Sari la conținut

0729311098 ANCA, 36 de ani ofer masaj de relaxare domnilor manierati la domiciliul meu, discretie si igiena. Titan, Liviu Rebreanu, Lidl,


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Cum intri în București, prima la dreapta
  • Oras:Cum intri în București, prima la dreapta

     Va salut, domnilor! 

  Înainte de Crăciun am vizitat-o pe Anca ( nume de scenă). Locația situata str Ghiță  Serban vis-a-vis  de un shop'n go. Ca punct de reper zona  Salajan, fostul magazin  Billa. Mai fusesem pe la ea acum vreo 2 ani în aceeași zonă dar în altă locație. 

   Revederea a fost plăcută pentru amândoi. Garsoniera + baia curate, cu ce trebuie. Anca nu e o frumusețe la față  dar e simpatică si când vorbește, graseiaza putin. La corp este fix pe gustul meu: creola, pielea fermă, carnea tare, fund rotund, sani ușor lăsați insa bine proportionati si suficienți de tari pentru ce aveam eu în cap. "Miezul" epilat  cu labii maricele, întunecate la culoare. 

  Oral deep, cu grijă si pentru "accesorii ". Nu face FK și nici fin orală. Tarife: 80 lei/ fin o+n     100 lei/fin o+n+anal    150 lei/ h. Este o femeie  cu forme , cu putina burtica, fără  a fi o grasă! Evident că sunt subiectiv, întrucât este genul fizic de femeie,  care-mi place! GFE: cu mine a fost ok, nu știu cu altii.... Sper că această recenzie sa va fie de ajutor!    S-auzim de bine! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
21 hours ago, bosorogullim said:

     Va salut, domnilor! 

  Înainte de Crăciun am vizitat-o pe Anca ( nume de scenă). Locația situata str Ghiță  Serban vis-a-vis  de un shop'n go. Ca punct de reper zona  Salajan, fostul magazin  Billa. Mai fusesem pe la ea acum vreo 2 ani în aceeași zonă dar în altă locație. 

   Revederea a fost plăcută pentru amândoi. Garsoniera + baia curate, cu ce trebuie. Anca nu e o frumusețe la față  dar e simpatică si când vorbește, graseiaza putin. La corp este fix pe gustul meu: creola, pielea fermă, carnea tare, fund rotund, sani ușor lăsați insa bine proportionati si suficienți de tari pentru ce aveam eu în cap. "Miezul" epilat  cu labii maricele, întunecate la culoare. 

  Oral deep, cu grijă si pentru "accesorii ". Nu face FK și nici fin orală. Tarife: 80 lei/ fin o+n     100 lei/fin o+n+anal    150 lei/ h. Este o femeie  cu forme , cu putina burtica, fără  a fi o grasă! Evident că sunt subiectiv, întrucât este genul fizic de femeie,  care-mi place! GFE: cu mine a fost ok, nu știu cu altii.... Sper că această recenzie sa va fie de ajutor!    S-auzim de bine! 

Pare interesanta tipa. Chiar n-am stiu de ea. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 29.01.2021 la 16:55, bosorogullim a spus:

     Va salut, domnilor! 

  Înainte de Crăciun am vizitat-o pe Anca ( nume de scenă). Locația situata str Ghiță  Serban vis-a-vis  de un shop'n go. Ca punct de reper zona  Salajan, fostul magazin  Billa. Mai fusesem pe la ea acum vreo 2 ani în aceeași zonă dar în altă locație. 

   Revederea a fost plăcută pentru amândoi. Garsoniera + baia curate, cu ce trebuie. Anca nu e o frumusețe la față  dar e simpatică si când vorbește, graseiaza putin. La corp este fix pe gustul meu: creola, pielea fermă, carnea tare, fund rotund, sani ușor lăsați insa bine proportionati si suficienți de tari pentru ce aveam eu în cap. "Miezul" epilat  cu labii maricele, întunecate la culoare. 

  Oral deep, cu grijă si pentru "accesorii ". Nu face FK și nici fin orală. Tarife: 80 lei/ fin o+n     100 lei/fin o+n+anal    150 lei/ h. Este o femeie  cu forme , cu putina burtica, fără  a fi o grasă! Evident că sunt subiectiv, întrucât este genul fizic de femeie,  care-mi place! GFE: cu mine a fost ok, nu știu cu altii.... Sper că această recenzie sa va fie de ajutor!    S-auzim de bine! 

La ce numar de tel ai gasit-o?

La numarul din anunt nu raspunde. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cum intri în București, prima la dreapta
  • Oras:Cum intri în București, prima la dreapta
La 01.02.2021 la 7:26, gyovanygica a spus:

La ce numar de tel ai gasit-o?

La numarul din anunt nu raspunde. 

 

Am gasit-o la nr din anunț.  Mai incearca. Are un program destul de scurt. Lucrează până in jurul orelor 16:00. Succes!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare fratilor dupa o pauza mai lunga am zis sa o visitez pe doamna ca decand am vrut sa ajung la ea.

O sun stabilesc o intalnire doamna super ok ca comportament la telefon draguta o voce placuta, cand ajung la locatie imi deschide doamna abea iesise din dus mi-e unu nu mi-a placut deloc nu arata deloc ca in poze are undeva dupa 40 de ani nu 30-39 cum zic altii, mai inchisa la ten, nu este de etnie, sanii sunt mari curu cam micut si lasat, la fata nota 2 cum spuneam mi-e unu nu mi-a placut nu am ramas.

 

Clar nu e de vizitat again!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Am fost si la d-na,pozele nu sunt ale ei,are doua nr de tel,la un nr raspunde cu ANCA,iar la al-doi-lea raspunde cu MONICA,dar sunt una si aceiasi persoana,80 oral normal,100 total.Oral fara prezervativ acceptabil,are momente cand o ia adanc pe toata pana in gat,normal cam larguta...si la anal la fel,nu e diferenta intre anal si normal,apartamentul curat la parterul blocului,are si un caine prin bucatarie,care mai latra din cand in cand

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost în recunoaștere...

Locație ok curat frumos

Doamna matura decenta și politicoasa 

Un oral adânc foarte bun... la anal cam larga dar nu refuza nimic e de cursa lunga... indiferent de mărime... oferă mult 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Acum 7 ore, Boxxx a spus:

Am fost în recunoaștere...

Locație ok curat frumos

Doamna matura decenta și politicoasa 

Un oral adânc foarte bun... la anal cam larga dar nu refuza nimic e de cursa lunga... indiferent de mărime... oferă mult 

Când ai fost in recunoaștere ? 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 12.07.2022 la 0:42, Boxxx a spus:

Am fost în recunoaștere...

Locație ok curat frumos

Doamna matura decenta și politicoasa 

Un oral adânc foarte bun... la anal cam larga dar nu refuza nimic e de cursa lunga... indiferent de mărime... oferă mult 

Detaliază recenzia

Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu de 2 ori pentru un ,,glont" rapid. Locatie Bv 1 decembrie, se poate parca in fata blocului. Fin 100/ron lasat 150(plm lasi bacis la ospatarita si la futut nu ?!)

Doamna poate nu e cea mai frumoasa la fata, nici nu este machiata dar face treaba buna dpmdv.

Oral deep cum vezi pe la case mari si pe bani multi, desi  ,,goguta'' al meu  e mititel 16-17 cm deci nu pune probleme! 

Cum ziceam oral deep te incurajeaza sa te bagi adanc, nu stiu daca e in meniu sau a fost din cauza bacnotei in plus...

Pus prezervativ, inca un pic de oral, pus caprita dat la pompe cu tupeu, tras un pic de par, 2 palmute pe buci, finish.

Concluzie oralul si imaginea bucilor face toti banii.

Pentru cine vrea sa futa rapid si haiduceste sau ca un viking recomand. Cine cauta frumusete si pisicieala e garla mare!

Spor! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...