Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dap sorry am avut toata ziua full booked. Daca doresti suna-ma maine pe la 12:00 si a-si avea timp liber pe la 14:00 sau la 16:00 in rest programari

P.S Stiu ca m-ai sunat daca nu ma insel am nr tau de tel :blushing2  :blushing2

 

Adica fara pauza? Ca pe banda rulanta, iesea unu si intra celalalt?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat domnisoara astazi pe la pranz si pot zice ca mi-a placut. Este genul skinny-slim (undeva intre), satena, simpatica la fata, corp frumos, piele fina, sani siliconati. Ca atitudine e ok, e amabila, vorbareata, zambitoare, pacat ca nu ofera si fk. Oralul e super, cu atentie la oo, deep, neprotejat. Se fute bine, geme frumos, se implica.

 

Note:

 

Locatie: curat, baie dotata, pat confortabil - pentru cine sta in Militari e de 10, pentru restul nu stiu, de la Dristor am facut 45 de minute

Igiena: 10 - mirosea bine, a facut dus dupa mine, epilata

Aspect: 9 - cum am zis, arata bine, atat corp cat si fata

Oral: 9 - bun, am scris mai sus

Normal: 9

GFE: 8 - din lipsa de fk si e o idee cam distanta. Mi-a lasat insa impresia ca e loc de mai bine dupa ce va cunoasteti mai bine

 

Halat: 100 fin / 200 ora

 

Recomand, mai ales celor din zona

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Ce înseamnă confirmate? Cu cat timp înainte pot confirma o programare?

Ma suni dupa ora 12:00 si stabilim o ora la care poti tu si eu si dupa ce stabilim acest lucru mai imi dai un mesaj de confirmare cu o ora inaintea intalnirii.Daca nu raspund la telefon inseamna ca sunt ocupata si poti sa imi dai un mesaj cu ora la care vrei programare si iti raspund in cel mai scurt timp

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe domnisoara zilele trecute.

Sunat dimineata pe la 11, programat intalnire pentru ora 19:30. Programare respectata.

Duduia este frumusica la fata. Mi-a placut tare mult.

Silicoanele sunt foarte frumoase, foarte reusite.

 

Am platit 100 de lei pentru o finalizare cam 30 minute dtd.

Fata = 9 una frumusica la fara.

Corp = 9.5 Mi-e imi plac fetele slabe cu sanii mari. Mirosea bine.

Oral = 9 protejat la cererea mea.

Normal = 9, nu am prea multe de comentat. Nu am schimbat pozitia, eram obosit si fara chef.

Locatie = 9, baia curata. Mai multe geluri de dus, prosop nu am cerut, am venit cu el de acasa pentru ca locuiesc in zona.

Eu unul sunt multumit de raportul prêt calitate, o sa revin.

 

P.S. Apartamentul e cu 2 camere, dupa ce i-am inmanat banii a mers cu ei in camera cealalta. Nu am auzit zgomote suspecte.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Am vizitat-o pe domnisoara zilele trecute.

Sunat dimineata pe la 11, programat intalnire pentru ora 19:30. Programare respectata.

Duduia este frumusica la fata. Mi-a placut tare mult.

Silicoanele sunt foarte frumoase, foarte reusite.

 

Am platit 100 de lei pentru o finalizare cam 30 minute dtd.

Fata = 9 una frumusica la fara.

Corp = 9.5 Mi-e imi plac fetele slabe cu sanii mari. Mirosea bine.

Oral = 9 protejat la cererea mea.

Normal = 9, nu am prea multe de comentat. Nu am schimbat pozitia, eram obosit si fara chef.

Locatie = 9, baia curata. Mai multe geluri de dus, prosop nu am cerut, am venit cu el de acasa pentru ca locuiesc in zona.

Eu unul sunt multumit de raportul prêt calitate, o sa revin.

 

P.S. Apartamentul e cu 2 camere, dupa ce i-am inmanat banii a mers cu ei in camera cealalta. Nu am auzit zgomote suspecte.

Mersi mult si te mai astept :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

V am dat screenshot din contul meu de regina maria. Nu le am cerut si pe hartie ca nu avea rost.

Bravo frate Ardean ptr seriozitatea de care dai dovada! Un sfat...ar fi fost bine sa faca si prietena tratament in paralel cu tine...just in case!

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Am vizitat-o pe domnisoara zilele trecute.

Sunat dimineata pe la 11, programat intalnire pentru ora 19:30. Programare respectata.

Duduia este frumusica la fata. Mi-a placut tare mult.

Silicoanele sunt foarte frumoase, foarte reusite.

 

Am platit 100 de lei pentru o finalizare cam 30 minute dtd.

Fata = 9 una frumusica la fara.

Corp = 9.5 Mi-e imi plac fetele slabe cu sanii mari. Mirosea bine.

Oral = 9 protejat la cererea mea.

Normal = 9, nu am prea multe de comentat. Nu am schimbat pozitia, eram obosit si fara chef.

Locatie = 9, baia curata. Mai multe geluri de dus, prosop nu am cerut, am venit cu el de acasa pentru ca locuiesc in zona.

Eu unul sunt multumit de raportul prêt calitate, o sa revin.

 

P.S. Apartamentul e cu 2 camere, dupa ce i-am inmanat banii a mers cu ei in camera cealalta. Nu am auzit zgomote suspecte.

Eu nu înțeleg asta cu "eram obosit și fără chef"! Mai ales fără chef! Păi dacă nu ai chef, de ce mai mergi la fetițe?
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

De senzatie mi s-a parut : "...prosop nu am cerut, am venit cu el de acasa pentru ca locuiesc in zona..." 

Avea prosopul in mana cand a urcat in aartament, ori l-a bagat intr-o sacosa?  :laugh2 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...