Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

sufera dupa Daniel, vrea sa ii suga pula dar nu stie cum sa o zica mai clar :rax2

 

e clara treaba, picon are boala pe pisadera si in special pe tineret. Mosului ofilit picon nu i se mai scoala cariciul si nici nu are bani de curve, plange dupa trecut cand futea moca si scria recenzii false. Intra tu la pisadera sa vezi cat de mult fute si asta doar curve, de aici apar complexele distrusilor astia.

 

Sa dai reply la 2 postari cu clipuri de pe youtube si sa incepi sa te plangi ca altul fute si se simte bine mi se pare halucinant :laugh2

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Știi că e vorba de moarte? Nu se fac urări! E ca și cum le-ai spune: "să muriți curând!"

Teoretic asa e, este Adormirea Maicii Domnului, dar nu se mai pastreaza de mult acest obicei, romanul sarbatoreste oricum si daca n-are motive🙂
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Mai bine spune că ipocriții și sferto-doctii fac asta. Nu degeaba se spune că 45% din români sunt analfabeți funcționali.

La noi, totusi, inca mai sunt zone unde se mai respecta traditiile (Ardeal, Oas, Tara Motilor, Nordul Moldovei, Dobrogea). In alte zone de pe glob e si mai rau...

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Mai bine spune că ipocriții și sferto-doctii fac asta. Nu degeaba se spune că 45% din români sunt analfabeți funcționali.

 

Credinciosii astia,daca-i intrebi de unde vine Pastele,habar n-au.

Nici Satana nu stiu ce inseamna.Desi scrie in cartea lui Iov cine sunt si ce fac. :D

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Credinciosii astia,daca-i intrebi de unde vine Pastele,habar n-au.

Nici Satana nu stiu ce inseamna.Desi scrie in cartea lui Iov cine sunt si ce fac. :D

Ce sa stie ei d'astea, cand nici macar sa vorbeasca romaneste (unii) habar nu au !

 

Am vazut un Live de la Metallica de aseara, pe FB, cand au cantat "De vei pleca" a celor de la Iris, au cantat mai bine in romaneste ei decat ar fi facut-o unii politicieni din Parlament si de la Guvern, care este si tabloiul lui Mendelea !  :slap2  :slap2  :slap2

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Ce sa stie ei d'astea, cand nici macar sa vorbeasca romaneste (unii) habar nu au !

 

Am vazut un Live de la Metallica de aseara, pe FB, cand au cantat "De vei pleca" a celor de la Iris, au cantat mai bine in romaneste ei decat ar fi facut-o unii politicieni din Parlament si de la Guvern, care este si tabloiul lui Mendelea !  :slap2  :slap2  :slap2

 

aia au donat 250k,la noi,bogatanii,nimic.decat sa scape de puscarie.

  • Like 1
Link spre comentariu

Ce sa stie ei d'astea, cand nici macar sa vorbeasca romaneste (unii) habar nu au !

 

Am vazut un Live de la Metallica de aseara, pe FB, cand au cantat "De vei pleca" a celor de la Iris, au cantat mai bine in romaneste ei decat ar fi facut-o unii politicieni din Parlament si de la Guvern, care este si tabloiul lui Mendelea !  :slap2  :slap2  :slap2

 

Pui prea des de la unb timp lucruri cu barbati in fusta si futut in cur...

Te-am pierdut si pe tine.

Stirile...  mai conteaza cand devii poponar?

Link spre comentariu

Simt ca explodez. Daca mai pot retine, nu o sa scriu in cate feluri imi vine sa urlu si sa spag peretii...

Una cu una cica fac doua, dar unora le da trei de ma musca de cur cu impresii ca as avea eu impresii! 

Invidia este boala Romaniei, serios, singurul obstacol care o impiedica sa iasa din mocirla. Indiferenta este gardul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Simt ca explodez. Daca mai pot retine, nu o sa scriu in cate feluri imi vine sa urlu si sa spag peretii...

Una cu una cica fac doua, dar unora le da trei de ma musca de cur cu impresii ca as avea eu impresii! 

Invidia este boala Romaniei, serios, singurul obstacol care o impiedica sa iasa din mocirla. Indiferenta este gardul.

 

adica noi suntem invidiosi pe tine? de ce?

De ce?

chiar,de ce?

 

https://i.imgur.com/0EHhq5L.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu stiam ca stai la pula mea sa vezi ce si cat fut de imi contorizezi timpul pe forum. Cate postari am facut azi ? in compartie cu 48291 de postari ale tale. Sa stii ca exista viata in afara forumului mosulica depresiv si complexat. In ce polemici am intrat de mentionezi asta in postarea ta ? Te cheama Dabija ? care te fute grija de altii ? Mosule esti cel mai ranchinos lingau pupirincurist limbist care l-am putut intalni pe acest forum virtual, il intreci detasat pe Dolores. Te bagi mereu aiurea in seama, macar daca ai face-o cu folos, dar nu e cazul pentru ca inteligenta ta te tradeaza. Te mai crezi si amuzant ? razi la glumele tale singur ? aham.

Nu vrei sa ma mustrezi cu suta ta de recenzii ? cu bomboanele si cu florile tale luate din Piata Obor cand mergi la copile mino re ? :)

Asta ai înțeles tu? Înseamnă că suferi de analfabetism funcțional, altă explicație nu există. Sau politica datului după piersic. Ori piersicuță ... :laugh2

 

 

Tocmai ce ai confirmat inca o data ca esti pedofiI =)))

Ibidem.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

e clara treaba, picon are boala pe pisadera si in special pe tineret. Mosului ofilit picon nu i se mai scoala cariciul si nici nu are bani de curve, plange dupa trecut cand futea moca si scria recenzii false. Intra tu la pisadera sa vezi cat de mult fute si asta doar curve, de aici apar complexele distrusilor astia.

 

Sa dai reply la 2 postari cu clipuri de pe youtube si sa incepi sa te plangi ca altul fute si se simte bine mi se pare halucinant :laugh2

 

unii fut , altii latra

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ma simt excelent.. multumesc fanilor mei number oan: picon si condition nebunu =))

Sunt încântat că te simți excelent. Fericiți cei săraci cu duhul!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...