Sari la conținut

Postări Recomandate

Cum se face, ca p-acilea, pe Sukhumvit, prin nenumaratele baruri, cand intalnesti oameni cu varsta de minim 55 ani, peste 95% sunt oameni, vorba aia, de comitet, de la care ai ce invata?

Pentru ca marea lor majoritate sunt indivizi, care au vazut lumea, impacati cu ei insisi si care fac cinste varstei din buletin.

 

Ok...Mai dai de ocazionalul Joe the Plummer din Perpulisumeushire de prin Great Britain, care este prezent seara de seara, pe soi 4, cu o bere Chang in fata, jucand billard si aruncand rant dupa rant inspre Thailanda.

 

Ba, sa crape Picon si Amada sa se faca muci la inmormantare, pe nimfomane.com nu am "vazut" nici un babalac de seama.

Toti sunt niste slinosi, "ticaiti", care abia asteapta sa-si etaleze cultura in fata unei baragladine de la tara cu 4 clase, nesesizand penibilul, niste parsivi si partinitori, care alearga dupa tot felul de beneficii si/sau bunavointe din partea baragladinelor, limbisti, cum nici pentru toantele, ce le au prin casa, nu sunt, in :) mea, ba, ma pis in Chao Praya River si ma pis pe voi, va stiti voi, cine sunteti.

Daca aveti fiice majore(oly, inca nu), sper sa-si gaseasca un mosneag la fel de slinos, precum voi.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

O sclavoaica cazuta in contemplatie la vederea stapanilor, atat poate Miss Kin, cea satula de masturbare intelectuala si nu numai

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Off to...

 

Ai de :) mea.

pai chiar de putza ta, ca ti-au dat cazare intr-un camin de nefamilisti, intr-o zona de periferie

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Extraordinar domne,hai ma veneai de la munca sau te duceai?

era in drum spre aeroport, l-au dat afara ca l-au prins la munca cum futea o gaina congelata

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

:no2  :no2  :no2  :no2

 

 

Rau ai ajuns, mah, sa faci doua postari, la rand, pe acelasi topic, fara sa te bage nimeni in seama.

 

Aide :slap2 mea, prost te-a mai facut.

 

Haicuegalarea.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

:no2  :no2  :no2  :no2

 

 

Rau ai ajuns, mah, sa faci doua postari, la rand, pe acelasi topic, fara sa te bage nimeni in seama.

 

Aide :slap2 mea, prost te-a mai facut.

 

Haicuegalarea.

Mai bine înghițea!
  • Minus 4
Link spre comentariu

5 thai SEAL si 13 scafandri straini au inceput in urma cu 2 ore scoaterea la suprafata a celor 13.

 

Drama lor ajuta exemplar autoritatile thailandeze in a distrage atentia de la carnagiul din Phuket, unde peste 40 de turisti chinezi au murit, dupa ce doua ambarcatiuni s-au scufundat din cauza conditiilor meteo dificile, dar mai ales a incompetentei personalului de la bord.

 

Ce tara minunata.

 

 

Ma duc sa ma cac ca-n Ulise de Joyce, adica sa citesc Bangkok Post pe WC.

 

Pe tine, Picoane, ma pis.Pacat, ca ma-ta a inghitit, daca tot ai adus vorba.

 

Oly, peste 10 ani ii gasesc un pakistanez lu' aia mica.

 

Continuati.

 

:)

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

5 thai SEAL si 13 scafandri straini au inceput in urma cu 2 ore scoaterea la suprafata a celor 13.

 

Drama lor ajuta exemplar autoritatile thailandeze in a distrage atentia de la carnagiul din Phuket, unde peste 40 de turisti chinezi au murit, dupa ce doua ambarcatiuni s-au scufundat din cauza conditiilor meteo dificile, dar mai ales a incompetentei personalului de la bord.

 

Ce tara minunata.

 

 

Ma duc sa ma cac ca-n Ulise de Joyce, adica sa citesc Bangkok Post pe WC.

 

Pe tine, Picoane, ma pis.Pacat, ca ma-ta a inghitit, daca tot ai adus vorba.

 

Oly, peste 10 ani ii gasesc un pakistanez lu' aia mica.

 

Continuati.

 

:)

Masturbel,ce te face sa crezi ca ne intereseaza ce drame se mai intampla prin lumea a treaia?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

...

 

Oly, peste 10 ani ii gasesc un pakistanez lu' aia mica.

 

 

 

:)

 

 

Salut, Sărăcie.

Dupa mintea ta, crezi ca are nevoie de Lumea a Treia ???

 

Doar intreb, nu dau cu parul.

 

 

post-224146-0-86693200-1531040622_thumb.jpg

 

 

Aide  :no2 mea, prost te-a mai facut!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sa dea Domnul sa-i scoata pe toti vii, desi time is running out pentru ei ! :(

 

Ambarcatiunile erau vechi, neintretinute, personalul de bord slab pregatit, cica erau si mult supra-incarcate, 40 era foarte mult, ele putea lua fiecare maxim 10-12 persoane la bord.

Thailanda nu este o tara din lumea a III-a, au si ei foarte multe resurse, in special agricultura, pescuit si turism (nu stiu daca si resurse ale subsolului), dar din nefericire si la ei este la fel de multa coruptie ca si la noi, plus interese rusesti enorme acolo...

  • Like 2
Link spre comentariu

Masturbel,ce te face sa crezi ca ne intereseaza ce drame se mai intampla prin lumea a treaia?

  

Salut, Sărăcie.

Dupa mintea ta, crezi ca are nevoie de Lumea a Treia ???

 

Doar intreb, nu dau cu parul.

 

 

attachicon.gifbac.jpg

 

 

Aide  :no2 mea, prost te-a mai facut!

 

Un scons si un pekinez, stati, ca nu m-am prins, voi cumva traiti in Occident, ai de :) mea.

De amorul artei, ascultati la mine, ca vad, ca sunteti obraznici.Thailanda este peste Romania din foarte multe puncte de vedere, amintesc aici infrastructura, turismul, piata imobiliara, sistemul de sanatate(privat, ce-i drept).

Bangkok este la ani lumina in fata jegului numit Bucuresti.Doar Bangkok are peste 20 milioane de turisti overnight pe an, asta insemnand aproape toata populatia Romaniei.Au tren suspendat, adica galusca cu care v-a prostit Oprescu, e un centru de turism medical, iar lista poate continua.Romania este cu 2 pasi in lumea a 3-a si unul in anticamera vietii din Occident.Am vazut gari din orase de provincie, care arata precum in Cambogia, pisa-m-as pe neamurile voastre de taximetristi.

 

Olygofrenule, sa dea Domnu' sa-si gaseasca un barbat, din orice lume, care nu o sa ajunga pekinezul curvelor.Ba, inseamna ca se apropie de facultate.Am observat, ca ai avut tendinte de pekinezeala cu @tanya aia, cum poti, bai plastelina, sa fii pekineza unei curve, care e mai mare decat fiica ta cu maxim 3-4 ani?

 

Pe tine te-a facut prost, sper ca nu ti-a mostenit odrasla prostia.

 

Continuati, ca mie nu mi-e greu sa ma pis pe voi.

 

 

 

Sa dea Domnul sa-i scoata pe toti vii, desi time is running out pentru ei ! :(

 

Ambarcatiunile erau vechi, neintretinute, personalul de bord slab pregatit, cica erau si mult supra-incarcate, 40 era foarte mult, ele putea lua fiecare maxim 10-12 persoane la bord.

Thailanda nu este o tara din lumea a III-a, au si ei foarte multe resurse, in special agricultura, pescuit si turism (nu stiu daca si resurse ale subsolului), dar din nefericire si la ei este la fel de multa coruptie ca si la noi, plus interese rusesti enorme acolo...

Godspeed.

Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Delir mîșkinian cauzat probabil de surmenaj, ori de la consumul unor chestii mai mult sau mai puțin legale.

aidepulamea!

 

P.S. Doar un thailandez redis mintal - scuzați pleonasmul, putea să-i ducă pe copiii ăia acolo. Și alt redus mintal, să îi mai și lingă în cur!  Aide... 

  • Minus 4
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...