Sari la conținut

Postări Recomandate

Iesi, ba, dreaq, afara de taximetru/vatman sau ce :) mea, mai esti, cu citatele tale din cartile alea de gospodine.

 

Goli-mi-as vezica in farfuria ta de duminica si pe cheliile din neamul lui picon, daca tot vrei sa te cultivi, citeste un Camus, Dostoievski sau Borges ori stai dreaq parcat.

 

Sa ma pis pe tine de taximetru/vatman sau ce amaraciune, mai esti.

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Miskinel tu te tot pregatesti de vacanta da numa n-ajungi sa pleci.

Acum unde v-a dus vaporul?

care vapor, că a naufragiat marinaru impula :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

In spate.

:shocked  :shocked Nu-mi spune ca sucul ala de lamaie cu ghimbir este "free for all" !!! La noi unele sali de fitness nici macar apa de la chiuveta nu-ti dau de-a moaca ! 

Link spre comentariu

Nu stiu altii, cum sunt, vorba lui Liviu Rebreanu, dar eu cand vad fraeri de p-acilea, care se trezesc speriati, ca nu mai au acces la PM si incep sa posteze frenetic, 1, 2, :) mea, doar pentru a-si recupera culoarea, iar eu mai ca dau in guta, la jegul de la SAS Lounge, ai de :) mea, incredibile culmi am atins.

 

:)

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Nu stiu altii, cum sunt, vorba lui Liviu Rebreanu, dar eu cand vad fraeri de p-acilea, care se trezesc speriati, ca nu mai au acces la PM si incep sa posteze frenetic, 1, 2, :) mea, doar pentru a-si recupera culoarea, iar eu mai ca dau in guta, la jegul de la SAS Lounge, ai de :) mea, incredibile culmi am atins.

 

:)

Sa faci exerciții si pentru tonifierea funduletului.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Na belea, Ion Creanga si-a schimbat numele in Rebreanu

 

Știe, știeee perversul mic Meschin despre Rebreanu de la Humulești,să nu ai dubii!

 

Mi-a tras-o cu Rapsodia X la pian a lui N. Paganini, mi-a parut chiar rău că l-am apostrofat. E băiet deștept și citit, mare păcat că a intrat dedublativ prea adânc în personajul idealist Don Quijote, sau contele nebun Mîșkin.

 

Se joacă și el, ca noi toți de altfel.

 

Tu, în plus față de noi, ai PhD ca să te joci și de-a suflat în dwarsfluit... :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...