Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator loving boy
Reputație: 0

Hai las-o, oamenii aia isi plang fetele moarte si tu faci glume pe tema asta?? Bine ma, mananca tu mango pe unde te-oi plimba si lasa-ne cu aprozarele noastre!

Evito, nu trebuie sa te enervezi, doar să-i vinzi la suprapreț, ca are bani, zarzavat la toamnă :)))
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

ironic, are dreptate. Nu-l apar, are un stil diferit de exprimare.

Citește textul.

In cazul Caracal nu-si au roatul ironiile astea! Lasa-o naibii de treaba, nu e subiect de gluma
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

In cazul Caracal nu-si au roatul ironiile astea! Lasa-o naibii de treaba, nu e subiect de gluma

Reciteste textul, uită omul. ;)
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Reciteste textul, uită omul. ;)

Reciteste si tu... Una e sa-ti dai cu parerea despre cazul asta, asta inteleg, dar ce cauta @picon in contextul asta?? Mi se rupe de certurile zilnice si de cine pe cine injura, dar NU ERA CAZUL sa faci asa o tentativa de gluma!! Nu cunosc pe niciunul din cei care toata ziua se urmaresc si se insulta, dar asa ceva depaseste orice limita
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Reciteste si tu... Una e sa-ti dai cu parerea despre cazul asta, asta inteleg, dar ce cauta @picon in contextul asta?? Mi se rupe de certurile zilnice si de cine pe cine injura, dar NU ERA CAZUL sa faci asa o tentativa de gluma!! Nu cunosc pe niciunul din cei care toata ziua se urmaresc si se insulta, dar asa ceva depaseste orice limita

de parcă nu știi cât îl iubește pe Picon :)))
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

#Like, daca ai avut si tu o tanti Viorica in scoala generala

 

:)

da!

A venit sa facă curat în clasă, eram prin clasa a 7-a,jucam lapte gros cu fetele.

-vreți să stați pernuța, sau jucăm capra și vă puneți?

 

Ne-a dat diriga aia de mate o lucrare de am luat toți 3.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Reciteste si tu... Una e sa-ti dai cu parerea despre cazul asta, asta inteleg, dar ce cauta @picon in contextul asta?? Mi se rupe de certurile zilnice si de cine pe cine injura, dar NU ERA CAZUL sa faci asa o tentativa de gluma!! Nu cunosc pe niciunul din cei care toata ziua se urmaresc si se insulta, dar asa ceva depaseste orice limita

Atâta știe, atâta poate. Un personaj odios cu care nu merită să ne pierdem timpul. 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...