Sari la conținut

harta fast fuck judet Constanta


Postări Recomandate

  • Telefon: 0726179722
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0726179722
  • Oras:Constanta
2 hours ago, g2br13l said:

Normal ca pare vie când aude claxonul, ca doar e ca la sindromul Pavlov. Când auzi claxonat îți vine chef sa sugi o pla. 

😅😅😅😅

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 10 ore, g2br13l a spus:

Citește despre experimentul lui Pavlov și ai sa înțelegi analogia. 

destept baiat pavlov asta!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

astazi dupa ce imi revenisem de la intilnirea cu lory la care din pacate nu am reusit sa finalizez (fata este prea hot pentru a finaliza as sta toata noaptea dar nu a avut nici timp de o ora) am facut doar asa cateva ture pe aurel vlaicu sa mai vad ce avem la dispozitie pentru o distractie rapida si am dat la bariera unde este trecerea de tren de o fata care arata de la spate (discuta cu colega) foarta tinara si jummy, asa ca am intors la jumbo (am observat ca si fata aia cu ON/CIM/50ron era la jumbo dar fusesem saptamana trecuta la ea) si merg sa o agatpe piticha bruneta cu un corp de teeny. opresc si vad ca este si draguta la fatza asa ca hop in masina si ne am parchat in tro zona linistita cu un peisaj misto si cresteau in stanga si indreapta flori albe (servetele umede in boscheti) asa ca stabilesc cu fata 120/ON,NP,CIM in masina in spate unde am loc sa organizez defapt o nunta ruseasca! asa ca fata sa dezbraca si vad ce tzatzisoare micute si frumoase are, cu sfarcuri micuti perfect de jucat cu ei.... oralul chiar foarte bun adanc si ritmic de parca eram deja in pas... uda! normalul lot si misionar si era super uda perfect de penetrat, am dat in ea cu mare placere incet dar adanc rau cred ca am stricat arcuriile masinii pe spate dar naaa... si finally am pompat toata sperma care sa acumulase si de la lori in baston in gurita ei dulce de am crezut ca o inec pe amarata... recomand nu stiu cum o cheama dar are 23 de ani si este bruneta, ten alb, din megidia, are o alunita simpatica pe obraz... pentru un futai la strada a fost chiar perfect

  • Like 4
Link spre comentariu

Oferta de futut astăzi spre Kogălniceanu. La Celsy o ciorbita blonda. Grasa. La hanul Kartali o ciorbita bruneta. La fel de grasa. La grupul social Ceres o ciorbita. Slaba. Și la intersecția cu drumul spre Sibioara. Bineînțeles că o ciorbita. Blonda. Slaba. Per total ies 4 bune. 🤣

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, g2br13l a spus:

Oferta de futut astăzi spre Kogălniceanu. La Celsy o ciorbita blonda. Grasa. La hanul Kartali o ciorbita bruneta. La fel de grasa. La grupul social Ceres o ciorbita. Slaba. Și la intersecția cu drumul spre Sibioara. Bineînțeles că o ciorbita. Blonda. Slaba. Per total ies 4 bune. 🤣

Care e de vacuta care e de ..sub burta?🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 6 minute, g2br13l a spus:

Bre, n-am mai mâncat o ciorba de vreo 2 saptamani, deși 90% din timp prin cârciumi umblu. 🤣

Nu mai spune ca mai am un pic si fac o luna de cand n-am mai mancat o ciorba romaneasca, doar supe creme, o sa imi vina acru 🤣

Link spre comentariu
29 minutes ago, nicieu said:

Nu mai spune ca mai am un pic si fac o luna de cand n-am mai mancat o ciorba romaneasca, doar supe creme, o sa imi vina acru 🤣

Da doar ca tu ești cu gândul la ele. Eu la vad, le miros și ca un făcut uit sa mănânc și eu una când îmi e foame. 🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, g2br13l a spus:

Da doar ca tu ești cu gândul la ele. Eu la vad, le miros și ca un făcut uit sa mănânc și eu una când îmi e foame. 🤣

Pai daca iti e gandul numai la copane si kurtos e de inteles 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu

As avea o nelamurire, daca poate cineva din baietii mai versati decat mine sa ma lamureasca putin.

Am fost si eu ieri ca tot omul sa analizez piata de pe aurel vlaicu. Am zis sa iau o pauza de la pitika- aia mica bruneta de la penny care a scumpit oralu la 100 lei de curand. Ca fapt divers, face cel mai bun oral dupa parerea mea, te suge de nu mai vezi bine dupa. 

In timp ce dadeam niste ture sa vad care e treaba, am vazut mai multe grupuri(decat de obicei) de 2-5 baieti care nu par din aia cu multa scoala ca se plimba cam peste tot pe bulevard(de la papadie la jumbo), PE JOS, si stau de vorba cu fetele intre 2 si 15 min(am numarat), nu le luau sa le o traga si ei sau ceva, stateau acolo pe strada ampulea. Ca am tot vrut sa opresc la una dar nu mai plecau de acolo.

Nelamurirea mea este care e treaba cu baietii aia? Ca nu pot sa opresc si eu la una care pare mai rasarita ca ard ei gazu acolo. Sunt nevorbiti? Sa le scoata in mortii mei la un suc in timpul liber. Sunt experti in marketing? Fac analiza de piata asa perpedes pe bulevard? 

Scuze pentru almanah, poate vi se pare cretina intrebarea, dar chiar as aprecia un raspuns.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, pictor01 a spus:

As avea o nelamurire, daca poate cineva din baietii mai versati decat mine sa ma lamureasca putin.

Am fost si eu ieri ca tot omul sa analizez piata de pe aurel vlaicu. Am zis sa iau o pauza de la pitika- aia mica bruneta de la penny care a scumpit oralu la 100 lei de curand. Ca fapt divers, face cel mai bun oral dupa parerea mea, te suge de nu mai vezi bine dupa. 

In timp ce dadeam niste ture sa vad care e treaba, am vazut mai multe grupuri(decat de obicei) de 2-5 baieti care nu par din aia cu multa scoala ca se plimba cam peste tot pe bulevard(de la papadie la jumbo), PE JOS, si stau de vorba cu fetele intre 2 si 15 min(am numarat), nu le luau sa le o traga si ei sau ceva, stateau acolo pe strada ampulea. Ca am tot vrut sa opresc la una dar nu mai plecau de acolo.

Nelamurirea mea este care e treaba cu baietii aia? Ca nu pot sa opresc si eu la una care pare mai rasarita ca ard ei gazu acolo. Sunt nevorbiti? Sa le scoata in mortii mei la un suc in timpul liber. Sunt experti in marketing? Fac analiza de piata asa perpedes pe bulevard? 

Scuze pentru almanah, poate vi se pare cretina intrebarea, dar chiar as aprecia un raspuns.

Clienti pietoni 🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 4 minute, pictor01 a spus:

Clienti pietoni, dar merg in grup?😂 Si atat de multi?

Am zis la oha! 😂 ori sunt tot la oha si ei, ori dracu stie ce-i plimba pe varianta cu pejosul.

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, pictor01 a spus:

Nu stiu ca faceam spume aseara voiam sa opresc sa ma uit mai bine la o fata dar stateau de vorba 3 baieti cu ea de vreo 15 minute, dupa care mi a luat o altul, dupa care alti 2 baieti au aparut la un pahar de vorba. M am dus acasa.

Sa nu fi fost 🐠🐠🐠

Link spre comentariu
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta
  • Telefon: 0766559657
  • Oras:constanta

Cu siguranta sunt "protectorii".O sa-i vezi cand le plaseaza seara din masini,apoi periodic trec si colecteaza banii.Eu ii vad din balcon in fiecare seara...

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 hour ago, pictor01 said:

As avea o nelamurire, daca poate cineva din baietii mai versati decat mine sa ma lamureasca putin.

Am fost si eu ieri ca tot omul sa analizez piata de pe aurel vlaicu. Am zis sa iau o pauza de la pitika- aia mica bruneta de la penny care a scumpit oralu la 100 lei de curand. Ca fapt divers, face cel mai bun oral dupa parerea mea, te suge de nu mai vezi bine dupa. 

In timp ce dadeam niste ture sa vad care e treaba, am vazut mai multe grupuri(decat de obicei) de 2-5 baieti care nu par din aia cu multa scoala ca se plimba cam peste tot pe bulevard(de la papadie la jumbo), PE JOS, si stau de vorba cu fetele intre 2 si 15 min(am numarat), nu le luau sa le o traga si ei sau ceva, stateau acolo pe strada ampulea. Ca am tot vrut sa opresc la una dar nu mai plecau de acolo.

Nelamurirea mea este care e treaba cu baietii aia? Ca nu pot sa opresc si eu la una care pare mai rasarita ca ard ei gazu acolo. Sunt nevorbiti? Sa le scoata in mortii mei la un suc in timpul liber. Sunt experti in marketing? Fac analiza de piata asa perpedes pe bulevard? 

Scuze pentru almanah, poate vi se pare cretina intrebarea, dar chiar as aprecia un raspuns.

Aceeasi chestie, cred ca erau vreo 5 baietasi ce stateau la barfa cu 2 fete (una era in compleu roz/mov) intre Penny si Papadie pe partea cu blocurile vechi unde este un colt de straduta. Nu eram la vanatoare dar, pur si simplu mi-a atras atentia si acum ai mai specificat si tu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...