Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Azi mă simt ca un căcat pe băț. 

Am fost la o domnișoară și după ce am finalizat, în timp ce mă îmbrăcam a ieșit 'macroul' dintr-o cameră foarte nervos nu știu din ce motiv și a bătut-o de a nenorocit-o, cu picioare în coaste, cu pumni în cap etc.. În timp ce îi dădea striga la mine să plec repede de acolo ca altfel mă bate și pe mine. 

Știu ca poate părea caterinca ce am scris dar este 100% true story și chiar am rămas traumatizat, în continuu îmi vine în cap imaginea cum îi dădea cu picioarele în coaste și ea strigând lasă-mă! nu mai pot! 

Poate mă ajută cineva de aici cu un sfat pentru a trece peste această traumă.. 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 13 minute, auronplay2 a spus:

Azi mă simt ca un căcat pe băț. 

Am fost la o domnișoară și după ce am finalizat, în timp ce mă îmbrăcam a ieșit 'macroul' dintr-o cameră foarte nervos nu știu din ce motiv și a bătut-o de a nenorocit-o, cu picioare în coaste, cu pumni în cap etc.. În timp ce îi dădea striga la mine să plec repede de acolo ca altfel mă bate și pe mine. 

Știu ca poate părea caterinca ce am scris dar este 100% true story și chiar am rămas traumatizat, în continuu îmi vine în cap imaginea cum îi dădea cu picioarele în coaste și ea strigând lasă-mă! nu mai pot! 

Poate mă ajută cineva de aici cu un sfat pentru a trece peste această traumă.. 

Trauma TA? Poate e de inteles ca nu ai intervenit, frica pazeste pepenii... Ala o fi fost vreun magraon mai mare ca tine... Dar trauma EI? puteai macar sa suni la 112... 

Ce "sfaturi" astepti tu pe-aici? Du-te la un psiholog! 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 25 minute, auronplay2 a spus:

Azi mă simt ca un căcat pe băț. 

Am fost la o domnișoară și după ce am finalizat, în timp ce mă îmbrăcam a ieșit 'macroul' dintr-o cameră foarte nervos nu știu din ce motiv și a bătut-o de a nenorocit-o, cu picioare în coaste, cu pumni în cap etc.. În timp ce îi dădea striga la mine să plec repede de acolo ca altfel mă bate și pe mine. 

Știu ca poate părea caterinca ce am scris dar este 100% true story și chiar am rămas traumatizat, în continuu îmi vine în cap imaginea cum îi dădea cu picioarele în coaste și ea strigând lasă-mă! nu mai pot! 

Poate mă ajută cineva de aici cu un sfat pentru a trece peste această traumă.. 

Tot pe tine să te ajute ?!

Îi doare-n pulă 😉... dacă vrei să te bage în seamă, fă și tu o recenzie regulamentară... locație, geluri, prosoape, geme-n pulă, se vede bine în oglindă, îi place pula...d-astea...

Acum pe bune, cam nu bănuiești cine stăpânește lumea asta ? Crezi că ce a pățit fata asta e ceva singular ? Cine s-o ajute ? "Futacii" ? Miliția ? Justiția ? Oamenii educați și cu bun simț ? Păi ăștia mai mult de o recenzie...ce să facă #ȘîEi ?

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bun, sunt cel putin 10 militari americani morti (alte surse vorbesc de circa 50 de militari decedati) in urma celor 3 explozii de pe aeroportul din Kabul. Sa zicem ca pana la acest moment, Biden s-a mai scos, cat de cat.

Sa vedem cum o sa raspunda acum si ce se intampla de aici incolo...

Link spre comentariu
Vizitator sugeo_ramona
Reputație: 0
Acum 13 minute, JocelynEon a spus:

Minusat de @sugeo_ramona ! Alt fan de-al meu; dă minusuri până faci bătaie la degete  😂!

Este un script, baietas 😀

Bataie la degete faci tu, de pe clonele tale idioate.

Link spre comentariu
11 minutes ago, sugeo_ramona said:

Este un script, baietas 😀

Bataie la degete faci tu, de pe clonele tale idioate.

Ești prost boss! Trăiești în lumea ta și visezi clone, bă inteligentule. Ăsta e singurul cont boule de baltă (am jignit boul comparândul cu tine). PS: mai clonă ca tine nu sunt și oricum tu ești o clonă nereușită 😄! Și apropo mi se rupe de minusurile tale. Get a life, biaaatch! _!_

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

-Buna! Ce ochi frumosi ai!

-Sunt lentile de contact.

-Ce sani mari ai!

-Silicoane.

-Ce par lung ai!

-Extensii.

Florine, tu esti ma?

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 21 minute, scorpion1970 a spus:

la zice-ți mă, astia care le știți pe toate,. Pe ce parte se pune dulceața pe clătite, hai să vă văd😁

@scorpion1970Mi-am luat clatitite azi😁

Aștept răspunsul 👀

 

1630142184264493406014846600508.jpg

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 27 minute, ruxysenzuala a spus:

@scorpion1970Mi-am luat clatitite azi😁

Aștept răspunsul 👀

 

1630142184264493406014846600508.jpg

O iei în gura, pardon, o gura de clătită și o linguriță de dulceata😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...