Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ce clone, băiețaș?

Clone, eu? N-am avut și n-o să am NICIODATĂ clone și nici alte sosii sau nickname-uri relatate la persoana mea.

Daa? Cred că șeful îți poate confirma asta.

 

Văd de 8 luni, de când circul pe nimfo, că-ți place să te muiești online cu X și Y. Îți face plăcere să mă bagi și pe mine în categoria celor ce te muizează?

 

Cheers, champ.

Mai stai o data! :laugh2

Link spre comentariu

Alan Turing, când o descifrat Enigma, mi-a șoptit în viitor ce mă așteaptă :))))

 

Adică să nu înțeleg nimic, sau cel puțin să nu înțelg mai nimic, în prima fază a citirii frazelor...

 

LOL.

 

'Te-n gât de papagal omniprezent.

Tu ai altceva in tine in afara de in gat, aia si ailalta.

 

Cand ai sarit pe mine, fara ca eu sa fi aruncat nici macar un scuipat in directia ta, apropo, ai zis ca-s ala fara viata.

 

Hai sa jucam, pe episodul numit duminica trecuta, cu poze.

 

Cine muta primul?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

stim toti asta !

Hai, pa! Ești mult prea prost, cu mintea prea tulbure și oricum o freci toată ziua! Mai am și alte treburi, decât să-ți dau ție muie, maimuțoiule!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ti-a placut limba lui picon ?

 

 

 

nota 10 pentru clisma aplicata lui pipilica ! esti cel mai mare lingau de pe forum =)))

Încercarea de a mă băga în războiul vostru este penibilă, inclusiv cea de a mă ataca de pe alte clone

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

sa imi sugi pula sa imi zici cat e de mare, balena nespalata ! Sa ii dai la muie lui tactu'

Iată adevăratul tău caracter! Mizerabilule! Probabil că vei fi iar banat.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Hai, pa! Ești mult prea prost, cu mintea prea tulbure și oricum o freci toată ziua! Mai am și alte treburi, decât să-ți dau ție muie, maimuțoiule!

 

 

Iată adevăratul tău caracter! Mizerabilule! Probabil că vei fi iar banat.

nu te baneaza motanul ,profita jigodie !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Casablanca
  • Oras:Casablanca

Hai, pa! Ești mult prea prost, cu mintea prea tulbure și oricum o freci toată ziua! Mai am și alte treburi, decât să-ți dau ție muie, maimuțoiule!

 

 

sa imi sugi pula sa imi zici cat e de mare, balena nespalata ! Sa ii dai la muie lui tactu'

 

 

Iată adevăratul tău caracter! Mizerabilule! Probabil că vei fi iar banat.

amandoi ati injurat la fel, probabil amandoi trebuie sa fiti banati ! aici ai dreptate, nu contest ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Doi "boulanjeri" 🌈, care, dupa ce s-au scuipat, injura de morti si amenintat reciproc, ðŸ·ðŸ€, au inceput sa-si trimita bezele electronice 💔, floricele 🌹🌹🌹, se completeaza 🧩, pardon, isi halesc cacatul unul altuia, trompetistii izmanarilor si portavocea amarastenilor, 📢🎺, iubirea lor este radioactiva, ☢ï¸.

 

Sa ma pis pe ei si pe cine i-o fatat, ðŸ„ðŸ‘.

 

Ai de 💔 mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

amandoi ati injurat la fel, probabil amandoi trebuie sa fiti banati ! aici ai dreptate, nu contest ;)

Înjurătura mea, fiind ...?

 

 

lingaule mai fa o recenzie sa radem de tine

Așteptăm cu interes o recenzie făcută de tine. Până atunci, taci și sapă, flaușatule!

 

 

Doi "boulanjeri" , care, dupa ce s-au scuipat, injura de morti si amenintat reciproc, , au inceput sa-si trimita bezele electronice , floricele , se completeaza , pardon, isi halesc cacatul unul altuia, trompetistii izmanarilor si portavocea amarastenilor, , iubirea lor este radioactiva, ☢.

 

Sa ma pis pe ei si pe cine i-o fatat, .

 

Ai de mea.

Până una alta, te piși pe mata' !

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...