Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 7 ore, vld95 a spus:

Dacă ii dai la pagina 47 și te uiți la postările mele, cred ca unele poze încă se incarca, oi fi uitat sa le dau autodelete😅

P.s. sunt cu fosta dar nu era deloc de neglijat. În cazul în care intri, spune-mi și mie părerea ta despre ea

E mai buna foata😁

Link spre comentariu
  • Oras:Petrosani
  • Oras:Petrosani
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 1 oră, Cuzin a spus:

Cu așa bunăciune acasă,mai joci și în deplasare???

Nu sunt pozele mele. Eu am repostat link-urile altui coleg. Ca sa le puteți acesa mai usor.

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
13 hours ago, vld95 said:

Dacă ii dai la pagina 47 și te uiți la postările mele, cred ca unele poze încă se incarca, oi fi uitat sa le dau autodelete😅

P.s. sunt cu fosta dar nu era deloc de neglijat. În cazul în care intri, spune-mi și mie părerea ta despre ea

Tu esti exceptia cu poze lasate pe termen lung :). Am incercat ultimele 10-15 pagini, aproape toate expirate.

Superba si fosta ... dar actuala e peste :)

 

Link spre comentariu
Reputație: 387
  • Oras:Gaesti
  • Oras:Gaesti

 

Acum 6 ore, lorenzo12 a spus:

E mai buna foata😁

 Sincer și eu o preferam pe fosta dar după câte fantezii mi-a satisfăcut am zis ca e momentul sa ne oprim

  • Haha 3
Link spre comentariu
Reputație: 387
  • Oras:Gaesti
  • Oras:Gaesti
Acum 1 oră, rayvan889 a spus:

@vld95 Lasa te rog o adresa de mail.

Spor la poze :)

Îmi fac timp intr-o zi sa ma ocup de adresa ce o folosesc și pentru nimfomane și îți las.

De asemenea îmi voi face timp în viitorul apropiat pentru a deschide cutia Pandorei. Mai exact, laptopul vechi în care mai am poze și cu fosta. Observ ca e apreciata de mulți din noi 🙃

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 387
  • Oras:Gaesti
  • Oras:Gaesti
Acum 10 ore, robi29 a spus:

Putem da de ea? 🫣

Din respect pentru mine, ea si ceea ce a fost intre noi nu dau detalii personale despre ea, la fel cum nu as face-o indiferent de persoana de care ar fi vorba. Cred ca e un defect al meu sa apreciez momentele faine petrecute cu cineva și persoana chiar si după ce totul e doar trecut😇 

În schimb, dacă aveți vreo intrebare/curiozitate despre ce nebunii am făcut cu domnisoara răspund cu drag la orice intrebari😂

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 4683
Acum 3 minute, vld95 a spus:

Din respect pentru mine, ea si ceea ce a fost intre noi nu dau detalii personale despre ea, la fel cum nu as face-o indiferent de persoana de care ar fi vorba. Cred ca e un defect al meu sa apreciez momentele faine petrecute cu cineva și persoana chiar si după ce totul e doar trecut😇 

În schimb, dacă aveți vreo intrebare/curiozitate despre ce nebunii am făcut cu domnisoara răspund cu drag la orice intrebari😂

Bravo!

Felicitari pentru ceea ce ai scris și gândești! 
Și eu am aceleași principii!

Link spre comentariu
Reputație: -3159
2 hours ago, vld95 said:

Din respect pentru mine, ea si ceea ce a fost intre noi nu dau detalii personale despre ea, la fel cum nu as face-o indiferent de persoana de care ar fi vorba. Cred ca e un defect al meu sa apreciez momentele faine petrecute cu cineva și persoana chiar si după ce totul e doar trecut😇 

În schimb, dacă aveți vreo intrebare/curiozitate despre ce nebunii am făcut cu domnisoara răspund cu drag la orice intrebari😂

Esti un mare om, @vld95! Sa te tina Dumnezeu sanatos! 🙏

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
Acum 39 minute, sic sic a spus:

Nici voua nu va mai funcționează imgBB?

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Home town
  • Oras:Home town
1 oră în urmă, sic sic a spus:

Nu am reușit cu el. Nu a funcționat, nu știu motivul.

Probabil e din cauza lor, ca am incercat si eu sa încarc niste poze si nu a funcționat.

"Un om de succes este acela care poate construi o fundație solidă cu cărămizile pe care alții le aruncă în el." - David Charles Brink

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 6 ore, rayvan889 a spus:

Super dragute. Daca se poate doar putin mai wide, sa sa vada mai mult din fata? Strict o preferinta personala :)

Te cred dar sunt trimise de ea nu sunt făcute de mine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...