Sari la conținut

Tasha Basarabeanca Top Class 0736043349


Postări Recomandate

Vizitator legistu
Reputație: 0

Hai că mă distrează unele comentarii la maxim

Mersi că mi-ai făcut seara și mai frumoasa

 

 Cu placere. Ai si servicii "extra" pentru fostii muschetari : gen uro...asa da :)  

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Tasha=Japoneza zambitoare.

 

Am trecut pe la domnisoara astazi la orele 13,00.

 

Rezervarea facuta de ieri pe whatsapp,confirmata cu 2 ore inainte si apoi indrumat la telefon catre locatie.

Am fost asteptat asa cum mi-am dorit si anume in rochita visinie (poza la pagina 79 cred)iti taie rasuflarea fata asta.

Inmanat o floare ,servit cu un pupic si un pahar cu apa si am fugit la dus dupa ce am primit instructaj de folosire a gelului+cel intim +apa de gura.Foarte profi.

Primit de la fiinta asta joviala(toata numai zambete)un oral magic eu stand pe canapea si ea in genunchi intre picioarele mele,nu va povestesc cum e oralul pt ca nu gasesc cuvintele acum si va fac si inima rea:)),dar e best of.

Dupa incalzirea cu oralul am intrat in dormitor pt normal cu zeita on top si pana sa ma intrebe ea cum imi place spre rusinea mea am fost dat gata.

Pauza de tigara si apa pt hidratare,gura uscata stiti voi,urmata de o scurta igienizare atat eu cat si japoneza frumi.

Aveam de luat o revansa la nr 2,sper sa fi fost asa,a ridicat repede juniorul cu acel oral(pfuaii)si a inceput un futai intens,de data asta eu deasupra  ca sa nu mai risc:),fata asta nu sta sa fie fututa ci te fute ea chiar daca stai tu sa controlezi miscarile,picioare ridicate ca ea am vazut doar in filme,dupa ceva vreme am finalizat oral .

 

 

Sa notez experienta mea cu Tasha.

 

Locatia este ok.=9

Tasha                =9

On                     =9

Normal              =10

Zambet             =11

Cadou               450/h

 

Recomand macar o intalnire celor care inca nu au ajuns.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Tasha=Japoneza zambitoare.

 

Am trecut pe la domnisoara astazi la orele 13,00.

 

Rezervarea facuta de ieri pe whatsapp,confirmata cu 2 ore inainte si apoi indrumat la telefon catre locatie.

Am fost asteptat asa cum mi-am dorit si anume in rochita visinie (poza la pagina 79 cred)iti taie rasuflarea fata asta.

Inmanat o floare ,servit cu un pupic si un pahar cu apa si am fugit la dus dupa ce am primit instructaj de folosire a gelului+cel intim +apa de gura.Foarte profi.

Primit de la fiinta asta joviala(toata numai zambete)un oral magic eu stand pe canapea si ea in genunchi intre picioarele mele,nu va povestesc cum e oralul pt ca nu gasesc cuvintele acum si va fac si inima rea:)),dar e best of.

Dupa incalzirea cu oralul am intrat in dormitor pt normal cu zeita on top si pana sa ma intrebe ea cum imi place spre rusinea mea am fost dat gata.

Pauza de tigara si apa pt hidratare,gura uscata stiti voi,urmata de o scurta igienizare atat eu cat si japoneza frumi.

Aveam de luat o revansa la nr 2,sper sa fi fost asa,a ridicat repede juniorul cu acel oral(pfuaii)si a inceput un futai intens,de data asta eu deasupra ca sa nu mai risc:),fata asta nu sta sa fie fututa ci te fute ea chiar daca stai tu sa controlezi miscarile,picioare ridicate ca ea am vazut doar in filme,dupa ceva vreme am finalizat oral .

 

 

Sa notez experienta mea cu Tasha.

 

Locatia este ok.=9

Tasha =9

On =9

Normal =10

Zambet =11

Cadou 450/h

 

Recomand macar o intalnire celor care inca nu au ajuns.

Iti multumesc din suflet 🥰🥰🥰Japoneza te pupa dulși

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Dragii mei,pentru o perioada nedeterminata de timp nu voi activa,sper sa se rezolve cat mai repede

Anunț aici când revin

Aveți grijă de sănătatea voastră

Tashulea va pupa

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti,Titan
  • Oras:Bucuresti,Titan

Bravo , nu te cunosc , dar felicitari.

Mulțumesc,așa mi se pare cel mai corect

E vorba de a ne detașa de egoism și a incepe sa conștientizăm faptul că dacă fiecare din noi ar avea grija de propria persoana,automat avem grija si ii protejam și pe alții,când vrei o schimbare incepe de la tine,fara a avea așteptări din exterior

ÃŽntr-adevăr a venit viața cu o metodă destul de agresiva,însă cred că e tot spre binele nostru,prea multa ignoranta in jur și poate va mai repara un pic la acest capitol

Mai ales că de când m-am "izolat",m-am pus pe pauza,totul ce era până atunci important,devenise pur și simplu o chestie banala,nu mai alerg nicăieri,nu mă consum ,nu stau sa demonstrez nimic nimănui ....a devenit totul mult mai clar și mai simplu

Sunt într-o meditație de lunga durata :)

ÃŽmi pare foarte rau pentru persoanele ce au avut de suferit în urma acestui virus :(

Aveți grijă de voi

Hmmm...din categoria dă-i voie femeii să vorbească 😄😄

Sper sa nu o iei personal,a fost o dezbatere în capusorul meu ce trebuia revărsată :)

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...