Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Degeaba, pustiu, nu primesc moldoveni saraci cu duhul in preajma mea.

PS.McHammer, nu te vad bine, te transformi in Machucambo nr 2, catzaua mea.

Hai, gata pe ziua de azi.

Intra fata la lucru mintenas si tre' sa vorbesc cu mamasan sa mi-o vanda din nou.

Te simti ca la tine la piata in Vaslui aici :))

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

ba toate ca toate dar esti in bankgog mortii lui de oras cum se scrie.. tu vezi ce saracie e acolo ? daca ma duc cu salariu meu pa luna de 2600 ron sunt rege an bankog 3 luni si patru saptamani sa moara ceam pe casa

 

mai usor ca nu e nicio smecherie.. am crezut draq ca te plimbi pa pollock's path dar am ancurcat orasele

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

Xoxo vezi ca-mi bag pula in mata la ora 5. Zii lui mata sa fie pregatita ca ii rup dantura.

 

Ora 5 a venit, pula lu prostitution nu si-a revenit!

 

Ba miskine ia zi-ne tu cu cuvintele tale: tu ai futut vreodata o **spam editat** contra cost?

Link spre comentariu

Ia uite-i, Gogule.Sunt aici cativa, care daca ies din tara 1-2 ori pe an si isi dau cu parerea despre marele Krung Thep.

 

Daca puneam o poza cu un HDB sau Chungking Mansions, v-ati fi hlizit si la aia.

 

Pana una alta...Am vazut o emisiune pe Digi24.Ferentari in Bukarest, capitala UE.

ba toate ca toate dar esti in bankgog mortii lui de oras cum se scrie.. tu vezi ce saracie e acolo ? daca ma duc cu salariu meu pa luna de 2600 ron sunt rege an bankog 3 luni si patru saptamani sa moara ceam pe casa

 

mai usor ca nu e nicio smecherie.. am crezut draq ca te plimbi pa pollock's path dar am ancurcat orasele

 

Lasand gluma la o parte, eu platesc chirie cam 42000 THB.Fa un calcul.

Cu echivalentul a 2600 RON nici macar nu ies din casa intr-o seara de weekend si nu glumesc.

 

Am râs...omu nu are nici o vină că.i plac băieții..așa s.a nascut săracu...:)))

 

Gogule, eu nu stiu, de unde sa incep.De la faptul ca fugi de langa nevasta si plozi sa te spurci in curve nespalate din Pattaya(exact cum un turist strain, aflandu-se in Romania, isi lasa familia in statia de benzinarie si el se duce la tigancile din parcarea de TIR-uri) sau ca bei vin cu fanta?

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...