Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare din nou la futaci,

Am bifat și la Crissu o vizita de 1 ora, eu cred ca am mai fost la ea în trecut, dar nu prea stau bine cu memoria.

Acum sa revenim la recenzie, Crissu este o fata cam de un 7 după pararea mea, m-a primit chiar dacă nu prea ea persoane noi, dar m-a strecurat și pe mine printre alți.

Cu toate ca sta cam departe de centru și e greu de ajuns am zis sa fac și eu o vizita.

Am plătit pt o ora timp în care cred ca m-a ținut de vb și sa fumeze vreo 40 de min, cu toate ca eu venisem sa fut ceva nu sa stau la taclale. Pana la urma am ajuns în dormitor unde am stat doar un număr, cu toate ca eu eram pregătit de 2 numere intr-o ora, dar când mai aveam vrei 15 min, mi-a zis ca nu mai am timp de încă o finalizare și asa ca am mai stat un timp de vb. De parca eram nevorbit.

Hai cu notele, sa nu o mai lungesc.

Locația un 7, vis-a-vis de Dorally la un bloc de pe o străduță din fata Dorally-ului.

NP 8,

OP 8

Preț 300 h.

De revenit pt vorbit în nici un caz.

 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, mihaita2020 a spus:

Salutare din nou la futaci,

Am bifat și la Crissu o vizita de 1 ora, eu cred ca am mai fost la ea în trecut, dar nu prea stau bine cu memoria.

Acum sa revenim la recenzie, Crissu este o fata cam de un 7 după pararea mea, m-a primit chiar dacă nu prea ea persoane noi, dar m-a strecurat și pe mine printre alți.

Cu toate ca sta cam departe de centru și e greu de ajuns am zis sa fac și eu o vizita.

Am plătit pt o ora timp în care cred ca m-a ținut de vb și sa fumeze vreo 40 de min, cu toate ca eu venisem sa fut ceva nu sa stau la taclale. Pana la urma am ajuns în dormitor unde am stat doar un număr, cu toate ca eu eram pregătit de 2 numere intr-o ora, dar când mai aveam vrei 15 min, mi-a zis ca nu mai am timp de încă o finalizare și asa ca am mai stat un timp de vb. De parca eram nevorbit.

Hai cu notele, sa nu o mai lungesc.

Locația un 7, vis-a-vis de Dorally la un bloc de pe o străduță din fata Dorally-ului.

NP 8,

OP 8

Preț 300 h.

De revenit pt vorbit în nici un caz.

 

Apreciez timpul acordat recenziei 

Te astept sa recuperezi 100 lei, numai sa mă anunți cu ceva timp înainte sa fiu libera sa iti pot oferii un ceai sa te mai îndulcesc! 

O zi minunata va urez! 

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, offload said:

Fatuca asta nu e aia care cerea 4000 lei/noapte in compania ei , acum ceva timp? Probabil tot nevorbita!!!

Ea este :))))

N-am futut-o dar am vazut-o cand am vizitat-o pe una Larisa cu care era colega acu vreo 8 ani,undeva la icil,asta alta fermecata.

Pe scurt,erau una mai urata ca cealalta,singura diferenta era ca Larisa asta era inalta.

Maxim 100 futaiul si fara fite cu programari si alte cacaturi,cam atat face tipa asta.In cazul extrem ca,chiar nu gasesti altceva de futut.

M-am abtinut mult timp sa scriu despre pitica asta vazand sumedenia de laude ce i s-au adus de-a lungul timpului,dar uite ca in sfarsit spune cineva cum sta treaba.

Spor!

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

"Am plătit pt o ora timp în care cred ca m-a ținut de vb și sa fumeze vreo 40 de min, cu toate ca eu venisem sa fut ceva nu sa stau la taclale. Pana la urma am ajuns în dormitor unde am stat doar un număr, cu toate ca eu eram pregătit de 2 numere intr-o ora, dar când mai aveam vrei 15 min"

 

Am ras, deci tu platesti o ora si stai sa fumeze ea .. si mai ai 15 minute funny, a stai ca te-a strecurat 

  • Haha 1
Link spre comentariu

La fata asta totul e protejat, pai neprotejat avem mai mult acasa, nu zic ce limbarnita are si baga tutun la greu. Astea sunt fetele lui nea Gabi care pangareste forumul cu multe aiureli si acompaniat de rinocerii talibanul si lexluthor. Evitati recomandarile astora!

  • Mersi 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 1 oră, offload a spus:

La fata asta totul e protejat, pai neprotejat avem mai mult acasa, nu zic ce limbarnita are si baga tutun la greu. Astea sunt fetele lui nea Gabi care pangareste forumul cu multe aiureli si acompaniat de rinocerii talibanul si lexluthor. Evitati recomandarile astora!

Tu esti prost acum sau asa esti de fe ..daca vb de altcineva inclinam sa te cred. Dar nu de crissu..te am pupat, toate cele bunei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 28.08.2021 la 12:44, crissu a spus:

Apreciez timpul acordat recenziei 

Te astept sa recuperezi 100 lei, numai sa mă anunți cu ceva timp înainte sa fiu libera sa iti pot oferii un ceai sa te mai îndulcesc! 

O zi minunata va urez! 

Jenant......

  • Like 1
Link spre comentariu
La 31.08.2021 la 14:59, lexluthor a spus:

Tu esti prost acum sau asa esti de fe ..daca vb de altcineva inclinam sa te cred. Dar nu de crissu..te am pupat, toate cele bunei

Gogomane ia vezi cate recenzii negative are fatuca. Eu te inteleg ca e protejata sefului tau G si ii mai dai si tu cate o limba cand nu fumeaza sau vorbeleste dar nu te mai baga ca musca in kkt!!

  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, offload a spus:

Gogomane ia vezi cate recenzii negative are fatuca. Eu te inteleg ca e protejata sefului tau G si ii mai dai si tu cate o limba cand nu fumeaza sau vorbeleste dar nu te mai baga ca musca in kkt!!

Daca pana acum aveam dubii ca esti prost acum ai reusit sa ma convingi..tine o tot asa ca o sa ajungi deoarte..multe succesuri

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 28.08.2021 la 9:04, mihaita2020 a spus:

m plătit pt o ora timp în care cred ca m-a ținut de vb și sa fumeze vreo 40 de min, cu toate ca eu venisem sa fut ceva nu sa stau la taclale

@crissu l-ai codosit ? sau este mincinos mihaița??

@mihaita2020 ne zici si noua ce subiecte ati atins in cadru celor 40 min, ceva fascinant /educativa sau ati vb de 5 G nanoboti ?

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.

Bifat cu mult muuuult timp în urmă două vizite la gagica aceasta. Pe vremurile alea frunzăream contul, dar la nivel de vizitator, fără cont. Ce pot să zic?! Pentru unii e plăcută, pentru alții fură curent. Îi place vorbitul și prima oară când am fost la ea îmi aduc aminte că am stat per total mai bine de o oră și am lăsat banii pentru o oră. Serviciile mi-au plăcut, oralul nu-i de top, dar a fost pe placul meu, cu ceva atenții adiacente și chiar mă lăsa să preiau eu controlul. La normal se implică. Pe mine cel puțin m-a călărit bine bine și-i place, mai ales când dă de-o pulă care-i probabil pe placul ei. 

Locația - curată - 8.5 că alege să o țină ușor cam întunecoasă

Ea primește 8 la aspect fizic. Nu-i frumusețea lumii ăsteia, dar nici urâțenia pământului

FK - 9,5 - ...tu-ți limba aia a ta mare și jucăușă :) 

Oral N - 9

Normal P - 9

A doua întâlnire, la diferență de... cred că un an? ...poate un pic mai bine de un an ? Nimic în plus, nimic în minus.

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...