Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:icisa
  • Oras:icisa

ce faci coaie ? pe cine ai futut ultima oara ? ai prins o pizda buna si tu ceva ? sau tot pe laba ? ... :laugh2

 

 

picon treci in plm pe contul tau principal :))))

Mai stai o tura, iarasi esti prost! :laugh2 Esti obsedat nebunule!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In the Moon
  • Oras:In the Moon

Nu mai mult ca tine. Jet!

 

 

Ia mure și taci! Eventual, înghite!

Piconele eu credeam că ai murit în baie spânzurat de coaie, dar tu nu mai ai coaie BOSS-ule =)).

 

Fasole bătută ce ești =))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Piconele eu credeam că ai murit în baie spânzurat de coaie, dar tu nu mai ai coaie BOSS-ule =)).

 

Fasole bătută ce ești =))

Ai trecut la conturile care erau în pericol de a fi banate, este? Ai/ați văzut că Bitchy nu a mai apărut și s-a umflat placaju' pă voi? Asta e demență totală!

picon treci in plm pe contul tau principal :))))

Cine vorbește! Tu chiar crezi că păcălești pe cineva, retardel?

 

Trece viata omului 

Ca p..a piconului =))=))=))

P..a in timp se ramoleste 

Si picon imbatraneste of of mai mai =)))))

 

Ești jalnic, băiete! Cât de mult te-au afectat minusurile alea pe care ți le-am dat când aberai pe aici! Bine, nu că acum au fi mai breaz, din contra, ai trecut ls nivelul superior: jigniri și înjurături, alături de niște troglodiți mizerabili și pauperi intelectual + clonele lor!

Ești jalnic!

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ai trecut la conturile care erau în pericol de a fi banate, este? Ai/ați văzut că Bitchy nu a mai apărut și s-a umflat placaju' pă voi? Asta e demență totală!

Cine vorbește! Tu chiar crezi că păcălești pe cineva, retardel?

 

 

Ești jalnic, băiete! Cât de mult te-au afectat minusurile alea pe care ți le-am dat când aberai pe aici! Bine, nu că acum au fi mai breaz, din contra, ai trecut ls nivelul superior: jigniri și înjurături, alături de niște troglodiți mizerabili și pauperi intelectual + clonele lor!

Ești jalnic!

 

Nu m-ai suparat bossulica tu deloc pe mine =)))) Ca zici de minusuri si alea neaahh 

Acum iti intorc si eu favorul :)

P.S Esti prea sters ca sa ti iau in seama remarcile tale de om trecut prin bulendrele concretului 

 

App sti care e unitatea de masura a pe.ofiliei si a prostiei ? :>

Link spre comentariu

Ai trecut la conturile care erau în pericol de a fi banate, este? Ai/ați văzut că Bitchy nu a mai apărut și s-a umflat placaju' pă voi? Asta e demență totală!

 

Cine vorbește! Tu chiar crezi că păcălești pe cineva, retardel?

 

 

 

 

Ești jalnic, băiete! Cât de mult te-au afectat minusurile alea pe care ți le-am dat când aberai pe aici! Bine, nu că acum au fi mai breaz, din contra, ai trecut ls nivelul superior: jigniri și înjurături, alături de niște troglodiți mizerabili și pauperi intelectual + clonele lor!

Ești jalnic!

Iesi ba da-te-n pula mea tu si clonele tale Victorase . Nu suporti idea ca iti iei la mure de la jumatate de forum, te draq de pedo fil dovedit care si-a luat bataie in cocioaba matii'. De futut nu futi nimic saracio, dar dai lectii de moralitate, te cauta moartea si tu te certi pe forum ca celalalt prost de hammer
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Iesi ba da-te-n pula mea tu si clonele tale Victorase . Nu suporti idea ca iti iei la mure de la jumatate de forum, te draq de pedo fil dovedit care si-a luat bataie in cocioaba matii'. De futut nu futi nimic saracio, dar dai lectii de moralitate, te cauta moartea si tu te certu pe forum ca celalalt prost de hammer

 

Cine ... la batut ma pe asta ? Viata vantu din fatza cine ? =))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Guys nu am disparut nicaieri, va urmaresc din umbra si ma minunez. 
Eu vreau pace, imi spuneti ce va doriti ca sa fie pace?

Il tragem in teapa pe picon? Sau pe care?

Hai sa incercam sa fim civilizati si sa vorbim fara sa jignim.

Valabil pentru toata lumea!

Seara frumoasa!

Bitchy

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ai trecut la conturile care erau în pericol de a fi banate, este? Ai/ați văzut că Bitchy nu a mai apărut și s-a umflat placaju' pă voi? Asta e demență totală!

Cine vorbește! Tu chiar crezi că păcălești pe cineva, retardel?

 

 

Ești jalnic, băiete! Cât de mult te-au afectat minusurile alea pe care ți le-am dat când aberai pe aici! Bine, nu că acum au fi mai breaz, din contra, ai trecut ls nivelul superior: jigniri și înjurături, alături de niște troglodiți mizerabili și pauperi intelectual + clonele lor!

Ești jalnic!

 

Si sa sti ca mi curg lacrimi din locu ala intunecos mereu ca te am jignit ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Guys nu am disparut nicaieri, va urmaresc din umbra si ma minunez. 

Eu vreau pace, imi spuneti ce va doriti ca sa fie pace?

Il tragem in teapa pe picon? Sau pe care?

Hai sa incercam sa fim civilizati si sa vorbim fara sa jignim.

Valabil pentru toata lumea!

Seara frumoasa!

Bitchy

https://i.imgur.com/q1DuLbQ.gifv

 

Câte 6 deodată. :))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Cine ... la batut ma pe asta ? Viata vantu din fatza cine ? =))

Amada, a vrut picon pedding :laugh2, e  o poza pusa de Amada cand l-a futut in cur pe picon cu straponul da 20 cm :laugh2. Nu s-au inteles si i-a futut Amada o statuie in chelia lui picon de era sa avem azi doar pomelnic

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Amada, a vrut picon pedding :laugh2, e  o poza pusa de Amada cand l-a futut in cur pe picon cu straponul :laug2. Nu s-au inteles si i-a futut |mada o statuie in chelia lui picon de era sa avem azi doar pomelnic

 

Care ma ? =))))

Poza aia cu dosu ala paros cat Rusia ? Cu ala bagat sub o patura parca =)))))))))))))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...