Sari la conținut

Postări Recomandate

Puriii papitoi si cufuriti infumurati, pisa-m-as pe ei de oldzi de canal, maitre si coane, purtatori de camasi cu maneca scurta si sosete in sandale, chitubusari si duplicitari, sunt blocati, in :) mea, in pestera nimfomanelor, unde se scalda in cacat.

 

Ei nu vor sa fie salvati, le place in haznaua asta.

 

Continuati.

 

Hooyah.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Puriii papitoi si cufuriti infumurati, pisa-m-as pe ei de oldzi de canal, maitre si coane, purtatori de camasi cu maneca scurta si sosete in sandale, chitubusari si duplicitari, sunt blocati, in :) mea, in pestera nimfomanelor, unde se scalda in cacat.

 

Ei nu vor sa fie salvati, le place in haznaua asta.

 

Continuati.

 

Hooyah.

 

yupiii, ai avut o epifanie, bulache? toti vor sa iti faca un bine si sa te scoata de aici numa' tu te tragi inapoi la intuneric si rece. Si ud, pentru tine, din cauza si fiindca facem pipi pe u

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

yupiii, ai avut o epifanie, bulache? toti vor sa iti faca un bine si sa te scoata de aici numa' tu te tragi inapoi la intuneric si rece. Si ud, pentru tine, din cauza si fiindca facem pipi pe u

Te-ai ofticat si simtit, da-te-n pestera de purtator de camasa cu maneca scurta si sosete in sandale.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Te-ai ofticat si simtit, da-te-n pestera de purtator de camasa cu maneca scurta si sosete in sandale.

Gaurici, bag de seama ca ai fantezie cu unul cu camasa cu maneci scurte si ciorapi in sandale care te fute in cur. Te rog, tine-o pentru tine, fantezia asta, noua ne plac femeile, decat femeile. Parol

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Operatiunea de salvare a ultimilor 5 porci mistreti(4 baieti si antrenorul) a inceput in urma cu scurt timp.Vor fi scosi, conform Thai Navy Seal, in acelasi timp.

 

Cat despre ceilalti, acestia sunt sub stricta supraveghere medicala la spitalul din Chiang Rai, unul dintre ei prezentand semne de pneumonie, iar altul tahicardie, insa sunt ingrijiti de cei mai buni.Stiu asta, pentru ca odata, sa fi fost acum 3 ani, am colectat o bagaboanta din Levels, si mi-a zis ca era nurse in Chiang Rai, ai de :) mea.

 

Godspeed si Hooyah.

 

Miskin in the Big Mango,

:).

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Asa mai vezi tu si alte tari, citind stirile externe.

PS.Te-am avertizat.Nu mai posta pe acest topic.

Îl ai moștenire de la lumpenii tăi?

P.S. Sugi pula.

  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Deja au fost salvati 8, urmeaza 4+1. Kinuitu' tot in pestera, nu-l poate scoate nimeni de acolo. Nici macar cu forta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Antrenorul, care i-a dus pe baieti in pestera.

Pentru unii, om iresponsabil.

Pentru altii, erou.

 

*thailandez redus mintal

 

 

Om iresponsabil pentru aia cu spirit de acuzatori,justitiari,judecatori,plini de ei cacanistrele cu motorina,care le-au trait si le stiu pe toate,unsi cu untura de dinozaur...multi au si copii,si tot asa,plm..

Link spre comentariu

*thailandez redus mintal

 

 

Om iresponsabil pentru aia cu spirit de acuzatori,justitiari,judecatori,plini de ei cacanistrele cu motorina,care le-au trait si le stiu pe toate,unsi cu untura de dinozaur...multi au si copii,si tot asa,plm..

Istoria este, de fapt, altfel.

Excursia a fost planificata, iar baiatul asta a avut inspiratia si taria sa-i indrume pe copii cat mai adanc in pestera.A fost si calugar budist pentru multi ani, ceea ce sunt sigur ca a contat enorm.

Picon l-a numit thailandez redus mintal pentru ca el e plin de ura, nesiguranta si prostie.

 

 

2 au mai fost scosi, iar in urma cu cateva minute pompele aduse pentru a scoate apa au fost oprite, semn ca ceilalti 2, antrenorul, doctorul si puscasii marini sunt in zona neinundata.

 

Hooyah.

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Istoria este, de fapt, altfel.

Excursia a fost planificata, iar baiatul asta a avut inspiratia si taria sa-i indrume pe copii cat mai adanc in pestera.A fost si calugar budist pentru multi ani, ceea ce sunt sigur ca a contat enorm.

Picon l-a numit thailandez redus mintal pentru ca el e plin de ura, nesiguranta si prostie.

 

 

2 au mai fost scosi, iar in urma cu cateva minute pompele aduse pentru a scoate apa au fost oprite, semn ca ceilalti 2, antrenorul, doctorul si puscasii marini sunt in zona neinundata.

 

Hooyah.

 

 

 

 

Eu am zis de atatea ori la unii,ca daca tot simt ei nevoia de a venera pe cineva,sa o faca cu Budhha macar si nu c-un nene smecheras,dusmanos si razbunator,iubitor doar cand vrea el si cu cine vrea,daca.

Cica nu,ca e pacat! :)

Link spre comentariu

Nu pot sa cred asa ceva.Toate televiziunile thailandeze au intrerupt transmisia live de la fata locului, la ora 18, pentru a face loc programului zilnic de propaganda a juntei.

Insa oamenii au oprit televizoarele si urmaresc live pe Facebook operatiunea de salvare.

Nation TV, ziar simpatizant al Casei Regale, au ales sa intrerupa programul de propaganda.

 

Hooyah,

Miskin in the Big Mango.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...