Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

ai aparut amaratule? Chiar ne era dor mie și membrilor acestui forum sa ne batem joc de tine. Dacă ne dai ocazia.. .Ce sa iti facem?

Tu ai apărut din morți ,s-ar putea să mă superi și să decedezi iar pentru o perioadă .De data aceasta mult mai lungă ..Săraco ,ți-am promis ceva ,nu începe iar cu minciuni și vocabular spurcat cu mine că ai să regreți ,,învierea,, ta ..Unii membri :(PISICU+PISICU+PISICU+LORENA+LORENA+LORENA+ADINA+ADINA) au alte scopuri ,ceilalți au văzut și au înțeles cine ești Repet ,sunt greu de uitat ,greu de ucis nemuritoare pulii !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

dobre s-a declarat invins dupa 1031 de pagini de umilinta indurata

Dobre ți-o trage la muie retardatule de câte ori vrea ,ești la fel de expirat ca și boarfa ta preferată .O să intrați în analele acestui forum !

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Acest contract cu firma de pază este oe numele meu .Şi aici ai datorii de 3000 de lei , acele poze pe care le tot arăți sunt pfotoshopate şi antice , înainte cu vreo 3 ani până să mori ..Ieri a fost un prieten la tine şi i ai ptopus sex total neprotejat ..Pune poze din locația actuală dacă ai curaj !!

post-222046-0-24902300-1493808929_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Tu ai apărut din morți ,s-ar putea să mă superi și să decedezi iar pentru o perioadă .De data aceasta mult mai lungă ..Săraco ,ți-am promis ceva ,nu începe iar cu minciuni și vocabular spurcat cu mine că ai să regreți ,,învierea,, ta ..Unii membri :(PISICU+PISICU+PISICU+LORENA+LORENA+LORENA+ADINA+ADINA) au alte scopuri ,ceilalți au văzut și au înțeles cine ești Repet ,sunt greu de uitat ,greu de ucis nemuritoare pulii !

esti vai de capul tau..urat, frustrat impotent, leșinat de foame si fff îndrăgostit de mine...
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Acest contract cu firma de pază este oe numele meu .Şi aici ai datorii de 3000 de lei , acele poze pe care le tot arăți sunt pfotoshopate şi antice , înainte cu vreo 3 ani până să mori ..Ieri a fost un prieten la tine şi i ai ptopus sex total neprotejat ..Pune poze din locația actuală dacă ai curaj !!

uite mortaciune blegita poza din actuala locatie. Nu trebuie să propun sex neprotejat. Am anunt de sex neprotejat la 400 ora. 500 cu anal. Ia.o la muie Dobrica puta extrem de mica.

post-234062-0-72388400-1493809222_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Cam aşa era săptămâna trecută Lorena la Therme cu mine şi fiul ei ..Apoi am mers în Mall la un film .Pe facebook avem şi vreo cinci prieteni comuni..

eu am iubit scarbosenie. Nu as iesi cu tine nici până la colțul blocului. Amaratule.
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

eu am iubit scarbosenie. Nu as iesi cu tine nici până la colțul blocului. Amaratule.

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Știu ..... deocamdată atât pentru azi,m-am distrat destul !! Tu nu ai bani nici de o vată pe băț ,alte detalii când vrea pula mea (PENTRU EA AI ÎNVIAT ) 

Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Dobre, cacat cu ochi...contractul de la nei care l.ai postat tu e din 2012 cand lucram la zepter. Se vede data idiotule. Asta e contract nou, pe numele meu instalat pe data de 26 aprilie 2017. Uita.te la data si numele din contract vomitatura mincinoasa

post-234062-0-96197100-1493809854_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

?

mare cacat ca mi.ai găsit facebookul. Iti dai seama ce ai descoperit? Pe mata in pizda goală. Oricum nu pun poze cu iubitul meu. Prostule. Sunt doar poze cu cățelul si cu prietenele mele. Relația de cuplu rămâne secretă, handicapatule.
Link spre comentariu
Reputație: 1041
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Acum ți-ai dat seama ? Sau ai stat îmbălsămat atâția ani ? 

Retardel, am spus de mult și de multe ori, inclusiv pe acest topic: tu și ea sunteți cum e turcu' și pistolu'. Am fost un critic acerb, atunci când ( acum vreo 4 ani), a fost chestia cu analul neprotejat, din care cauză, m-am și certat cu Ciocan. Lorenna poate confirma.  Nu știi tu d'astea, tu erai "viețușca"!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...