! 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, playmaker a spus:

Si eu cu ce am gresit?

Scurt si la obiect.

Nu tasta mult ca nu citesc.

tu trebuie sa faci propunere pe topic, daca doresti sa fie votata! este suficient de scurt? 😂

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, g2br13l a spus:

Nici nu e. Toți se cotesc. Sa nominalizez eu? 🤣🤣

deci cred ca se doreste o discutie aici in prealabil ca sa se stie cine face nominalizarea! :D

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Just now, g2br13l said:

Nici nu e. Toți se cotesc. Sa nominalizez eu? 🤣🤣

 

2 minutes ago, talibanu said:

Pai nu vad nici o nominalizare acolo :)) de pe ct

Pai nu v-am zis sa incepem sa intoarcem scaunele pt Vocea Romaniei?? 

Proba preliminara. Sigur trece de grupe 🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 5 minute, g2br13l a spus:

Nici nu e. Toți se cotesc. Sa nominalizez eu? 🤣🤣

daca v-ati pus de acord o pot face eu, ca oricum nu am nimic de pierdut! :D oricum deja am facut cateva nominalizari azi!

Link spre comentariu
4 minutes ago, nicieu said:

daca v-ati pus de acord o pot face eu, ca oricum nu am nimic de pierdut! :D oricum deja am facut cateva nominalizari azi!

Nu e bine, sa te nominalizezi singur. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

P. S. Era prea frumoasa sa nu o spun. Îmi cer scuze de pe acum. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, g2br13l a spus:

Nu e bine, sa te nominalizez singur. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

P. S. Era prea frumoasa sa nu o spun. Îmi cer scuze de pe acum. 

stii bine ca nominalizarea proprie nu se accepta, dar ma poti nominaliza tu, daca asa simti de cuviinta :) ti-am zis ca nu am nimic de pierdut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...