Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 1 oră, Alvaro82 a spus:

Esti singura Alicee? Sau e si R.F. Cu tine?

Brusc nu te mai deranjeaza pestele? 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare tuturor! In urma puținelor recenzii ale Alicei, am decis să îi fac o vizită de relaxare. Am fost îndrumat ușor la locație, prin WhatsApp cu share location, nu ai cum să dai gres (blocurile Moon Light, Mamaia). Ajuns la locație mi-a dat detaliile de interfon, etaj, etc. Ajuns la ușă...mi-a deschis Alice cu un zâmbet care m-a destins și m-a cucerit pe loc. Era aranjată, sutien și chiloței cu ceva ciorapei cu model care îi pun in valoare picioarele lungi și frumoase. Am stat de vorbă destul de mult, cred că undeva la o jumătate de oră, sau chiar mai bine. E o "lipicioasă" și am făcut acel "click" de care vorbesc mulți. Am făcut un duș de refresh, am primit prosop proaspăt și am trecut la treabă. Fata e super curată, epilată fresh, miroase foarte plăcut și este exact ce trebuie. Tânără, frumoasă, sânii mari, frumoși, carnea tare... te ia de cap. Am prestat un cunnilingus pe care mi l-a întors cu un ON, umed și adanc, apoi NP și după ce mi-am făcut damblaua in pozitia misionarului, am zis să o las și pe ea la LOT, despre care am auzit atâtea de bine. Și da, e, de bine... Am revenit după o mica pauză la dat în bărci și am reușit să finalizez cu brio.

Și notele:

Locația: 10

Fata, 10 pe linie, de la aspect la igienă, prestație...nu e ceva ce să nu îmi placă la ea

Halatul...am lăsat 500 pt aprox o oră și vreo 45 min door to door

De revenit...da, e de aprofundat ca o carte bună, eu am zis că o iau acasă...păcat că mai stă in Constanța doar până Joi.

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pentru cei care o cunosc și o apreciază pe Alice, recenzia mea nu face altceva, decât să confirme ceea ce ei știu: Alice este o fată minunată, înaltă, cu un corp frumos proporționat, exact ca în pozele de pe Publi. Ea îți poate oferi tot ceea ce îți dorești  în materie de sex oral și normal, acestea fiind serviciile de care eu am beneficiat ieri dimineața! 

Am ajuns la ea pentru o oră, conform programării, apartamentul este același de la Moon Light, cu toate utilitățile și igiena cunoscută, prosoape la baie, lenjerie curată. Loc de parcare se găsește ușor, turiștii și cei cazați acolo nu sunt curioși să vadă cine intră și cine iese (ca în blocurile de la Cireșica, de exemplu!).

Totul a decurs ca la carte, cu preludiu prelungit, OP și NP de nota 10, Alice este răbdătoare, nu se uită la ceas, nu răspunde la telefoanele care mai sună din când în când, face tot ce trebuie ca să te simți bine și să îți dorești să mai vii!

Din păcate, nici de această dată nu stă prea mult, am înțeles că luni vrea să plece. Sper să o mai prind o dată!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Daca tot a fost semnalata disponibilitatea ei in "glorioasa citadela" ( thanks Obi ), am decis sa o revad pe Alice, prima intalnire fiind destul de "ciudatica", din motive care tin mai degraba de mine, si poate intr-o mai mica masura de intreg "contextul" de la acea vreme.

Am programat pentru azi o intalnire matinala, avand (eu) ziua de ieri ocupata cu alte pasiuni care nu tin de "sex", urmand sa-i confirm cu o seara inainte. Se vede experienta din modul in care reuseste sa te incite din momentul discutiilor "preliminare" ( fara sa uzeze de aluzii sexuale ), sau poate sunt eu mai usor de impresionat....

Astfel ca azi dimineata am purces la drum spre Mamaia, cu un pit-stop pt cafea, daca tot am trezit fata din somnul de frumusete.  Desi indicatiile ei au fost foarte clare, cu gandul la fundul ei, am reusit "performanta" de a incurca scarile, acum pare amuzant, o experienta de genul "am facut-o si pe asta"...Dupa ce m-am "regrupat" am reusit sa ajung si la Alice urmarit de vecini pana am intrat in scara. 

Alice, o fata frumusica la fata, piesa de rezistenta pentru mine, fundul, cei care sunteti adepti ai sanilor voluptosi si naturali (aici presupun, asa mi s-au parut mie), o sa fiti multumiti. Un corp..."armonios" e termenul care imi vine in minte, peste care anii ( multi, putini, nu pot sa ma exprim si chiar daca as putea nu as face-o ) au trecut frumos.

Am socializat, ne-am amuzat de intamplarea de "camera ascunsa" a carui protagonist am fost, mi-am luat "puli" pentru ca nu luasem si zahar pt cafea..., dar am reusit pana la urma s-o reglam ( de zahar zic ) cu ce avea ea prin casa.

Nu stiu daca intereseaza pe cineva, dar ca preludiu, interludiu, postludiu si orice alte derivate va mai trec prin cap, pentru mine Alice "da tonul", evident sunt subiectiv, din prisma propriilor experiente ( cu domnisoare prezente pe site). A fost o experienta completa ( serviciile pe care le ofera uzual, nu va ganditi la alte prostii ), cumva pe "chill" asa..., o "cafea" pe care mi-as dori s-o mai savurez atunci cand timpul ne permite.

Nu dau note, nu am "pregatirea profesionala" necesara, dar are niste "aptitudini" remarcabile la oral, normalul a fost "dictat" de mine, cu participarea activa a ei, o pasarica ce se cere dezmierdata si reactioneaza frumos la stimuli. 

Concluziile "sunt la voi", nu ma refer la cei care stiti despre ce e vorba.

Sa fiti iubiti....

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Coitwo colț cu Inel2
  • Oras:Coitwo colț cu Inel2

Revizitat astazi pe Alis, o cunostinta mai veche dar care nu era de ratat inaintea plecarii in vacanta.
Contactata pe wp de ieri cu intervalul de timp la care imi poate raspunde, am stabilit interactiunea pentru azi la amiaza. Locatia in zona ciresica, langa sens, curat si dotat cu tot ce trebuie pentru aceste activitati,baia utilata cu detoate la alegere.
Am trecut la bauturi racoritoare si tigari, ne-am spovedit unul altuia cu ultimele luni din viata fiecaruia, GFE d-ala sau cum i-o zice. Inainte sa ne luam la tranta, am trecut pe la baie pentru refresh, Alis fiind deja pregatita, asteptandu-ma in sutien si  tanga do brasil in usa dormitorului. Am considerat ca sutienul este prea mic pentru sanii aia mari si tari ca piatra asa ca l-am desfacut, sanii m-au pocnit peste ochi si de aici s-a rupt filmul!
Imi amintesc ca am terminat in doggy, un fund demential si solduri sanatoase, contractii vaginale deosebite.
Ceea ce a fost intre desfacerea sutienului si pana la finalizare, sunt chestii de rutina pe care le facem toti.
Aspect, igiena, gfe, servicii 10
Amenda a fost 200 pentru o finalizare si acum stau si ma gandesc cum sa fac sa plec cu ea in vacanta si sa las nevasta acasa.

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , aseară am vizitat o și eu pe Alice ...tura trecută nu am "prins o" din cauza muncii în fine ....revăzut , mi a deschis ușa domnișoara , m a aștepta în chiloței și cu sânii la vedere...dar sânii au crescut încât nici în mână nu mai îmi icapeau ....vorba ei " mi a rămas mana mica " 😁 , oricum sunt superbi și ei și ea ....stat la o țigară de vorbă etc ...am intrat în camera de nebunii , a venit peste mine , cu sânii se juca cu gogu ...la un moment dat vorbea și cu el .."ce faci mă" 😁😂....când a văzut că este băgat în seamă a început să se ridice și el ...a început cu un ON bine făcut soft Deep cat s a putut dar frumos ...i am zis sa trecem la un NP pus căciulița ea peste mine sa ii mai admir sânii aia superbi încât nici în mână nu mai îmi încăpea ..."mi a rămas mana mica " 😁....schimbat in doggy ...priveliște frumoasă gemete din partea ei reale nereale s a descurcat ....și fin a fost orala eu in genunchi in pat ea s a întins repede in lateral și booom .....cadoul 250 cu extra bine investiți....

Ps : am înțeles că mai sta până vineri inclusiv cred ....sper să o mai revad până pleacă ..daca timpul îmi permite ! Spor 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 2 minute, alice-ali a spus:

Când am stat la ciresica nu ai mai văzut sa vi! Tzeapa! În mamaia stau 🤣🤪

Uiti ca te-am vizitat la Ciresica bloc turn etaj 3 ....nu tin minte sa fi stat la Ciresica in alt loc fara sa fi trecut pe la tine ,posibil doar sa fi fost plecat din localitate sau sa fi avut vreo colega care mie nu-mi place . Tzeapa ? Asta este .... pacat esti interesanta pe seceta asta de fete cu adevarat care sa merite 

Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 5 minute, gica 1955 a spus:

Uiti ca te-am vizitat la Ciresica bloc turn etaj 3 ....nu tin minte sa fi stat la Ciresica in alt loc fara sa fi trecut pe la tine ,posibil doar sa fi fost plecat din localitate sau sa fi avut vreo colega care mie nu-mi place . Tzeapa ? Asta este .... pacat esti interesanta pe seceta asta de fete cu adevarat care sa merite 

Atunci îmi retrag cuvintele dacă ai fost 🙈

Prefer Mamaia chiar dacă sunt câteva persoane care nu pot ajunge pentru faptul ca este mai "retras" sa zic asa.

Pup😘

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...