Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 1050
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Postat

pass... :no2

Bun pass!

  • Like 7
  • Minus 3
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Postat

Ia-mã cum vrei :)

pai tu ai spus ca esti bun de uns la rana...deci...in concluzie esti crema de galbenele!clar! :laugh2

Vizitator
Reputație: 0
Postat

:beex2

 

...nu vin astia ....

 

appropo stii acre e ceamai buna bere?

aia MULTA, aia RECE si aia GRATIS !

io vin bre daca ie organizat , io cu rox , picon se stie , cu creci ca altfel il da`n blesteme - adica corina -  matale cu alice , eu cu andra , trolle cu mareean roberta si milli , ......samd 

  • Like 2
  • Minus 1
Vizitator
Reputație: 0
Postat

Ia-mã cum vrei :)

 

vii bre la bere cu roberta  , o mai scoti in plm la aer ca s-a ofilit dă tot :)))) ?????

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Postat

io vin bre daca ie organizat , io cu rox , picon se stie , cu creci ca altfel il da`n blesteme - adica corina -  matale cu alice , eu cu andra , samd 

halooo...cu cine iesi matale?ia stai asa ca nu pricepe rocs...

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni
Postat

vii bre la bere cu roberta , o mai scoti in plm la aer ca s-a ofilit dă tot :))))

 

Sã fie dã capu' tãu =)) =))

 

 

 

 

 

Vin cu Betty, ce poola mea :))

Vizitator
Reputație: 0
Postat

Shaworma știe? :)

 

afla el cand o iesi cu camila dân servis  :laugh2

 

peseu: stai ca trebuie sa postez la amada dulcika  :pope , revin :laugh2

Vizitator
Reputație: 0
Postat

Ia-mã cum vrei :)

 

poate te ia acasa  :laugh2

Vizitator
Reputație: 0
Postat

Sã fie dã capu' tãu =)) =))

 

 

 

 

 

Vin cu Betty, ce poola mea :))

 

sa fie de doua ori , sa fie bine ca sa nu fie rau zic

betty automat o ia si p`aia de face anal in cur , janetta , de e mareean pe vrajeala cu ia :laugh2

si asta alt bgabond , numa la cuiburi se baga  

Vizitator
Reputație: 0
Postat

halooo...cu cine iesi matale?ia stai asa ca nu pricepe rocs...

 

 cu cine apuc :)))

  • Like 1
  • Minus 1
Vizitator
Reputație: 0
Postat

da' io cu cine apuc sa beau o bere, ha?

 

cu mine si cu rox cred daca nu aranjam ceva.

da cum o impartim ? pe rox zic , nu pa bere :))))

  • Like 1
  • Minus 1
Vizitator
Reputație: 0
Postat

da da daaa....

mai lasa si al altii nesatululullrlele

 

am zis sa fie si de rezerva :))))

Vizitator
Reputație: 0
Postat

 

post-163663-0-00597300-1463472835.jpg

 

io beau numa de la dozator ? :)))

  • Like 1
  • Minus 1
  • Oras:.
  • Oras:.
Postat

cu mine si cu rox cred daca nu aranjam ceva.

da cum o impartim ? pe rox zic , nu pa bere :))))

nai zis juma-juma ? ca fratii, ce ial meu ie al meu, cei al tau e al meu

  • Like 1

Vizitator
Reputație: 0
Postat

nai zis juma-juma ? ca fratii, ce ial meu ie al meu, cei al tau e al meu

 

 bine mah , da io primu` :)))

si mai ziceai sa n-o luam si pa andra :((

  • Like 1
  • Minus 1
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare