Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

noutati din Asia ?

 

Ba de hoitu asta stiti cum am fi scapat mai mult ca sigur?

Ori daca Dinca era bulangiu dasta batran care sa caute oameni de varsta apropiata cu el 

Ori daca gripa asta chinezeasca ar fi ajuns mai pronuntata in Romania 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Your mind
  • Oras:Your mind

Ba de hoitu asta stiti cum am fi scapat mai mult ca sigur?

Ori daca Dinca era bulangiu dasta batran care sa caute oameni de varsta apropiata cu el 

Ori daca gripa asta chinezeasca ar fi ajuns mai pronuntata in Romania 

e degeaba , m-am convins

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Picon e idolul femeilor. Adica toate femeile vor sa fie ca el..

Includem aici si pe ma-ta ??Sau esti facut din laba si purtat de vant in vreo pizda de scroafa ??

Link spre comentariu
  • Oras:UK
  • Oras:UK

Acilea prin zonă, pe 19.01.2020, la 100 km ja mai chere, se întâlneeau patru oceane : Atlanticul de Sud, Indianul, cel Antarctic şi Oceanul Candorii Mele Sufleteşti :))) Poza mi-a făcut-o MissKeen. Cine altcineva...? :)))

 

 

https://i.ibb.co/yQgKQb6/DCIM-00390-19-01-2020.jpg

 

Cheers.

Vai steluța lui matale,!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Cand ne vom bucura, peste 2, 3 sau 5 luni, ca totul s-a terminat, probabil, undeva, va fi un doctor Rieux, care, in sinea lui, stie, ca aceast virus nu a murit.El poate sta ascuns, pitit prin blidul unui chinez de prin Tianjin, in macaroanele unui baiat de la Italea sau pe chelia radioactiva a lui Picon si, asa cum incheie Camus, "spre nenorocirea si invatatura oamenilor, ciuma isi va trezi sobolanii si-i va trimite sa moara intr-o cetate fericita."

 

Not Vaslui.

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cand ne vom bucura, peste 2, 3 sau 5 luni, ca totul s-a terminat, probabil, undeva, va fi un doctor Rieux, care, in sinea lui, stie, ca aceast virus nu a murit.El poate sta ascuns, pitit prin blidul unui chinez de prin Tianjin, in macaroanele unui baiat de la Italea sau pe chelia radioactiva a lui Picon si, asa cum incheie Camus, "spre nenorocirea si invatatura oamenilor, ciuma isi va trezi sobolanii si-i va trimite sa moara intr-o cetate fericita."

 

Not Vaslui.

 

:)

Ce-ai făcut, bă, retardel? Ți-a dat chinezoiul tău covidu'? 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:GILEAD
  • Oras:GILEAD

"Ordinele...Cand ceea ce este necesar, e doar imaginatie."

 

Viseaza unii razboaie, iar lumea e in lockdown din cauza unei gripe.

 

Ai de :) mea.

 

Salut @Aviation Babe, totul ok? Pofticiosule, din primele două postări i-ai muşcat deja de pluă şi pe Motan, şi pe Uncheş şi pe Sfinția Sa. 
 
E cum e mai rău!!!  Ți-ai resetat clanțometrul?  :)))
Nickul ăsta nou al tău se termină în bkk. E cumva prescurtare de la bukakke
 

Te rog, nu te mai împiedica în propria-ți ta balegă ! Scrie şi tu ceva frumos şi funny, spre exemplu despre vacanța ta la Cascada Victoria de acum doo luni, unde ai fost cu mine...

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...