Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Cum bre, post-mortem?

 

:thinking chiar asa!! Cred ca a fost  nominalizat UL _Ianuarie 2019 ,dupa aia a fost banat,dar Pisicut nu apucase sa il felicite. Doar nu era banat si la nominalizat UL

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Ragno a fost banat in a doua decada a lunii decembrie - Acum el apare ca fiind offline dar l-am vazut navigand forumul in jur de Dec 17 2018 02:09 AM - pentru ca sa fie ulterior desemnat UL....taare asta.

Motane, să le tai ”coada” tuturor dușmanilor Inesukăi...prietenii știu de ce...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ragno a fost banat in a doua decada a lunii decembrie - Acum el apare ca fiind offline dar l-am vazut navigand forumul in jur de Dec 17 2018 02:09 AM - pentru ca sa fie ulterior desemnat UL....taare asta.

Motane, să le tai ”coada” tuturor dușmanilor Inesukăi...prietenii știu de ce...

 

nici eu nu inteleg, cum sa puna UL un membru banat, te doare capu'

  • Like 1
Link spre comentariu

Ragno a fost banat in a doua decada a lunii decembrie - Acum el apare ca fiind offline dar l-am vazut navigand forumul in jur de Dec 17 2018 02:09 AM - pentru ca sa fie ulterior desemnat UL....taare asta.

Motane, să le tai ”coada” tuturor dușmanilor Inesukăi...prietenii știu de ce...

 

poate primeste un manual de limba romana, avea mari probleme sa lege un subiect de un predicat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

poate primeste un manual de limba romana, avea mari probleme sa lege un subiect de un predicat

:giggle:  :giggle:  :giggle:  pentru ce manual,cand este un forum de pizdā,futut si pulā, chiar trebuie  lecti de lexicā si gramaticā,cand totul pana la urma se rezulta la simti bine si lovele?Daca mergi la una si nu prea este ok din limbaj tipa dar arata belea pula ta ce zice>?nu intru in ea ca nu stie conjugarea verbului "a merge" la perfect compus?,sau tipa nu te primeste daca vb putin vasluiana sau craioveana?.El a gresit (Ragno) prin limbajul lui,atitudinea OK(dpmdv),daca ai o nemultumire conteaza cum o expui,toti stim sa zicem muie,zdreanta,saracie,nespalata,etc etc..Multa sanatate!!

  • Like 5
Link spre comentariu

:giggle:  :giggle:  :giggle:  pentru ce manual,cand este un forum de pizdā,futut si pulā, chiar trebuie  lecti de lexicā si gramaticā,cand totul pana la urma se rezulta la simti bine si lovele?Daca mergi la una si nu prea este ok din limbaj tipa dar arata belea pula ta ce zice>?nu intru in ea ca nu stie conjugarea verbului "a merge" la perfect compus?,sau tipa nu te primeste daca vb putin vasluiana sau craioveana?.El a gresit (Ragno) prin limbajul lui,atitudinea OK(dpmdv),daca ai o nemultumire conteaza cum o expui,toti stim sa zicem muie,zdreanta,saracie,nespalata,etc etc..Multa sanatate!!

cand e vorba sa relateze un futai e foarte greu de urmarit pentru ca este un ANALfabet si agramat, in rest da, multa sanatate !

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...