Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ehh, s-a terezit unu caruia nu i-am gresit cu nimic sa ma faca cu ou si otet aici...

 

 

Trezit*

chiar asa? chiar te-a dernajat cineva cu ceva, si ai inceput iar cu  limbaj trivial?hai sa ca poti si altele nu doar expresi meschine..etc.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu va mai faceti planuri mari ca fata e putin in reparație!ARE UN OCHI VANAT,zicea ea ca fratilor ei ar fi executați iar păsărică e încă in reparație,explica cam Evaziv problema....multa baftă băieți!din punctul meu de vedere notele ei la momentul asta nu se mai justifica....

Nu cred ca ti-am gresit frate cu nimic sa imi vorbesti asa... nu te-a jignit nimeni niciodata, ai fost respectat, p... facerea de bine e futere de mama stii? Daca mai imi calci pragul casei voi stii cum sa te tratez...
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Am fost, nu ai cum cu oameni perversi, nu i-am gresit cu nimic, a fost respectat si apreciat pana sa vad aici ca ma face cum vrea el...

ce sa fie apa sub pod

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

uite ce fata frumoasa

cand mai arunca cate unul cate o rautate la adresa ta nu mai pune botul ca sunt doar rautaciosi 

Ai sex appeal, in pat deborezi de senzualitate :D ..  in cuvinte simple esti draguta foc 

 

un cusur ai totusi ... esti tare nepriceputa ca si fotograf da-ti un pic silinta cand te pozezi  ...ca o fotografie reusita face cat 1000 de cuvinte  :))) 

ps: erau niste colegi de forum, fotografi iscusiti ..poate te ajuta ei cu foto profi sau macar cu sfaturi :)     ... boyz ? help this poor girl to acquire some photographer skills  .., va da si ea un sfarc la supt ..o aluna o maslina ceva :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

uite ce fata frumoasa

cand mai arunca cate unul cate o rautate la adresa ta nu mai pune botul ca sunt doar rautaciosi

Ai sex appeal, in pat deborezi de senzualitate :D .. in cuvinte simple esti draguta foc

 

un cusur ai totusi ... esti tare nepriceputa ca si fotograf da-ti un pic silinta cand te pozezi ...ca o fotografie reusita face cat 1000 de cuvinte :)))

ps: erau niste colegi de forum, fotografi iscusiti ..poate te ajuta ei cu foto profi sau macar cu sfaturi :) ... boyz ? help this poor girl to acquire some photographer skills .., va da si ea un sfarc la supt ..o aluna o maslina ceva :)

😂😂😂😂😂😂â¤ï¸â¤ï¸ Mersii mult, stiu ca nu prea le am cu pozele, dar voi lua in considerare si partea cu fotografiatul singura, dar nush ce sa zic ca imi cam da cu eroare cand imi fac o poza :)))
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...