Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Oras:Arad
  • Disponibila

Băi fraților... nu am nimic cu nimeni, dar puneți unii nişte poze cu pizde si cur neepilat de vai mama lor de floci🙈😂😂 voi chiar nu aveți treabă când lingeți pe acolo să simțiți flocii ăia că vă înțeapă la limbă ?😂😂 si nu îmi ziceți că nu o faceți, ca toți o facem... pizda se spală si e ca nouă 😂😂 eu am trimis o pe a mea la epilare definitivă, chiar eu i-am plătit toate şedințele... poate sunt eu mai fixist dar chiar nu imi place să văd păr pe cur si la pizdă la o femeie. Buun, că are acolo o linie sau un model, ceva... da, e frumos dar să simți cum te înțeapă flocii ăia pe lângă pulă sau si mai rău, în limbă... e chiar grețos...

Doar eu sunt aşa, sau mai sunt oameni ca mine ?😂😂🙈

Fără supărare şi hate... doar întreb🤔 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Oras:Arad
  • Disponibila

Şi da... stiu că veți sări pe mine că eu dece nu pun cu a mea si etc... 

A mea nu stă fraților... sare ca arsă când îi fac poză sau o filmez în timpul actului, să nu cumva să fac ceva cu ele sau să le vadă cineva... Credeți-mă, că aş pune multe poze si filmuleţe, că are o pizdă aşa frumoasă, de zici că după aia am ales o (omul bun are noroc în viață 🤷) dar nu stă, nicicum 

Ştiu, gusturile nu se discută.... dar nici chiar aşa frate că te înțeapă flocii la limbă 🤣🤣🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 34 minute, DoNi69 a spus:

Băi fraților... nu am nimic cu nimeni, dar puneți unii nişte poze cu pizde si cur neepilat de vai mama lor de floci🙈😂😂 voi chiar nu aveți treabă când lingeți pe acolo să simțiți flocii ăia că vă înțeapă la limbă ?😂😂 si nu îmi ziceți că nu o faceți, ca toți o facem... pizda se spală si e ca nouă 😂😂 eu am trimis o pe a mea la epilare definitivă, chiar eu i-am plătit toate şedințele... poate sunt eu mai fixist dar chiar nu imi place să văd păr pe cur si la pizdă la o femeie. Buun, că are acolo o linie sau un model, ceva... da, e frumos dar să simți cum te înțeapă flocii ăia pe lângă pulă sau si mai rău, în limbă... e chiar grețos...

Doar eu sunt aşa, sau mai sunt oameni ca mine ?😂😂🙈

Fără supărare şi hate... doar întreb🤔 

Mai sunt frate ca tine cu miile cred , nu esti unicat , pe unii ii deranjeaza , pe unii nu , unora li se pare scarbos , altora nu , si a mea are deja 4 sedinte de epilare definitiva. Sunt gusturi si gusturi . Si tu bat pariu ca pentru anumite persoane esti nesuferit , poate scarbos , pentru altele esti de nota 100 , simpatic , plm nu exista pe lumea asta o persoana sa fie pe placul tuturor. Peace !!!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 43 minute, DoNi69 a spus:

Băi fraților... nu am nimic cu nimeni, dar puneți unii nişte poze cu pizde si cur neepilat de vai mama lor de floci🙈😂😂 voi chiar nu aveți treabă când lingeți pe acolo să simțiți flocii ăia că vă înțeapă la limbă ?😂😂 si nu îmi ziceți că nu o faceți, ca toți o facem... pizda se spală si e ca nouă 😂😂 eu am trimis o pe a mea la epilare definitivă, chiar eu i-am plătit toate şedințele... poate sunt eu mai fixist dar chiar nu imi place să văd păr pe cur si la pizdă la o femeie. Buun, că are acolo o linie sau un model, ceva... da, e frumos dar să simți cum te înțeapă flocii ăia pe lângă pulă sau si mai rău, în limbă... e chiar grețos...

Doar eu sunt aşa, sau mai sunt oameni ca mine ?😂😂🙈

Fără supărare şi hate... doar întreb🤔 

GUSTUURILE NU SE DISCUTA!.

O ZI BUNA!!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...