Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi? Eheee, azi plutesc...iar! Dupa o seara speciala, cu un traseu si un popas la fel de speciale :D ,cu niste oameni speciali....dupa un dans mai special  :crazylove si un "noapte buna" pe masura, azi ma simt si eu speciala ;)

 

 

Aaaa, era sa uit, ieri am avut onoarea sa cunosc inca un cavaler. Doamnelor, se pare ca totusi, cavalerismul nu este o caracteristica pe cale de disparitie....noooo, ei sunt aici, cu noi, trebuie doar sa-i descoperim ;)

 

Domnilor, habar nu aveti cat va iubesc  :boob

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Exista un lucru groaznic in lume,un pacat de neiertat:plictiseala.(OSCAR WILDE)...destindeti-va,relaxati-va,copilariti mai mult,varsta nu are limita,important pentru noi sa simtim viata,... :gifs_ojos

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Deshidratat, dupa o noapte agitata; am fost inconjurat de o groaza de "barely legal" dar, cu radarul aproape si a fosr "musai" sa beau si sa dau vina pe alcool. :D :P ;)

Auu auuu auuuu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi ma simt plina de idei. Tocmai mi-a traznit prin cap sa-mi achizitionez un baldachin :D 

 

Baby, vreau sa faci dragoste cu mine in baldachin....

 

 

Cu voi dragilor, as vrea sa "mi-o trag raaau" in baldachin  :laugh2   cu unii voi ramane in sufragerie, cu unii voi zbura: "the sky is the limit" ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Azi ma simt plina de idei. Tocmai mi-a traznit prin cap sa-mi achizitionez un baldachin :D

 

Baby, vreau sa faci dragoste cu mine in baldachin....

 

 

 

Cu voi dragilor, as vrea sa "mi-o trag raaau" in baldachin :laugh2 cu unii voi ramane in sufragerie, cu unii voi zbura: "the sky is the limit" ;)

 

 

o sorino ce ganduri bune ai de weekend!

:)

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Pisi, mersi de dedicatie! A fost exact ce mi-a lipsit asa ca acum m-am sculat si sunt apt de tavaleala. :D

Cool, aia de Bihor e baza - fara zahar si cu gust intens de pruna. :P

Link spre comentariu
  • Oras:tagadau
  • Oras:tagadau

Azi ma simt plina de idei. Tocmai mi-a traznit prin cap sa-mi achizitionez un baldachin :D

 

Baby, vreau sa faci dragoste cu mine in baldachin....

 

 

Cu voi dragilor, as vrea sa "mi-o trag raaau" in baldachin  :laugh2   cu unii voi ramane in sufragerie, cu unii voi zbura: "the sky is the limit" ;)

Esti doar nefututa suficient!De la asta ti se trage .Iar nu ai clienti?

Link spre comentariu

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

ma simt stors ca un burete si fara pic de vlaga. ieri am facut "turul romaniei"la vitrinele de la haga vizitind la rind 4 fete din braila, deva,cluj si navodari.toate 4 de senzatie. mai aveam o invitatie de la o moldovenca dar nu am mai fost in stare sa o onorez... saptamina trecuta am vizitat o bacauanca o bucuresteanca si o romanca bulgaroaica din tolbuhin. vitrinele din capitala olandei sint momentan literalmente invadate de bunaciunile noastre din romania, ieri am numarat 24 de bucati prezente la treaba. si unde mai pui ca in rotterdam sint inca vreo zece romance  care lucreaza la domiciliu, se anunta o primavara frumoasa... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...