Sari la conținut

Anabella/Patricia/‭0790384337!! Blonde Girl ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Acum o săptămâna, in jur de ora 22:00 am avut o programare cu o persoana pe care am simțit-o cam dubioasa dar mi-am zis in gând ca sunt paranoica ca de obicei. Respectivul client a spus ca mai întârzie, se face ora 23:00. In fine am zis sa îl aștept pentru ca oricum era ultima programare. Într-un final ajunge la ora 23:00. Îl întâmpin frumos și îl întreb dacă vrea sa bea un pahar de apa și sa vorbim puțin înainte sa mergem in camera. El începe sa îmi pună întrebări cu cine sunt in casa, aberații din astea .. eu ii răspund ca sunt singura cu cățelușul meu.. proasta decizie .. el începe sa ma întrebe dacă vreau sa scot cățelul afara împreuna cu el, eu ii zic ca l-am scos deja și el tot insista sa ieșim afara.. și eu tot ii zic ca nu ies. Afara mai erau încă 3 puștani ca el, ii văzusem pe geam dar nu am crezut la început ca sunt cu el. Îl întreb cât vrea sa stea ? El zice o ora dar cică și-a uitat banii in mașina și sa merg cu el sa ii iau.. eu i-am zis sa se ducă singur sa ii ia. Când a plecat, am închis USA și geamurile și la scurt timp au apărut toți cei 4 indivizi in fata ușii. Au bătut pana a ieșit un vecin la ei ca sa ii liniștească. Pana la urma au plecat nebunii. Tipul cred ca era de etnie, avea o figura mai de smecharas,165m aproximativ. Nu ii mai știu numărul, ca îl postam, deși eu nu fac așa ceva. Sper ca v-am liniștit cu povestea mea. Mie nu mi-sa întâmplat niciodată așa ceva, de când sunt in jobul asta. Dar asta este, am trecut peste. O zi buna sa aveți!

Bai Patii cati dubiosi pe lunea asta.
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Acum o săptămâna, in jur de ora 22:00 am avut o programare cu o persoana pe care am simțit-o cam dubioasa dar mi-am zis in gând ca sunt paranoica ca de obicei. Respectivul client a spus ca mai întârzie, se face ora 23:00. In fine am zis sa îl aștept pentru ca oricum era ultima programare. Într-un final ajunge la ora 23:00. Îl întâmpin frumos și îl întreb dacă vrea sa bea un pahar de apa și sa vorbim puțin înainte sa mergem in camera. El începe sa îmi pună întrebări cu cine sunt in casa, aberații din astea .. eu ii răspund ca sunt singura cu cățelușul meu.. proasta decizie .. el începe sa ma întrebe dacă vreau sa scot cățelul afara împreuna cu el, eu ii zic ca l-am scos deja și el tot insista sa ieșim afara.. și eu tot ii zic ca nu ies. Afara mai erau încă 3 puștani ca el, ii văzusem pe geam dar nu am crezut la început ca sunt cu el. Îl întreb cât vrea sa stea ? El zice o ora dar cică și-a uitat banii in mașina și sa merg cu el sa ii iau.. eu i-am zis sa se ducă singur sa ii ia. Când a plecat, am închis USA și geamurile și la scurt timp au apărut toți cei 4 indivizi in fata ușii. Au bătut pana a ieșit un vecin la ei ca sa ii liniștească. Pana la urma au plecat nebunii. Tipul cred ca era de etnie, avea o figura mai de smecharas,165m aproximativ. Nu ii mai știu numărul, ca îl postam, deși eu nu fac așa ceva. Sper ca v-am liniștit cu povestea mea. Mie nu mi-sa întâmplat niciodată așa ceva, de când sunt in jobul asta. Dar asta este, am trecut peste. O zi buna sa aveți!

nasol, bine că nu a fost mai rău!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Revazut ieri cu Patri in noua locație.

La fel de nebunatica , fresh , vesela si joviala. O incantare.

Nu mai detaliez . Totul a fost la fel de bine ca de obicei. Notele raman la acelasi nivel .

P.S. A fost ok si la mine frate Witcher! Stii tu ce 😊...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

Revazut ieri cu Patri in noua locație.

La fel de nebunatica , fresh , vesela si joviala. O incantare.

Nu mai detaliez . Totul a fost la fel de bine ca de obicei. Notele raman la acelasi nivel .

P.S. A fost ok si la mine frate Witcher! Stii tu ce ...

Te pupic, ești un simpatic :* :* :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei !!!:*

Sunt disponibilă pentru programări!! De la ora 20:00 pana la 00:00 au avantajul la programări doar cei care ma cunosc :D

Metoda de contact pentru programări : Whatsapp,Viber,Apel,Sms la numărul de telefon 0⃣7⃣9⃣0⃣3⃣8⃣4⃣3⃣3⃣7⃣

Rog sa mi-se specifice prin mesaj clar ora pana la care va pot contacta înapoi in cazul in care nu voi putea sa răspund :D

Locația mea este ca zona la tineretului :)

Cadou:400 lei/ și 250 lei/30 min :)

CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

Va pupacesc și va aștept cu drag ;) :X

 

PS: Va rog sa ma contactați cu cel puțin 30 de minute înainte pentru o programare :D

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Inseamna ca trebuie sa o încerc și eu,face FK sau nu?

Va salut.

Revazut ieri cu Patri in noua locație.

La fel de nebunatica , fresh , vesela si joviala. O incantare.

Nu mai detaliez . Totul a fost la fel de bine ca de obicei. Notele raman la acelasi nivel .

P.S. A fost ok si la mine frate Witcher! Stii tu ce ...

Link spre comentariu

Cum se apara o fata ?

Atâta panică bagi.. după ce că îs ele speriate, mai bagi și panică în ele. D-aia atunci când bagi în seamă îți pun tot felul de-ntrebări.

 

Dar eu il am pe cățeluș și nu are cum sa ma apere. Mai bine îmi cumpăr un rotweiller și îl dresez =))

Eh, ce săă.. dacă e unul din ăla mic alb, se bagă sub pat. Cum am auzit eu de niște cățeluși când au dat de urs, au început să plângă.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atâta panică bagi.. după ce că îs ele speriate, mai bagi și panică în ele. D-aia atunci când bagi în seamă îți pun tot felul de-ntrebări.

 

 

 

Eh, ce săă.. dacă e unul din ăla mic alb, se bagă sub pat. Cum am auzit eu de niște cățeluși când au dat de urs, au început să plângă.

Exact din ăla este =))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...