Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Diaconescum,

Nu-mi intoarce cuvintele, mai citeste inca o data ce am scris atunci legat de faptul ca TU spui ca sunt o victima...

Ma repet, nu sunt.

Ca sa intelegi, speram cu totii, eu ma enervez uneori cand cineva ma agaseaza, trantesc tot ce merita pe moment, apoi nu-mi pasa absolut deloc de discutia avuta, in 2 minute pot sa rad de altceva si nu ma doare nicaieri ca m-am enervat pe cineva mai devreme...

Eu nu ma macin, nu mocnesc, nu traiesc in trecut.

Deci poti sa ma sacai pana te plictisesti.

In alta ordine de idei, chiar nu ma incanta cu nimic faptul ca din cand in cand devin obsesia cuiva...

Get over it.

Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

Diaconescum,

Nu-mi intoarce cuvintele, mai citeste inca o data ce am scris atunci legat de faptul ca TU spui ca sunt o victima...

Ma repet, nu sunt.

Ca sa intelegi, speram cu totii, eu ma enervez uneori cand cineva ma agaseaza, trantesc tot ce merita pe moment, apoi nu-mi pasa absolut deloc de discutia avuta, in 2 minute pot sa rad de altceva si nu ma doare nicaieri ca m-am enervat pe cineva mai devreme...

Eu nu ma macin, nu mocnesc, nu traiesc in trecut.

Deci poti sa ma sacai pana te plictisesti.

In alta ordine de idei, chiar nu ma incanta cu nimic faptul ca din cand in cand devin obsesia cuiva...

Get over it.

E greu cu obsesile asta :) s-a intamplat sa beau ceva si sa imi "iesi in cale".

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Super!

Ca banuti, ok, apoi am mai luat niste prosoape pufoase, lenjerie cu trandafiri rosii, dar si cateva chestii pentru BDSM, ma apuc de dispozitivul de imobilizare... :gifs_ojos

Ma simt ca un copil care abia asteapta jucaria preferata! :laugh2

Un film misto, o seara linistita si parca totul e asa cum trebuie sa fie...

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nici noi, baietii nu te vom uita ...niciodata ? :))))))

 

Hai ma, brontozaure...nu mor caii cand vor cainii.

PS- Ai verificat daca tzi se mai scoala pula ? :))  

Io ridic eu gratis,o zi intreaga,asta pentru ca nu a uitat de noi..

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Diaconescum,

Nu-mi intoarce cuvintele, mai citeste inca o data ce am scris atunci legat de faptul ca TU spui ca sunt o victima...

Ma repet, nu sunt.

Ca sa intelegi, speram cu totii, eu ma enervez uneori cand cineva ma agaseaza, trantesc tot ce merita pe moment, apoi nu-mi pasa absolut deloc de discutia avuta, in 2 minute pot sa rad de altceva si nu ma doare nicaieri ca m-am enervat pe cineva mai devreme...

Eu nu ma macin, nu mocnesc, nu traiesc in trecut.

Deci poti sa ma sacai pana te plictisesti.

In alta ordine de idei, chiar nu ma incanta cu nimic faptul ca din cand in cand devin obsesia cuiva...

Get over it.

 

esti beatA?!?

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Daca locuiesti in Bucuresti, daca se poate si daca iti doresti, as putea sa iti fac o vizita candva. Stam de vorba, ne cunoastem...nush ce sa zic despre sex..asta ramane la aprecierea ta ;)

 

Vizita nu este contra cost, in schimb sexul este. :D

Draga mea Lady D, iti multumesc mult pentru gandul bun.

 

De bani nu am nevoie, numai de bunavointa celui de sus.

 

Dupa cum am spus in postarea anteroara, am suferit o interventie chirurgicala dintre cele mai complexe si mai grele, am stat pe masa de operatie 6 ore si 30 de minute, 5 zile la reanimare sub morfina, manevra chirurgicala se numeste DPC (DUODENOPANCREATECTOMIA CEFALICA), daca vreti sa stiti ce inseamna cautati pe net si veti gasi cu lux de amanunte.

 

Am ramas fara 75% din pancreas, 30% din stomac, 100% duoden, vezica biliara si o parte din intestinul subtire.

 

Perioada de recuperare va fi foarte lunga de ordinul a cateva luni de zile, asa ca despre sex nici nu se mai poate vorbi.

 

Si dupa cum spuneam, am dat mana cu moartea, am trecut prin groapa mortii din care deocamdata am iesit doar cu un picior.

 

De ce doar cu un picior?, pentru ca astept si rezultatul biopsiei.

 

Daca se dovedeste a fi ceva malign, speranta de a mai fi langa voi se rdeuce la 3 max 5 ani.

 

Pentru ca nu pot sta prea mult pe net, acest raspuns este si pentru toti si toate cele care ma cunosc.

 

Va imbratisez cu drag pe toti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Dino, sanatate bre si sa te faci bine cat mai repede. Am cetit cu groaza ce operatie ti-ai facut veterinarii si cate au scos din tine. Bine ca nu ti-au taiat si 50% din pula. Hai, curaj, ca toate trec!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...