Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator jeanvaljeanone
Reputație: 0

pe tine potaie basinoasa si pe cosmelia aia mostenita de la ma-ta

Scuze, de intervenție, dar ...

 

Băi băiat, tu chiar nu vrei să te linişteşti ?

 

Cu caterinca asta ? De fapt troll-eală de tot câcatul...serios, tu chiar nu ai limite ?

 

Tu ai ceva la ... ? Crezi că faci ceva interesant de ataci, sau te ataci cu toată lumea ?

 

Şi uite aşa, nu eşti singurul care poate să facă clone şi să le folosească, făra a se folosi de ele ca să posteze poza şi numărul de telefon ... după ce o curvă a lătrat aiurea .

 

Aport .

Link spre comentariu

Scuze, de intervenție, dar ...

 

Băi băiat, tu chiar nu vrei să te linişteşti ?

 

Cu caterinca asta ? De fapt troll-eală de tot câcatul...serios, tu chiar nu ai limite ?

 

Tu ai ceva la ... ? Crezi că faci ceva interesant de ataci, sau te ataci cu toată lumea ?

 

Şi uite aşa, nu eşti singurul care poate să facă clone şi să le folosească, făra a se folosi de ele ca să posteze poza şi numărul de telefon ... după ce o curvă a lătrat aiurea .

 

Aport .

Zi tot ce simti the madking
  • Like 2
Link spre comentariu

1 ora 2100 kr + OWO 350 kr + CIM 350 kr + A level 900 kr + figuri in cap 0 kr

 

S-au mai dus 500 €, care, sper din tot sufletul, vor fi cheltuiti inteligent.

 

Urmeaza, cat de curand, o recenzie scandinava, despre haleala astora de p-acilea, despre Legea lui Jante, despre sugardaters(platforma online dezvoltata de danezi), despre purcoiul de bani, pe care stau norvegienii, despre Jihadul din Malmö.

 

Mai ramane de completat o vizita la pussygalores.dk saptamana viitoare.

 

PS.Gura maaaare, :)

Link spre comentariu
  • Oras:Jakarta
  • Oras:Jakarta

fratioare pune pozele dupa ce te-ai epilat inghinal sa vad daca mi se scoala. Sa nu uiti sa te pisi pe dusmani sefule. Daca ai futut ceva pe sugardaters in Olanda sa ma tii la curent ca's interesat. Danke

Link spre comentariu

Am fost, sunt si voi ramane un inflacarat sustinator al transportului public.Nu doar din prisma considerentelor climatice, sociale si economice, dar si datorita faptului, ca sunt o saracie, care nu-si permite nici macar un BMW inmatriculat in Bulgaria, in :) mea, pisa-m-as pe pigmeii neamuzanti, care fura glume de pe internet, dar tot fara haz sunt.

 

Dar nici preturi d-astea, Gogule, la danejii astia, pai suedejii e mai ieftini.

Iei bilet la clasa I si primesti nescafe, apa de care nici nu am auzit, ma asteptam la un Vittel si nici macar haleala.Pai acum vreo 10 ani, cand am luat trenul de noapte Chang Mai - Bangkok, la clasa premium, am primit pilaf cu rata(nu glumesc), fara franzela, insa am trecut cu vederea.

Si puteai alege sa-ti upgradezi experienta feroviara thailandeza cu, in functie de preferinte, thailandeza sau thailandez.Io am zis, fiind un snob, dati-mi, tanti, ce e mai nou si mai scump, ai de :) mea.

 

De parca umilinta nu ar fi de ajuns, de citit, doar Politiken, manifestul stangistilor.

 

Mai bine e la Suedia.

Mult mai stilata lumea si gagicile mai faine.Pacat, ca aproape toate poarta burqa acum.

 

Hai, Doamne Ajuta si sa ma pis pe voi.

 

:)

post-297688-0-60205400-1562389855_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...