Jump to content

Pentru amatorii de masaj

Recommended Posts

Zilele trecute eram pe site-ul olx uitându-ma la anunțuri am ajuns sa caut la masaj, am găsit masaj de relaxare , epilare , etc , sun Imi Răspunde o femeie , cu o voce fff plăcuta am întrebat de masaj , mi-a explicat in mare parte si face msssj pe tot corpul , programat in 30 minute , aranjat , dusat, zona rogerius , Ma poftește intru , o femeie statura cam 1,60 corp Atletic , simpatica , apartament frumos , nu am discutat înainte despre happy end sau altceva intim , am discutat despre una alta , masajul fffff bun Recomand , iar la final a fost cu happy end cam din propria inițiativa doar ceva gesturi înainte , prețul 50 masajul dar cu final fericit 100 de lei , am făcut dus , prosop curat gel de barbati , cabina de dus , super super !!! Recomand amatorilor de masaj ! Nu am discutat cu ea de site sau de număr sau despre anunț undeva , din propria inițiativa! Ciocane tari ðŸ‘ðŸ‘

• Like 4
  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Te duci la epilat enghinal... Cu o ora inainte iei ceva stimulent sa ri se scoale si sa ramana asa. Epilatoarea o sa se mire, iar tu explici situatia: "dupa amigdalele tale se intinde, eu incerc sa ma

Am blurat zona ochilor. Sper sa nu fie o problema ca am postat poza. Este luata de pe profilul public gasit pe fbk, cautand dupa numele si nr de tel care apar la anunul de pe OLX   ^

Zilele trecute eram pe site-ul olx uitându-ma la anunțuri am ajuns sa caut la masaj, am găsit masaj de relaxare , epilare , etc , sun Imi Răspunde o femeie , cu o voce fff plăcuta am întrebat de masaj

Posted Images

Nu cred ca e fake.

Cel mai probabil s-a speriat.

Cred ca >>despasito<< ăsta a inceput sa o terorizeze cu telefoane, cu şantaje, ce mai... dovada ca e barbat adevarat

Pulalaul asta de despacito care merge doar la masaj este in stare de asa ceva. Cum dracu ne-am.pricopsit cu un asemenea specimen?

Despacito vezi ca se strange latul futu-te-n gura de idiot.

• Like 1
  • Minus 2