Sari la conținut

Paula 200/,350 ora tel 0757622669


Postări Recomandate

  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Sa vina primavara!!

 

Pentru cei interesati de showuri lesbi, am decis impreuna cu Noemi sa va satisfacem placerile.

Avem in meniu show lesbi real la pretul de 500 lei o finalizare. Orice alt serviciu pe care il avem separat EXTRA, se plateste Extra fetei cu care faceti acel serviciu.

Rugamintea noastra este ca programarile sa fie facute din timp, pentru a ne planifica fiecare timpul. Showul va fi ori la mine,ori la Noemi, in functie de posibilitatile noastre.

Programarile pentru show se pot face ori la mine ori la Noemi.

Pupici.

post-211355-0-18593300-1583168365_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

 

Sa vina primavara!!

 

Pentru cei interesati de showuri lesbi, am decis impreuna cu Noemi sa va satisfacem placerile.

Avem in meniu show lesbi real la pretul de 500 lei o finalizare. Orice alt serviciu pe care il avem separat EXTRA, se plateste Extra fetei cu care faceti acel serviciu.

Rugamintea noastra este ca programarile sa fie facute din timp, pentru a ne planifica fiecare timpul. Showul va fi ori la mine,ori la Noemi, in functie de posibilitatile noastre.

Programarile pentru show se pot face ori la mine ori la Noemi.

Pupici.

post-211355-0-11897800-1583263143_thumb.jpg

post-211355-0-20125900-1583263153_thumb.jpg

post-211355-0-44468200-1583263162_thumb.jpg

post-211355-0-52644000-1583263175_thumb.jpg

post-211355-0-31571800-1583263207_thumb.jpg

post-211355-0-75663100-1583263214_thumb.jpg

post-211355-0-98706700-1583263223_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Am :)
  • Oras:Am :)

Buna,

O programare cu amandoua pentru vineri de la 12, este ok?

Din ce am inteles este 500 ron ora.

Buna.citeste cu atentie anuntul te rog .iar pt programare vb la telef mesaje ori cu mine ori cu partenera daca nu raspund eu .nu e specificat o ora.este showul cu o fin,daca te tine batul poate ajungem la maxim o ora,daca nu se poate incheia mult m-ai devreme.😉
  • Like 1
Link spre comentariu

Bra

 

Nu sunt tot timpul cu telwfonul in mana
Nu lucrez pe banda rulanta
Nu raspund cand am client
Cand nu ma simt in apele mele nu lucrez toata ziua
Cand ma trezesc cu fundul in sus,la propriu vorbind, atunci e zi de futut

Cine are noroc are cine n-are, n-are.

Bravo Paula.Sa spreram ca te ridici mai mereu cu fundul in sus.

Link spre comentariu

Recapitulare:Serviciile oferite de mine.ORAL:P/N la alegere si in functie de igiena. 

Normal doar protejat in diferite pozitii.

Finalizare orala ,faciala ,corporala.frech kiss,Dominare si uro(activa),69,sex anal,cupluri.fac si deplasari hotel.

 

Cadou: 150 fin 250 h.anal 50 (extra).

200 sedinta de dominare

deplasari 450 h, cupluri 600 h.

 

ps:imi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții. Va pup

Frumos fundulet,bun de palmuit,delecteaza-ne mai des cu el, Paula.

Link spre comentariu

Buna seara P,cam tarziu cu recenzia,am fost ocupat stii tu cu cine,a trebuit sa o conduc acasa,revenim la ale noastre,mersi frumos pentru tot,sper sa ne vedem cat mai curand.Din partea mea ai 10+++,nu vreau sa intru in detalii fiindca experienta e personala si privata.                                           For friends only,this girl its a rose,if you know how to touch her you are lucky!!!                                                 Location   10+++                                                                                                                                                                                                                Girl           10+++                                                                                                                                                                                                              Next time? YEEEEES 10+++                                                                                                                                                                                              One big kiss P                                      

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...