Sari la conținut

Picon de vorba cu femeile


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

pt ca apar citata , si se argumenteaza ca replicile sunt scoase din context,o sa pun mai jos cronologic  topicele deschise de mine, al caror titlu reprezinta citate din replicile lui Picon,

 

topicele sunt pamflete,

 

reactiile lui  verbale la pamflete au fost  la inceputul topicului, si escaladarea  insultelor , pana la blestem,arata ca i-au cedat nervii de fiecare data , pt ca creatura are temperament coleric ,nu-si poate si nu vrea sa-si controleze limbajul, nu admite sa nu aiba ultimul cuvant,nu  intelege ironia , ceea ce il face inapt de rolul de animator, de entertainment ,sau pe romaneste de bufon

 

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97055-pizdoiule/

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97062-maestrul-ninja-basinos/page-1

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97256-blestemul-lui-picon-breaking-news/page-1

 

am observat la acest topic , la titlu, un tag - picon, eu am omis sa pun, si am dat click la cautare dupa tag picon ,am gasit cateva topice  pe care le-am citit , va invit sa faceti si voi lectura ,e foarte instructiva

 

personajul va fi vesnic pe forum, el este animatorul, entertainerul, bufonul preferat al forumullui  si al lui Pisicut, dupa care vine Pipilica /la sfarsit  vor lua haine de gropari ai forumului, dar atunci motanul va avea alta  afacere profitabila si ii va lasa in drum

 

asta e  umorul bufon pe care-l vrea motanul, si nu e nimic de facut, decat sa-l lasati sa vorbeasca singur,pe Picon,care  nu e guru, nu e vedeta , e bufon,

 

nu va  mai puneti  mintea cu bufonii , nu mai comentati saltimbancii ,doar ignore ,  si mor de foame  de atentie

  • Like 7
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pai asa vorbeste Picon cu femeile care nu i-au oferit reduceri

Este foarte bine cunoscut faptul ca Mos Flocea face propuneri de sex moca pentru recenzii si protectie

Niște dovezi, poți să aduci, sau vrei să-ți înghiți vorbele?

  • Like 3
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

pt ca apar citata , si se argumenteaza ca replicile sunt scoase din context,o sa pun mai jos cronologic  topicele deschise de mine, al caror titlu reprezinta citate din replicile lui Picon,

 

topicele sunt pamflete,

 

reactiile lui  verbale la pamflete au fost  la inceputul topicului, si escaladarea  insultelor , pana la blestem,arata ca i-au cedat nervii de fiecare data , pt ca creatura are temperament coleric ,nu-si poate si nu vrea sa-si controleze limbajul, nu admite sa nu aiba ultimul cuvant,nu  intelege ironia , ceea ce il face inapt de rolul de animator, de entertainment ,sau pe romaneste de bufon

 

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97055-pizdoiule/

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97062-maestrul-ninja-basinos/page-1

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97256-blestemul-lui-picon-breaking-news/page-1

 

am observat la acest topic , la titlu, un tag - picon, eu am omis sa pun, si am dat click la cautare dupa tag picon ,am gasit cateva topice  pe care le-am citit , va invit sa faceti si voi lectura ,e foarte instructiva

 

personajul va fi vesnic pe forum, el este animatorul, entertainerul, bufonul preferat al forumullui  si al lui Pisicut, dupa care vine Pipilica /la sfarsit  vor lua haine de gropari ai forumului, dar atunci motanul va avea alta  afacere profitabila si ii va lasa in drum

 

asta e  umorul bufon pe care-l vrea motanul, si nu e nimic de facut, decat sa-l lasati sa vorbeasca singur,pe Picon,care  nu e guru, nu e vedeta , e bufon,

 

nu va  mai puneti  mintea cu bufonii , nu mai comentati saltimbancii ,doar ignore ,  si mor de foame  de atentie

Ce ai consumat mamaie? Culcă-te!
  • Like 3
  • Minus 14
Link spre comentariu

Niște dovezi, poți să aduci, sau vrei să-ți înghiți vorbele?

Sunt multe fete care au vorbit. Dar tu te bazezi ca noi n-o sa le dam niciodata in primire. Faci un calcul corect chiar daca, aproape toate, te-au refuzat si au vorbit. Stiu una care te-a laudat. Face parte din clica !

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

pt ca apar citata , si se argumenteaza ca replicile sunt scoase din context,o sa pun mai jos cronologic  topicele deschise de mine, al caror titlu reprezinta citate din replicile lui Picon,

 

topicele sunt pamflete,

 

reactiile lui  verbale la pamflete au fost  la inceputul topicului, si escaladarea  insultelor , pana la blestem,arata ca i-au cedat nervii de fiecare data , pt ca creatura are temperament coleric ,nu-si poate si nu vrea sa-si controleze limbajul, nu admite sa nu aiba ultimul cuvant,nu  intelege ironia , ceea ce il face inapt de rolul de animator, de entertainment ,sau pe romaneste de bufon

 

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97055-pizdoiule/

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97062-maestrul-ninja-basinos/page-1

 

http://nimfomane.com/forum/topic/97256-blestemul-lui-picon-breaking-news/page-1

 

am observat la acest topic , la titlu, un tag - picon, eu am omis sa pun, si am dat click la cautare dupa tag picon ,am gasit cateva topice  pe care le-am citit , va invit sa faceti si voi lectura ,e foarte instructiva

 

personajul va fi vesnic pe forum, el este animatorul, entertainerul, bufonul preferat al forumullui  si al lui Pisicut, dupa care vine Pipilica /la sfarsit  vor lua haine de gropari ai forumului, dar atunci motanul va avea alta  afacere profitabila si ii va lasa in drum

 

asta e  umorul bufon pe care-l vrea motanul, si nu e nimic de facut, decat sa-l lasati sa vorbeasca singur,pe Picon,care  nu e guru, nu e vedeta , e bufon,

 

nu va  mai puneti  mintea cu bufonii , nu mai comentati saltimbancii ,doar ignore ,  si mor de foame  de atentie

Exista 2 tipuri de utilizatori pe forumu asta.Primu care toata ziua altceva nu face decat se vaieta si se plange.

IHI IHI IHI ............. :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2 ........ce ne facem maicaaaaaaaaaa,ce ne facem noi acumaaaaaaaaaa,ciine ne ajuta OAAAAAAA-OAAAAAAAA

Cine ne ajutaaaaaaaa,ia ce facu Picon,ma-ma-ma-sughit-chucam-bo pipilicaaaaaaaa,si pulesteu mamaaaaa plesteu nenorocituuuuu,Trollleeeeeeeeee a pus po-ihi-ze  cum sa puna po-ihi-ze..... :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  Plangaciosi de meserie arata cu degetul plang se vaita scuipa peretii se da de garduri,cu curun pamant se tavalesc urla,striga,ORACAIESC toata ziua......PIZDE ......PIZ-de.Nu conteaza ca sunt purtatori de pula.Vanatorul de prosti o alta pizda ,numai spune,winehouse fellow Miskin toti se plang...le curg lacrimile balele nasu sufla batoane de muci 

post-218009-0-08952300-1505830380_thumb.jpg

 

MARTA nu fi pizda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 14
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Niște dovezi, poți să aduci, sau vrei să-ți înghiți vorbele?

 

Prefer sa păstrez anonimatul surselor, sunt fete care nici nu mai intră pe aici, sunt scârbite de ăștia care le propuneți astfel de intelegeri, nu vreau sa fie atacate pentru ca sunt fete super ok mult peste ce promovezi tu si alți indivizi, nu au nevoie de forumul asta pentru promovare

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Sunt multe fete care au vorbit. Dar tu te bazezi ca noi n-o sa le dam niciodata in primire. Faci un calcul corect chiar daca, aproape toate, te-au refuzat si au vorbit. Stiu una care te-a laudat. Face parte din clica !

Păi, dă exemple, spune cine! Hai ... curaj!

Sau, taci în p.m.!

P.S. Chiar azi am fost la o fată și ghici ce: am lăsat mai mult decât tariful normal. 

P.P.S. Te-am invitat să ne cunoaștem, la o cafea, bere etc. Nu-ți fie teamă, că nu sunt zmardoi! 

  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Prefer sa păstrez anonimatul surselor, sunt fete care nici nu mai intră pe aici, sunt scârbite de ăștia care le propuneți astfel de intelegeri, nu vreau sa fie atacate pentru ca sunt fete super ok mult peste ce promovezi tu si alți indivizi, nu au nevoie de forumul asta pentru promovare

Băiețică, dacă nu poți aduce dovezi, taci! Tu ești oricum, unul dintre papagalii forumului, un labagiu acneic și o sărăcie, pe care nimeni nu-l ia în serios. Minți cum respiri și respiri mințind.

JET!

  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Băiețică, dacă nu poți aduce dovezi, taci! Tu ești oricum, unul dintre papagalii forumului, un labagiu acneic și o sărăcie, pe care nimeni nu-l ia în serios. Minți cum respiri și respiri mințind.

JET!

 

Ești un jeg bosorogule, un parvenit, te lauzi ca esti barosan si cereșesti reduceri

Muie ție si celor ca tine

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ești un jeg bosorogule, un parvenit, te lauzi ca esti barosan si cereșesti reduceri

Muie ție si celor ca tine

Nu sunt bă, barosan, dar îmi permit ceea-ce tu nici nu visezi. De exemplu Deliapisii, pe care o tot muști de cur, pentru că bani, din pulă. Sărăciile ca tine, inventează aberații, sau preiau de la alți retadați și le repetă, doar-doar îi va crede cineva. Nu ai tu, cum să te pui cu mine, nici să te compari. Ești un puțoi acneic, fără bani, fără viitor, un ratat înainte de intra în viață. Stai draq cuminte în banca ta, că te fac să muști tastatura de nervi.  :laugh2

  • Like 5
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt bă, barosan, dar îmi permit ceea-ce tu nici nu visezi. De exemplu Deliapisii, pe care o tot muști de cur, pentru că bani, din pulă. Sărăciile ca tine, inventează aberații, sau preiau de la alți retadați și le repetă, doar-doar îi va crede cineva. Nu ai tu, cum să te pui cu mine, nici să te compari. Ești un puțoi acneic, fără bani, fără viitor, un ratat înainte de intra în viață. Stai draq cuminte în banca ta, că te fac să muști tastatura de nervi. :laugh2

Ce rau ești Moș Flocea 😂😂😂

Azi ai avut reducere?

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Te-ai simțit bine, nu ?

Te-ai simțit bazat cand iți facuse reducere de la 100 finalizare la 50 și tu i-ai lăsat 60 de lei

Nu merg la finalizare niciodată, pulifriciule! Căca-te-ai pe așa-zisele tale surse! 

  • Like 5
  • Minus 14
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Exista 2 tipuri de utilizatori pe forumu asta.Primu care toata ziua altceva nu face decat se vaieta si se plange.

IHI IHI IHI ............. :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2 ........ce ne facem maicaaaaaaaaaa,ce ne facem noi acumaaaaaaaaaa,ciine ne ajuta OAAAAAAA-OAAAAAAAA

Cine ne ajutaaaaaaaa,ia ce facu Picon,ma-ma-ma-sughit-chucam-bo pipilicaaaaaaaa,si pulesteu mamaaaaa plesteu nenorocituuuuu,Trollleeeeeeeeee a pus po-ihi-ze  cum sa puna po-ihi-ze..... :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  :cry2  Plangaciosi de meserie arata cu degetul plang se vaita scuipa peretii se da de garduri,cu curun pamant se tavalesc urla,striga,ORACAIESC toata ziua......PIZDE ......PIZ-de.Nu conteaza ca sunt purtatori de pula.Vanatorul de prosti o alta pizda ,numai spune,winehouse fellow Miskin toti se plang...le curg lacrimile balele nasu sufla batoane de muci 

attachicon.gif12901097.jpg

 

MARTA nu fi pizda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

nu sunt, chiar mi-a zis unul odata ca am pula, ca nu-i venea sa creada ca o femeie poate scrie cum am scris eu , s-a zapacit

 

da am inteles ca nu se joaca un  happening -adica, un scenariu care se poate modifica in timp,dimpotriva ,e un scenariu fix si redundant ,desuet , unde doar carnea de tun se schimba

 

in fiecare zi aceeasi poveste, aceleasi personaje si animator,in pofida generatiilor de utilizatori care se perinda,acelasi final , totul a incremenit intr-o forma  consumatoare inutila de energie, fara minim profit  pt utilizatorii care vor o schimbare ,lideri tineri, limbaj civilizat,  toleranta , discutii costructive, cu umor de bun simt macar

 

cand repeti mereu aceeasi actiune, doar un nebun asteapta sa obtina alte rezultate-un destept a spus asta , si cateodata te trezesti din automatism , si nu mai participi la el

 

asta-i tot, :)

  • Like 5
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...